Tczew: Pracownik produkcji, obsługa lasera CNC

01.09.2014
Wynagrodzenie: 1,00 zł
Oferta ważna do:13.09.2014 godz. 23:30
Odsłon: 1497

Agencja Reklamowa ZENIT zatrudni mężczyznę na stanowisko pracownika produkcji, koniecznie z doświadczeniem.

Wymagania / zakres obowiązków:

- umiejętność podstawowej obsługi programu COREL DRAW
- umiejętność obsługi plotera tnącego
- umiejętność obsługi lasera CNC
- umiejętność obsługi frezarki CNC
- zdolności manualne
- sumienność
- dyspozycyjność
- prawo jazdy kat B

Oferta:

- wymiar czasu pracy: pełen etat z możliwością nadgodzin
- stabilna praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stanowisko daje możliwość rozwoju w zakresie: technologii druku, obsługi nowych urządzeń
- praca w doświadczonym i wykwalifikowanym zespole
- wysokie wynagrodzenie i możliwość awansu

Zainteresowane osoby z udokumentowanym doświadczeniem prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: rekrutacja@zenitreklamy.pl

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pracownik-produkcji%2C-obsluga-lasera-cnc%2C-tczew,55321,ogloszenie.html

Ofertę złożył: AgencjaZenit
Telefon: 884881993
Kontakt: Michał

Konto AgencjaZenit nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.