logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Zakupy z uśmiechem w kampanii Mamyito.pl

  PR 07.05.2024, przeczytano 504 razy
ilustracjastrzałka

W połowie kwietnia rozpoczęła się kampania marki Mamyito.pl – polskiej platformy e-grocery, która oferuje zakupy spożywcze przez internet oraz dostawę prosto do klienta. Główną bohaterką kampanii „Twoje większe zakupy z uśmiechem” jest nowa brand hero marki – torba Mamita. Za koncept kreatywny i realizację kampanii odpowiada agencja MADOGZ.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-zakupy-z-usmiechem-w-kampanii-mamyito.pl,404115,artykul.html

Osią kampanii i zarazem postacią promującą korzyści związane z korzystaniem z platformy Mamyito.pl jest animowana torba zakupowa Mamita – naturalny ambasador marki. Brand hero wyróżnia komunikację marki i nadaje jej emocjonalny i radosny ton.

Centralną część kampanii stanowi animowany spot video nawiązujący stylistyką do mangi, w którym Mamita i towarzyszące jej warzywa i produkty spożywcze przeprowadzają widza przez proces robienia zakupów online. Aby dodatkowo wyróżnić kreację Mamita śpiewa w rytm powszechnie znanego i szybko wpadającego w ucho motywu muzycznego „Ievan polkka”.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Naszym celem było znalezienie platformy komunikacyjnej, która wyróżni Mamyito.pl na tle innych supermarketów online, a jednocześnie zbuduje więź emocjonalną z klientami, co przełoży się na ich decyzje zakupowe. Idea kreatywna i postać Mamity zaproponowana przez agencję MADOGZ w stu procentach spełniły te założenia.

Kamil Kopania, Dyrektor Operacyjny w Mamyito.pl

Kluczem do sukcesu kampanii dla Mamyito.pl było nie tylko stworzenie wyróżnialnej komunikacji, ale również jej silne powiązanie z marką. Nawet najlepsza reklama nie przyniesie efektów, jeśli zabraknie w niej bezpośredniego linku z produktem lub usługą. Naszą odpowiedzią jest postać Mamity, która jest naturalnym brand hero marki, a dodatkowo niesie ze sobą pozytywny ładunek emocjonalny. Jest to po prostu najsłodsza torba na zakupy .

Paweł Ostrowski, Strategy Director/Partner w MADOGZ

ilustracjastrzałka

Kampania z nową brand hero potrwa do połowy czerwca i obejmie zintegrowane działania w kanałach digital, radiu i OOH. Postać Mamity pojawi się także we wszystkich kanałach własnych marki i będzie towarzyszyć klientom na każdym etapie procesu zakupowego – od pierwszej wizyty na stronie internetowej, aż po wizytę kuriera.  

Za kreację i produkcję kampanii odpowiada agencja MADOGZ, a planowaniem i zakup mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Źródło: MADOGZ

madogz.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Magnum inspiruje przyjemnością
Magnum i Żabka otwierają Polaków na doznawanie przyjemności, szukając optymistycznej strony naszej codzienności i zmieniając polskie przysłowia na pozytywnie brzmiące - bo przyjemność pomaga spojrzeć na świat w pozytywnym świetle.
Bycie sobą w kampanii dentsu z okazji Pride Month
Z okazji Pride Month, dentsu Polska wraz z Klientami i Partnerami startuje z kampanią "dentsu & friends”. Zabierając wspólny głos pod hasłem „Bycie sobą nigdy nie będzie przereklamowane”. Inicjatywa ma na celu promowanie różnorodności i wsparcie społeczności LGBTQIA+ w wymiarze sojuszniczym. Partnerami kampanii są Mastercard, Gazeta Wyborcza,...
Obiektyw Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 do Canon RF
Voigtlander Nokton 75 mm f/1,5 to wysokiej klasy manualny obiektyw, którego domeną jest fotografia portretowa i reportażowa. Wysoką jakość oraz niepowtarzalny charakter obrazowania docenią wszyscy fotografowie i filmowcy poszukujący jasnego, krótkiego teleobiektywu, który poza kompletem soczewek zaoferuje im także swoją duszę. Obiektyw zoptymalizowany do...
Marka Oxford rusza z akcją „Ambasadorzy Oxford” w ramach której zaprosi 200 mikroinfluencerów do prezentacji swoich nowych produktów szkolnych. Projekt przygotowała agencja On Board Think Kong.
Niantic Studio stawia na rzeczywistość rozszerzoną
Podczas targów Augmented World Expo firma Niantic zaprezentował nową, bezpłatną internetową platformę wizualną, Niantic Studio, która umożliwia programistom, twórcom i markom szybkie tworzenie w pełni immersyjnych doświadczeń XR, wykorzystując wszechobecny dostęp do sieci na praktycznie każdym urządzeniu. Firma Niantic udostępniła...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764