logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PR Hub w finale World Public Relations & Communication Awards

  PR 07.09.2023, przeczytano 320 razy

Agencja PR Hub jako jedyna firma z Polski otrzymała nominację w konkursie World Public Relations & Communication Awards organizowanym przez międzynarodową organizację Global Alliance for PR. Wyróżniony przez Jury projekt to komunikacja PR nowej strategii biznesowej Grupy Eurocash.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pr-hub-w-finale-world-public-relations-and-communication-awards,401308,artykul.html

Projekt komunikacyjny dla nowej strategii biznesowej Grupy Eurocash został uruchomiony w 2022 roku. W tym czasie agencja PR Hub zorganizowała i skoordynowała serię aktywacji, w tym konferencję prasową oraz szereg wywiadów eksperckich w czołowych polskich mediach, wspierając realizację celów biznesowych klienta.

Konkurs World Public Relations & Communication Awards jest kontynuacją Comm Prix Awards, który organizowany był rokrocznie przez Global Alliance do 2016 roku. Global Alliance for Public Relations and Communication Management to organizacja non-profit z siedzibą w Szwajcarii, zrzeszająca najważniejsze na świecie firmy i instytucje zajmujące się PR i komunikacją, w tym Polskie Stowarzyszenie Public Relations. Organizacja w 2023 roku powróciła z nową formą konkursu, w którym firmy public relations z całego świata mogły zgłaszać swoje projekty w 21 kategoriach, w tym – tak jak projekt PR Hub dla Grupy Eurocash – w kategorii Reputacja Korporacyjna.

Agencja współpracuje z Grupą Eurocash od 2019 roku i odpowiada za komunikację korporacyjną Grupy.

Źródło: PR Hub

www.prhub.eu

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Epson otrzymuje nagrodę Datamaster Lab Green Award 2023
Już trzeci rok z rzędu branża docenia działania firmy na rzecz zrównoważonego rozwoju
Laureaci konkursu Super Gift Festiwalu Marketingu
Podczas targów Festiwal Marketingu – na których zaprezentowało się ponad 600 brandów gadżetów reklamowych, nie mogło zabraknąć także branżowego konkursu. Wystawcy zgłosili ponad 100 produktów do konkursu SUPER GIFT. Zwiedzający głosowali na gadżety, które najbardziej przypadły im do gustu w 7 kategoriach: do 5 zł, 5-20 zł, 20-50 zł, 50-100 zł, powyżej 100zł, Super...
Listy nominowanych w XX edycji Konkursu KTR
Ponad 100 osobowe jury oceniało 1141 prac nadesłanych przez 283 firmy w jubileuszowej XX edycji KTR. W KTR jury doceniało wyrazistą komunikację, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów.
Ascensia ogłasza konkurs plastyczny i fotograficzny z okazji Światowego Dnia Cukrzycy 2023
Celem tegorocznego konkursu jest podnoszenie świadomości na temat cukrzycy i zwrócenie uwagi na prawdziwe życie diabetyków na całym świecie.
World Photography Organisation poinformowało, że nową przewodniczącą jury konkursu profesjonalnego została niezależna kuratorka i konsultantka ds. fotografii Monica Allende. Ogłoszono również skład jury Sony World Photography Awards 2024 oraz terminy zbliżającej się wystawy, która powróci do londyńskiego Somerset House w dniach od 19 kwietnia do 6 maja 2024...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764