logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PR Hub poprowadzi działania komunikacyjne dla Onde

  PR 14.09.2022, przeczytano 243 razy

Agencja PR Hub opracowała strategię i zrealizuje działania komunikacyjne dla Programu Grantowego SOFIA firmy ONDE – czołowego generalnego wykonawcy farm wiatrowych i fotowoltaicznych w Polsce. PR Hub będzie odpowiadał za komunikację pierwszej edycji Programu SOFIA realizowanego w ramach projektu ONDE FLOW. Program zakłada realizację projektów badawczych z zakresu OZE. To znakomity przykład współpracy biznesu i nauki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pr-hub-poprowadzi-dzialania-komunikacyjne-dla-onde,397199,artykul.html

Młodzi naukowcy dostali kolejne wsparcie od biznesu. SOFIA (Science Onde Flow Innovation Academy) to program skierowany do osób, które swoją wiedzę chcą przekuć w projekty naukowo-badawcze związane z tematyką odnawialnych źródeł energii. Pula środków przeznaczonych na stypendia wynosi 200 000 zł, a wysokość dofinansowania poszczególnych prac uzależniona będzie od wybranego obszaru badawczego. Do współpracy przy projekcie zostali zaangażowani wartościowi partnerzy merytoryczni zarówno z branży OZE, jak i ze środowisk naukowych. W programie SOFIA wraz z ONDE uczestniczą też HUAWEI, Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Bydgoska, Politechnika Warszawska oraz Stowarzyszenie z Energią o Prawie.

Działania komunikacyjne przy pierwszej edycji projektu zostały powierzone agencji PR Hub, która specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, projektach badawczych i edukacyjnych. Działania agencji obejmują m.in. media relations, komunikację w social media, realizację kampanii mediowej i strategiczne doradztwo komunikacyjne. Celem aktywności jest zwrócenie uwagi na innowacje i możliwości w zakresie energetyki odnawialnej oraz promocja nowych, ekologicznych rozwiązań i projektów badawczych.

Współpraca ma charakter projektowy.

Źródło: PR Hub

www.prhub.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Od początku swojego istnienia polski SentiOne zainwestował w rozwój sztucznej inteligencji ponad 42 mln zł. Obecnie firma monitoruje ponad 69,5 tys. źródeł w Internecie i przetwarza ponad 150 mln wzmianek dziennie, co przekłada się na wyższą skuteczność ich modeli AI. W ciągu ostatniego roku stworzyła silnik rozumienia języka naturalnego dla języka arabskiego i...
Zakończony w niedzielę turniej Australian Open oglądało na antenach Eurosportu aż 3,6 miliona widzów! Zmagania najlepszych tenisistek i tenisistów świata śledziło średnio 121 tys. widzów w Eurosporcie 1 i 33 tys. osób w Eurosporcie 2, co jest najlepszym wynikiem w historii relacji z turnieju w Melbourne.
Grupa RMF opublikowała cenniki reklamowe, które obowiązywać będą do 30 kwietnia 2023 roku.
XTB gra z Kanałem Sportowym
Piłka nożna, boks czy mieszane sztuki walki - każdej z tych dyscyplin sportowych towarzyszą wielkie emocje. Punktów stycznych pomiędzy światem sportu, a inwestycjami jest wiele. Część z nich w nadchodzących miesiącach poznać będzie można na antenie Kanału Sportowego, który rozpoczął współpracę z XTB, polską platformą inwestycyjną o zasięgu...
Canal+ pokaże Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA w piłce nożnej
CANAL+ pozyskał prawa do Klubowych Mistrzostw Świata – FIFA Club World Cup Maroko 2022. Turniej z udziałem siedmiu drużyn, w tym Realu Madryt i Flamengo, odbędzie się w dniach 1-11 lutego. Wszystkie spotkania będą transmitowane w kanałach sportowych CANAL+ oraz CANAL+ online.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764