logo
WIADOMOŚCI

PR dla startupów w e-booku od PR Calling

Mateusz Zawiślak  PR 17.07.2017, przeczytano 300 razy
ilustracjastrzałka

Coraz więcej startupów dostrzega, jak ważna jest rola public relations w prowadzeniu biznesu. Z racji niewielkiego doświadczenia w komunikacji z rynkiem, startuperzy potrzebują fachowego doradztwa z zakresu kreowania wizerunku i relacji z interesariuszami, w tym z dziennikarzami. I właśnie w tym celu agencja PR Calling stworzyła bezpłatny e-book PR dla startupów i nie tylko, czyli #mediahacking dla Twojego biznesu. W publikacji znalazły się porady m.in.: jak opracować i wdrożyć strategię PR oraz wskazówki od dziennikarzy biznesowych dotyczące komunikacji z mediami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pr-dla-startupow-w-e-booku-od-pr-calling,33141,artykul.html

E-book odpowiedzią na potrzeby startupowców

Publikacja pomaga zdiagnozować moment, w którym firma jest gotowa na komunikację z interesariuszami. W precyzyjny i przystępny sposób wyjaśnia, jakie etapy składają się na strategię PR oraz jakich narzędzi do jej wdrożenia użyć. W e-booku znalazło się również miejsce na najważniejsze zasady pisania informacji prasowej oraz ciekawe case studies ukazujące, jak teoria prowadzenia PR przeradza się w praktykę.

Na polskim rynku powstaje coraz więcej startupów , które mają duży potencjał komunikacyjny i biznesowy, ale nie zawsze potrafią go skutecznie wykorzystać. Nasz e-book adresujemy do przedsiębiorców potrzebujących wskazania: od czego zacząć PR, co jest ważne w budowaniu relacji i jak poruszać się w skomplikowanym świecie mediów. W publikacji dzielimy się swoim doświadczeniem z pracy z firmami z branży nowych technologii, choć mamy świadomość, że to tylko ułamek wiedzy potrzebnej do efektywnego prowadzenia komunikacji. Wierzymy jednak, że pomoże ona nie tylko startupowcom, ale i dojrzałym przedsiębiorcom w zrozumieniu na czym polega medialny sukces firmy i co leży u jego podstaw – mówi Paulina Bochenek, specjalista ds. PR w PR Calling, współautorka e-booka.

E-book wzbogacają wypowiedzi dziennikarzy biznesowych z najbardziej poczytnych serwisów w kraju. O to, co media cenią we współpracy na linii redaktor – PR-owiec zapytano: Karola Jedlińskiego z Pulsu Biznesu, Konrada Bagińskiego z INN:Poland, Adama Łopusiewicza z MamStartup.pl oraz Grzegorza Marczaka z Antyweb.pl. W publikacji znalazły się również zasady rządzące działaniami z zakresu media relations.

#Mediahacking dla firm z branży IT 

E-book adresowany jest do przedsiębiorców świadomych konieczności prowadzenia sprawnej komunikacji. Głównym obszarem specjalizacji PR Calling są nowe technologie, choć z publikacji mogą skorzystać menadżerowie wszystkich firm, niezależnie od sektora działalności. Agencja zapowiada kolejne publikacje w formie gościnnych artykułów eksperckich oraz e-booków. 

  • E-booka PR dla startupów i nie tylko… czyli #mediahacking dla twojego biznesu można pobrać kilkając w link: PR dla startupów.

Źródło: PR Calling

www.prcalling.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

„Marka korporacyjna i jej komunikacja”- dostępna już na rynku
Na rynku wydawniczym pojawiła się nowa książka: „Marka korporacyjna i jej komunikacja”. To kompendium wiedzy dla specjalistów od public relations, zarządzania marką i szeroko pojętej komunikacji. Autorami monografii są Paweł Bylicki - prezes agencji Public Dialog oraz dr Jarosław Kończak, adiunkt na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. ...
Dr Marek Borowiński - „Doktor Kolor, czyli barwy pieniędzy, szczęścia i seksu”
Barwa jest pierwszą informacją rejestrowaną przez oko. Po niej pojawia się kształt, a następnie rozmiar. Przeciętny człowiek jest w stanie zobaczyć około miliona różnych kolorów - otaczają nas zewsząd. Ale czy zastanawialiście się kiedyś, w jaki sposób determinują one nasze zachowania, samopoczucie, a także określają usposobienie i charakter? Znany w świecie marketingu Shop Doctor, czyli dr M...
Ebook: Jak wybrać miejsce i zorganizować niezapomniany event?
Doskonale wiemy, że organizacja profesjonalnego eventu wiąże się z masą obowiązków i zadań. Przedstawiamy poradnik „Miejsce ma znaczenie” przygotowany przez ITBC Events oraz Digital Knowledge Village. Ebook zawiera m.in.: check listę, wskazówki i porady, z którymi unikniesz wpadek, a Twój event nabierze wyjątkowej oprawy.
Jak efektywnie prowadzić kampanie w wyszukiwarkach? Casebook SEM
Grupa Robocza SEM, działająca w strukturach IAB Polska, przedstawia publikację 9 Case Studies SEM. To kolejna, po Raporcie Marketing w Wyszukiwarkach  wydanym w 2016 roku, publikacja Grupy, której celem jest edukowanie rynku i promowanie dobrych praktyk związanych z tym dynamicznie rozwijającym się obszarem komunikacji.
Badanie: Analityka i Monitoring Influencerów
Według wielu badań marketerów influencer marketing jest aktualnie najszybciej rosnącą metodą pozyskiwania klientów online, pozostawiając daleko w tyle SEM, SEO, mailingi czy reklamę displayową. Wraz ze wzrostem tej popularności rosną potrzeby mierzenia efektów współpracy z influencerami.
 
piątek 20.04.2018, 126 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone