logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Youtuber Rezigiusz w kampanii aplikacji Inpost Mobile

  PR 28.07.2021, przeczytano 502 razy
ilustracja

InPost wprowadza nowe ułatwienia dla użytkowników Paczkomatów. Kampanię informacyjną przygotowała agencja GetHero, dla której to kolejna współpraca z InPost.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-youtuber-rezigiusz-w-kampanii-aplikacji-inpost-mobile,392437,artykul.html

Pierwsza z nowych funkcji dotyczy przedłużenia czasu odbioru paczki za pomocą aplikacji InPost Mobile. Dotychczas wydłużenie terminu było możliwe poprzez SMS Premium.

- Wygoda naszych klientów jest naszym priorytetem, dlatego nieustannie wprowadzamy ulepszenia i nowe funkcje do InPost Mobile. Opcja przedłużenia odbioru paczki bezpośrednio z poziomu aplikacji, pozwala na jeszcze większą kontrolę nad swoimi przesyłkami. Współpraca z GetHero, a co za tym idzie ze znanymi i rozpoznawalnymi influencerami, daje niezwykłą możliwość dotarcia do obecnych klientów InPost, a także potencjalnie przyszłych użytkowników aplikacji - mówi Maja Skornowicz, Senior Brand Manager InPost.

W promocję pierwszej, nowej funkcji został zaangażowany reZigiusz, czyli Youtuber z przeszło 4 milionami subskrybentów. reZigiusz wystąpi w materiale vlogowym na kanale marki, nawiązującym do viralowego filmiku Jarosława Juszkiewicza, czyli lektora znanego z polskiej wersji Google Maps.

- Współpraca z InPostem to zawsze kreatywny i aktywny czas, dlatego cieszymy się, że kolejny raz możemy współpracować przy tak innowacyjnym i ciekawym przedsięwzięciu, jakim są Paczkomaty. Tym razem postawiliśmy na wykorzystaniu wizerunku i rozpoznawalności influencerów do kampanii na kanałach marki, a nie jak dotychczas wyłącznie na social media ambasadorów. Celem takiego zabiegu jest dotarcie z komunikatem również do grup, które na co dzień nie są obserwatorami wybranych przez nas twórców - powiedziała Agata Węckowska, Team Lead, Senior Project Manager w GetHero.

W promocję nowych funkcji została zaangażowana specjalizująca się w influencer marketingu agencja GetHero. Jej zadaniem był dobór influencerów do kampanii oraz produkcja materiałów wideo.

Źródło: GetHero

www.gethero.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mimaki prezentuje nowe innowacje i możliwości zastosowań na targach FESPA 2021
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, zaprezentuje swoją szeroką ofertę wiodących na rynku, dochodowych technologii druku cyfrowego na targach FESPA Global Print Expo 2021 (12-15 października 2021 roku, RAI Amsterdam, Holandia, Stoisko: 1-F45). Chcąc w pełni wykorzystać zalety pierwszych organizowanych na żywo targów FESPA...
Hebe i agencja V&P ruszają z kolejną odsłoną kampanii reklamowej „Jestem w Hebe”
Sieć Hebe oraz agencja reklamowa V&P kontynuują współpracę i prezentują najnowszą serię spotów reklamowych pod tytułem „Jestem w Hebe“. Znany już widzom żartobliwy format rozmów matki i córki powróci na ekrany 16 września.  
Awanse i zmiany kadrowe w Gameset
Cezary Sokół i Michał Kisiel, dotychczas Junior Talent Managerowie, awansowali na stanowiska Talent Managerów w agencji gaming marketingu Gameset (grupa LTTM). Ponadto do zespołu Sales&Strategy dołączył Paweł Sakowicz, który objął funkcję Sales Managera.
Zygmunt Chajzer nowym ambasadorem Neonet
Gwiazdą kolejnej odsłony kampanii telewizyjno-radiowej marki NEONET został słynny dziennikarz i prezenter radiowo-telewizyjny, Zygmunt Chajzer. Nowy spot reklamowy skupia się na znalezieniu sprawdzonych rozwiązań, które sprawdzą się na co dzień. Wpisuje się on w komunikację NEONET prowadzoną pod hasłem „Mówisz-masz”, która ma na celu pokazanie...
Salony Agata z nową agencją PR – Big Picture zajmie się kompleksową obsługą brandu
Od września br. obsługę działań komunikacyjnych marki Agata – polskiej sieci salonów mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, prowadzi Big Picture. W ramach współpracy agencja odpowiada za stworzenie oraz realizację kompleksowej strategii w obszarze PR produktowego i korporacyjnego. Do zadań agencji należy między innymi prowadzenie biura...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764