logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Poznań coraz bliżej

   31.03.2011, przeczytano 2820 razy
ilustracjastrzałka
Zeszłoroczna edycja targów

Już za dwa tygodnie w Poznaniu rozpocznie się spotkanie osób związanych z branżą poligraficzną i reklamową. Od 12 do 15 kwietnia na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się 20. jubileuszowa edycja tragów Euro-Reklama oraz targi POLIGRAFIA.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/poznan-coraz-blizej,12268,artykul.html

Ekspozycja targów zlokalizowana w trzech pawilonach – 3, 3A i 5 - zgromadzi łącznie blisko 400 wystawców z 27 krajów. Wśród 100 premierowych produktów będzie można zobaczyć m.in.: urządzenia do bigowania, falcowania i do mieszania farb, materiały do uszlachetniania druków cyfrowych i offsetowych, folie, farby i etykiety samoprzylepne, ścianę LED montowaną bezpośrednio na szklanych elementach, namiot reklamowy wyposażony w nadruki reklamowe wykonywane sitodrukiem, plotery stołowe, maszyny do sublimacji w trójwymiarze, zintegrowany system sublimacyjny do wykonywania metalowych tabliczek dla branży funeralnej oraz wiele, wiele innych produktów.

Tradycyjnie podczas targów odbędzie się wiele seminariów i konferencji stanowiących cenne źródło wiedzy o poligrafii, reklamie i marketingu.

W programie m.in.:
¨ Konferencja edukacyjna - Zawodowe szkolnictwo poligraficzne w epoce przełomu technologii cyfrowych organizowana przez Centralny Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Przemysłu Poligraficznego i Międzynarodowe Targi Poznańskie
¨ Poligrafia - o rynku i nowościach – spotkanie przygotowane przez Heidelberg Polska, Grafikus oraz KPMG,
¨ Warsztaty z zakresu zarządzania barwą Color management organizowane przez Wydawnictwo Polski Drukarz i MTP
¨ Konferencja : 2012 – Czy tylko dla dużych graczy ?
¨ Konferencja Polskiej Izby Druku - Przyszłość książki w świecie cyfrowym
¨ Konferencja Euro-Reklama SPORT II

Wydarzenia specjalne:
¨ Akademia Poligraficzna
¨ Display SuperStar POLAND
¨ 2nd Car Wrap Championship
¨ Miasteczko Drukarń Polskich

Więcej na: www.euro-reklama.mtp.pl

12-15 kwietnia 2011
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Godziny otwarcia targów: 10.00 - 17.00 (wtorek-czwartek), 10.00-16.00 (piątek)
PAWILONY: 3, 3A i 5
KASY BILETOWE czynne są w godzinach 9.30 -16.30(wtorek-czwartek), 9.30 – 15.30 (piątek).

Źródło: MTP


REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
avatar użytkownika
,

Strona targów wygląda jakby sprzed dekady...

Najnowsze w tym dziale

#Wdomutezjestnaj - nowa akcja Lotos
Grupa LOTOS rozpoczęła w mediach społecznościowych akcję #wDomuTezJestNAJ, która łączy w sobie różnorodne działania online i stanowi rozszerzenie platformy komunikacyjnej marki LOTOS „NAJ nie bierze się znikąd”. W akcji biorą udział m.in. sportowcy oraz instytucje kultury, z którymi współpracuje koncern.
Schulz brand friendly: Zupełnie inne święta
Wielkanoc w tym roku będzie wyglądać zupełnie inaczej. Dlatego, jako branża, zróbmy razem coś dobrego
„Zostań w domu. Bierz Internet za rogi. Bądźmy razem w sieci.” – tymi hasłami Bank Pekao zachęca Seniorów do aktywnego korzystania z Internetu, w tym również do bankowania online. Idea akcji oparta jest na zbudowaniu wirtualnej społeczności łączącej pokolenia. Będzie to możliwe m.in. dzięki dedykowanej platformie „Strefa Seniora” i...
HP Neverstop Laser w odświeżonej odsłonie
Firma HP Inc. odświeża model HP Neverstop Laser, drukarkę laserową bez kartridży, do samodzielnego napełniania [1] (m.in. o nowe modele z usprawnionymi z funkcjami bezprzewodowymi i skanerem), która idealni sprawdzi się w domowym biurze.
Idź do domu, czytaj książki - wielki billboard w Warszawie
W Warszawie stanął nośnik sugerujący mieszkańcom aby, jeśli mogą, nie wychodzili z do domu i czytali książki. Te mogą pomóc przetrwać trudny czas kwarantanny. Akcja ma na celu wspierać walkę z koronawirusem i jednocześnie zachęcić mieszkańców do lektury pokazując, że tysiące książek mogą obecnie przeczytać całkowicie za darmo. Badania wskazują, że...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764