GIEŁDA

Wielkopolska: ETAT DLA HANDLOWCA

15.02.2017  drukarnia123
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 573

Witam

Poszukujemy SAMODZIELNEGO HANDLOWCA do sprzedaży wydruków UV. Maszyna DURST P10, 6 kolorów, plus biały, plus rola. Maszyna przystosowana do druku 24/h 7 dni w tygodniu.

Drukarnia w Wielkopolsce, w branży od 1996 roku.

Jeśli myślisz, że to oferta dla Ciebie, zapraszamy
Gwarantujemy pełną dyskrecje na poziomie rekrutacji.

Zadania:
• aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
• odpowiedzialność za rozwój sprzedaży/realizacja celów sprzedażowych
• prowadzenie negocjacji oraz tworzenie ofert handlowych
• rozpoznawanie potrzeb klientów i proponowanie najlepszych rozwiązań
• monitorowanie działań konkurencji
• budowanie wizerunku firmy na rynku
Oczekiwania:
• umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych
• własne portfolio klientów mile widziane
• wytrwałość w prowadzeniu negocjacji i dążeniu do osiągania wyznaczonych celów
• wysokie umiejętności sprzedażowe, zorientowanie na klienta, znajomość technik sprzedaży oraz negocjacji
Oferujemy:
• ETAT, pełna umowa, lub inna forma współpracy
• bardzo atrakcyjny system wynagradzania - stałe miesięczne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy
• samodzielne stanowisko i bezpośredni wpływ na Twoje wynagrodzenie
• niezbędne narzędzia
Jeśli nasza oferta wzbudziła Twoje zainteresowanie prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres: pracadruk@wp.pl
Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawa z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (D

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/etat-dla-handlowca-,-wielkopolska,66386,ogloszenie.html

Ofertę złożył: drukarnia123
Kontakt: Tomasz

Konto drukarnia123 nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
[ Więcej o weryfikacji kont ]

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.

Pozostałe ogłoszenia użytkownika drukarnia123:

Handlowca zatrudnimy (Dam pracę)
termin:  ?

R E K L A M A

czwartek 24.08.2017, 81 gości [ lista ]