logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PR Calling rozpoczyna współpracę z Listonic

  PR 01.04.2020, przeczytano 164 razy

PR Calling, agencja specjalizująca się w obsłudze firm napędzanych innowacjami, rozpoczyna współpracę z najpopularniejszą aplikacją zakupową w Polsce – Listonic.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pr-calling-rozpoczyna-wspolprace-z-listonic,386363,artykul.html

Agencja będzie odpowiadać za promocję materiałów content marketingowych Listonic i działania z zakresu media relations.

- Listonic to jedna z pierwszych aplikacji mobilnych, która w Polsce odniosła ogromny sukces – z list zakupoych dostępnych w Listonic korzystają miliony Polaków! Cieszę się, że będziemy mieć okazję współpracować – komentuje Katarzyna Dworzyńska, Head of Business.

Współpraca obejmuje m.in. promocję corocznego rankingu sieci handlowych, bazującego na danych z list zakupów, który jest obecnie dostępny na stronie TylkoFMCG.pl. Agencja będzie odpowiadać za przygotowanie materiałów prasowych i komentarzy eksperckich w formie tzw. newsflashy.

Współpraca została nawiązana w wyniku researchu po stronie klienta i ma charakter projektowy. Po stronie PR Calling za obsługę będzie odpowiadała Agata Puchała, PR & Communication Consultant oraz Marta Tyszer, PR & Communication Manager.

Źródło: PR Calling

www.prcalling.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa edycja HP Latex serii R ‘2020: Webinarium Integart
Seria drukarek HP Latex R powstała w odpowiedzi na pytanie: „co zrobić, żeby mogło być jeszcze lepiej?”. W firmie HP to pytanie nigdy nie jest zadawane jednorazowo. To gwarantuje ciągły rozwój produktów.
Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje plotery Mutoh w Gdańsku
5 czerwca będą miały miejsce kolejne „prawdziwe Dni Otwarte” firmy Atrium Centrum Ploterowe. Tym razem plotery Mutoh zaprezentują swoje możliwości w Trójmieście.
Aldi zaprasza „Galopem na Insta!”
Ruszył oficjalny profil ALDI na Instagramie. To kolejny kanał w Social Mediach, w którym sieć aktywnie komunikuje się ze swoimi klientami. „Galopem na Insta” to hasło zachęcające do odwiedzenia profilu ALDI, gdzie użytkownicy znajdą bieżące informacje o produktach i promocjach, a także inspiracje zakupowe. Unikatową cechą komunikacji marki ma być warstwa wizualna...
Platige Image zaprasza na livestream z Damianem Nenowem
W ramach przeglądu krótkometrażowych filmów animowanych Platige Originals: Long Story Shorts, Platige Image zaprasza na spotkanie z Damianem Nenowem, reżyserem, członkiem Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Spotkanie rozpocznie się w najbliższy czwartek, 4. czerwca o godzinie 18:00 na kanale YouTube Platige.
Nec uruchamia dedykowany portal webinarowy
NEC Display Solutions Europe uruchomił swój dedykowany portal webinarowy. To narzędzie edukacyjne oferuje ogromną ilość merytorycznych treści zarówno na żywo, jak i pobieranych na żądanie - obejmujących tematy produktowe, rynkowe oraz zagadnienia technologiczne. Portal ma za zadanie zapewnić transfer wiedzy i wgląd w rozwiązania, które będą najlepsze dla...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764