Piaseczno: Poszukujemy pracowników postprodukcji

10.04.2014
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1493

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy energicznych osób na stanowisko pracownik post produkcji (kobiety i mężczyźni - liczba wakatów 20)
Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za następujące zadania:
1. Obróbka i wykańczanie wydruków wielkoformatowych
2. Szycie na maszynach (Panie)
3. Realizacja zadań w powierzonym obszarze, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi
4. Pakowanie prac gotowych do wysyłki
5. Transport prac pomiędzy drukarnią a post produkcją (Panowie)
Wymagania:
1. Zdolności manualne
2. Osoba operatywna nie bojąca się pracy przy maszynach
3. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
4. Inicjatywa i zaangażowanie
5. Zdolność do szybkiego rozwiązywania problemów
6. Gotowość do pracy w systemie zmianowym
7. Rzetelność , odpowiedzialność
8. Osoby nie uczące się
9. Czynne prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
1. Stabilne zatrudnienie
2. Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
3. Szkolenia
4. Praca w miłej atmosferze
Osoby zainteresowane ww. ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/poszukujemy-pracownikow-postprodukcji%2C-piaseczno,53192,ogloszenie.html

Ofertę złożył: edytazag
Kontakt: Edyta

Konto edytazag nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Piaseczno - więcej ofert