GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

Szczecin/ Europa: Praca dla handlowca

26.03.2017
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1604

PB Reklama poszukuje pracownika na stanowisku handlowca.
Zajmujemy się głównie produkcją liter przestrzennych, reklam świetlnych, tablic reklamowych itp.

Zakres obowiązków kandydata:

- pozyskiwanie oraz rozwijanie kontaktów z klientami
- prowadzenie negocjacji oraz pisanie ofert handlowych
- osiąganie celów sprzedażowych

Wymagania:
- dobra organizacja pracy
- sumienność
- samodyscyplina
- prawo jazdy kat. B
- podstawowa obsługa programu Corel draw
- doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Stałą pensję i procent od sprzedaży
- niezbędne wyposażenie handlowca

CV proszę kierować na adres e-mail: kontakt@pb-reklama.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Pozdrawiam
Patryk Belicki
www.pb-reklama.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/praca-dla-handlowca%2C-szczecin--europa,67120,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
avatar użytkownika
Ofertę złożył: wena-reklama
pb
Kontakt: PB Reklama Wizualna Patryk Belicki

e-mail: kontakt@pb-reklama.pl

Konto wena-reklama nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

cały kraj: Miarki budowlane z logo (Dam zlecenie)
termin: 05.02.2013 11:00

cała polska: Gadżety reklamowe,cukierki koszulki itp. (Dam zlecenie)
termin: 28.03.2012 18:00

Szczecin/ Europa - więcej ofert

  • Szczecin/ Europa: Dam pracę (1)

  • Szczecin/ Europa: Szukam pracy (0)

  • Szczecin/ Europa: Sprzedam (0)

  • Szczecin/ Europa: Kupię (0)

  • Szczecin/ Europa: Dam zlecenie (0)

  • Szczecin/ Europa: Przyjmę zlecenie (0)

  • Szczecin/ Europa: Różności (0)

  • Szczecin/ Europa: Oferty Last minute (0)

  • Szczecin/ Europa: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764