GIEŁDA

Katowice, Śląskie : Pracownik produkcji reklamy

28.11.2017  ppgomez
Wynagrodzenie: 2500.00 zł
Oferta ważna do 24.12.2017 00:00
Odsłon: 330

strzałkailustracja

Opis stanowiska pracy
MEDIA INDUSTRY zatrudni na stanowisko Technika Produkcji Reklam

Zakres obowiązków:
- praca przy obróbce tworzyw sztucznych (cięcie, gięcie, klejenie)
- praca przy produkcji el. z aluminium (kasetony, konstrukcje, stojaki, itp.)
- obsługa ploterów (folia,CNC)
- obsługa elektronarzędzi
- aplikacja folii
- montaż reklam na wysokości

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat
- szkolenia
- przyjazną atmosferę
- premie uznaniowe

Wymagania:
- doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku
- zdolności manualno-techniczne
- biegła obsługa narzędzi i elektronarzędzi
- umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
-znajomość materiałów i systemów stosowanych w produkcji reklam
- samodzielność, dokładność, zaangażowanie
- organizacja pracy
- dyspozycyjność
- brak przeciwwskazań do prac na wysokościach
- prawo jazdy kat. B

Mile widziana:
- umiejętność spawania TIG - aluminim/stal
- doświadczenie w aplikacji folii samochodowych

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pracownik-produkcji-reklamy,-katowice,-slaskie-,69702,ogloszenie.html

Ofertę złożył: ppgomez
Media Industry
Telefon: 504311359
Kontakt: Kapcia Rafal
1-go Maja 4 40-224 Katowice
e-mail: rkapcia@mediaindustry.pl

Konto ppgomez nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.
[ Więcej o weryfikacji kont ]

Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.

Pozostałe ogłoszenia użytkownika ppgomez:

Katowce: Pracownik agencji reklamowej (Dam pracę)
termin:  ?

R E K L A M A

Inne ogłoszenia dla lokalizacji "Katowice, Śląskie ":

Katowice, Śląskie : Dam pracę (1)

Katowice, Śląskie : Szukam pracy (0)

Katowice, Śląskie : Sprzedam (0)

Katowice, Śląskie : Kupię (0)

Katowice, Śląskie : Dam zlecenie (0)

Katowice, Śląskie : Przyjmę zlecenie (0)

Katowice, Śląskie : Różności (0)

Katowice, Śląskie : Oferty Last minute (0)

Katowice, Śląskie : Zamówienia publiczne (0)

poniedziałek 18.12.2017, 136 gości [ lista ]