logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Portfolio: Zespół Opus B kolejny raz dla marki Biotebal

  PR 10.06.2022, przeczytano 372 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała ogólnopolska kampania Biotebal PLUS włosy, skóra, paznokcie – nowości od marki Biotebal. To kolejna wspólna realizacja Opus B i Polpharma.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/portfolio%3A-zespol-opus-b-kolejny-raz-dla-marki-biotebal,396225,artykul.html

Opus B po raz kolejny stworzył kampanię dla Biotebal, tym razem dla nowości w portfolio marki – suplementu diety Biotebal PLUS. Biotebal PLUS to tabletki z formułą aminokwasów, minerałów i witamin, które wpływają na wygląd włosów, skóry i paznokci.

- Zależało nam na tym, by pokazać szerokie spektrum kobiet, które różni się nie tylko wyglądem fizycznym, czy wiekiem, lecz także oczekiwaniami, jakie kobiety mają względem swojego wyglądu. A Biotebal PLUS został stworzony tak, by odpowiedzieć na większość z nich - tłumaczy Joanna Schmeltz, Creative Director w Opus B

Za kreację i nadzór nad realizacją kampanii odpowiada Opus B. Produkcją spotu zajął się dom produkcyjny Dynamo. Za reżyserię spotu odpowiada Monika Kmita.

To kolejna realizacja przygotowana przez Opus B dla marki Biotebal. Poprzednie kampanie ze względu na swoją efektywność zostały nagrodzone srebrnymi statuetkami w konkursie Effie w latach 2018 i 2019.

Źródło: Opus B

www.opusb.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Kerris i Filip Barański w ramach inicjatywy Pragmatycy
Rusza nowy projekt Pragmatycy, w którego skład wchodzą Filip Barański oraz zarząd KERRIS Krreacji: Jacek Stefanowicz, Piotr Szkałuba oraz Ignacy Bochiński. Inicjatywa łączy dwa światy: agencyjny oraz kliencki, tworząc nową jakość na rynku reklamowym.
Scalence, firma świadcząca usługi doradcze i mentoringowe dla biznesu, wybrała agencję Triple PR do kompleksowej obsługi komunikacyjnej. Scalence pomaga właścicielom i managerom wypracować najlepsze możliwe rozwiązania dla ich biznesu. Oferuje innowacyjne wsparcie dla właścicieli i prezesów przedsiębiorstw w dostosowaniu wizji, strategii, wartości oraz kluczowych...
Anna Simon w zarządzie Związku Firm Public Relations
8 sierpnia odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Związku Firm PR, na którym wybrano nowego członka zarządu ZFPR. Funkcję Skarbnika i Wiceprezesa objęła Anna Simon, Managing Director w agencji Komunikacja Plus PR, wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus.
K2 Precise wygrywa przetarg Mann+Hummel FT Poland
W wyniku wygranego przetargu agencji K2 Precise (Grupa K2) powierzono obsługę digitalową promującą marki FILTRON i WIX Filters na kilkunastu rynkach europejskich.
Nowa Twitter Sales Lead w Httpool Polska
Justyna Bednarek-Roszkowska obejmie stanowisko Twitter Sales Lead w Httpool Polska. Przechodzi na nie z analogicznego stanowiska, na którym obsługiwała platformę LinkedIn.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764