logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Powstało Forum.poradnikzdrowie.pl

  PR 18.08.2011, przeczytano 4405 razy

Poradnikzdrowie.pl, serwis tematyczny zawierający kompleksowe informacje z zakresu zdrowia i urody, został wzbogacony o nową witrynę – forum dyskusyjne Forum.poradnikzdrowie.pl. Korzystający z niego użytkownicy mogą wymieniać opinie i dzielić się doświadczeniami w zakresie dbałości o zdrowie. Otrzymają również wsparcie dziennikarek i redaktorek miesięcznika „Zdrowie” oraz serwisu Poradnikzdrowie.pl – moderatorek forum dyskusyjnego, które od wielu lat upowszechniają tematykę zdrowotną i na co dzień współpracują z wieloma lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/powstalo-forum.poradnikzdrowie.pl,13263,artykul.html

„Poradnikzdrowie.pl oferował dotychczas uproszczoną formę forum dyskusyjnego – komentarze pod artykułami. Popularne tematy, jak uzależnienia, choroby kobiece czy diety, były bardzo licznie komentowane. Stworzenie miejsca, w którym zawsze można spokojnie i wyczerpująco podyskutować, znaleźć wsparcie, a także przestrzeń wolną od pustych, nic nie wnoszących treści, jest odpowiedzią na silne potrzeby internautów odwiedzających serwis Poradnikzdrowie.pl” – mówi Agnieszka Szczepanik, dyrektor ds. serwisów kobiecych MURATOR S.A.

Główne kategorie Forum.poradnikzdrowie.pl to: „Choroby i leczenie”, „Odchudzanie”, „Żywienie”, „Psychologia”, „Seks”, „Ciąża i macierzyństwo”, „Dziecko, „Uroda”, „Kawiarenka forumowa”, „Aktualności, konkursy”. Na forum poruszane są także tematy dotyczące rynku zdrowia – internauci polecają sobie m.in. „lekarzy niezwykłych”, opisują absurdy służby zdrowia.

Ciekawym pomysłem Forum.poradnikzdrowie.pl są jego moderatorki – nie jedna lecz wiele osób, redaktorki „Zdrowia” i Poradnikzdrowie.pl, wyspecjalizowane w różnych dziedzinach związanych ze zdrowym stylem życia, znające problemy czytelników i internautów, współpracujące z wieloma ekspertami – lekarzami i specjalistami z różnych dziedzin zdrowia i urody.

Uruchomienie nowej witryny Forum.poradnikzdrowie.pl wspiera promocja w mediach MURATORA: w miesięcznikach „Zdrowie” i „M jak mama” oraz w serwisach internetowych Poradnikzdrowie.pl, Dlarodzinki.pl, SE.pl, Muratordom.pl, Urzadzamy.pl, Wymarzonyogrod.pl. Działania zaplanował Dział Marketingu Pism Kobiecych i Internetu wydawnictwa.

Źródło: Murator

www.Forum.poradnikzdrowie.pl

Dodatkowe informacje:

Serwis Poradnikzdrowie.pl powstał w 2006 roku. To kompendium wiedzy potrzebnej do prowadzenia zdrowego stylu życia oraz dbania o wygląd, urodę i dobrą kondycję fizyczną. Serwis jest podzielony na 11 podstawowych bloków:
ZDROWIE: niemal wszystkie tematy związane z medycyną, opinie i porady ekspertów,
ODCHUDZANIE: informacje potrzebne do zdobycia i utrzymania zgrabnej sylwetki,
ŻYWIENIE: zasady zdrowego sposobu odżywiania, diety, przepisy kulinarne,
URODA: wszystko o pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, najnowsze porady, nowości kosmetyczne,
SEKS: edukacja seksualna, problemy dotyczące tej dziedziny, niepłodność,
CIĄŻA I MACIERZYŃSTWO: wszystko, co dotyczy porodu i wychowania dziecka,
PSYCHOLOGIA: najbardziej nośne podrozdziały to: Sen, Pamięć i Rzuć palenie,
REKREACJA: SPA, propozycje aktywnego wypoczynku i spędzania urlopu,
NIEZBĘDNIK PACJENTA: ułatwia poruszanie się w gąszczu przepisów i instytucji, prawa pacjenta,
DOBRE ADRESY: baza przychodni lekarskich w całym kraju, gabinety kosmetyczne, fitness,
SPRAWDŹ SIĘ: informacje o badaniach, testy i psychotesty, kalkulatory
Wyjątkową ofertą serwisu, cieszącą się bardzo dużym zainteresowaniem internautów, jest możliwość bezpośredniego kontaktu z ponad 30 specjalistami, którzy na bieżąco odpowiadają na zadane drogą mailową pytania.
Poradnikzdrowie.pl jest dzisiaj jednym najpopularniejszych w Polsce serwisów o tematyce zdrowotnej i urodowej.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą od 9 stycznia 2023 roku. Dodatkowo wprowadzane są nowe oferty i możliwości jakościowego wyróżnienia na antenie. Od przyszłego roku cenniki obowiązywać też będą na krótsze niż dotychczas okresy – zazwyczaj dwumiesięczne.
Monika Tutak-Goll na czele wszystkich redakcji marki Wysokie Obcasy
Redakcje “Wysokich Obcasów” – tygodnika, serwisu Wysokieobcasy.pl oraz miesięcznika “Wysokie Obcasy Extra” będą mieć nową naczelną. Od 1 grudnia 2022 r. będzie nią Monika Tutak-Goll. To dziennikarka i redaktorka, związana z marką “Wysokie Obcasy” od ponad 12 lat.

Skonsolidowany przychód ze sprzedaży za 3 kwartały 2022 r. wynosi ponad 32 mln zł i jest o 58% wyższy niż w analogicznym okresie 2021 r. Skonsolidowana EBITDA za 3 kwartały br. wyniosła 3,2 mln zł.
Petgram przejmie portal Petopo.com
Startup Petgram S.A. - twórca aplikacji dedykowanej miłośnikom zwierząt, połączonej z obrożą wyposażoną w lokalizator GPS dla psów i kotów, przejmie właściciela portalu Petopo.com, którego misją jest pomoc czworonogom w znalezieniu kochających domów oraz edukacja i doradztwo w zakresie opieki nad nimi. Spółka już podpisała umowę...
Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań
Twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości. Z kolei farba neonu z serii “Neon Limited” jest nanoszona ręcznie przez influencera już po złożonym przez klienta zamówieniu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764