GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

44-187 Czarków, Śląskie: Pracownik Produkcji Reklam

15.02.2021
Oferta ważna do:28.02.2021 godz. 00:00
Odsłon: 627

Szukamy osoby do produkcji reklam

Praca polega na realizacji zamówień wg stałych opracowanych schematów działania. Osoby bez doświadczenia przy własnym zaangażowaniu i chęci uczenia się szybą mogą zdobyć doświadczenie.
Ciekawa praca bez monotonnych zadań.

Zakres obowiązków:

- Produkcja szyldów, liter i kasetonów reklamowych
- Aplikacja folii reklamowych
- Obsługa elektronarzędzi
- Montaż małych i większych reklam
- pakowanie i wysyłka wyrobów finalnych

Wymagania:

- Obsługa elektronarzędzi: wkrętarka, sds, piły tarczowe
- Chęć uczenia się
- Prawo jazdy kat. B
- Samodzielność
- Zmysł estetyczny

Mile widziane :
- Duża dokładność i precyzja
- Doświadczenie w branży reklamowej lub stolarskiej, modelarskiej itp
- Umiejętność oklejania różnych powierzchni
- Dodatkowy atut: Znajomość obsługi programu Corel,
- Znajomość zagadnień związanych z elektryką i instalacjami LED 12V

Oferuje:
- Pracę w kreatywnym młodym zespole
- Zdobywanie doświadczenia zawodowego w prężnie rozwijającej się branży
- Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia w branży i umiejętności

Godziny pracy: 7.00 – 15.00 od poniedziałku do piątku
Istnieje możliwość nadgodzin oraz pracy w soboty.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres e-mail

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pracownik-produkcji-reklam%2C-44-187-czarkow%2C-slaskie,83067,ogloszenie.html

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
brak ikonki
Ofertę złożył: MabuReklama
Telefon: 505787628
Kontakt: Mateusz Burda
ul. Wiejska 28, 44-187 Czarków
e-mail: biuro@mabureklama.pl

Konto MabuReklama nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

CZARKÓW: Serwis Plotera Frezującego (Różności)
termin:  ?

44-187 Czarków, Śląskie - więcej ofert

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Dam pracę (1)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Szukam pracy (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Sprzedam (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Kupię (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Dam zlecenie (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Przyjmę zlecenie (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Różności (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Oferty Last minute (0)

  • 44-187 Czarków, Śląskie: Zamówienia publiczne (0)

Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764