logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prasa 3D do sublimacji w ofercie Agawa.pl

  PR 20.06.2014, przeczytano 6452 razy
ilustracjastrzałka

AGAWA.PL prezentuje prasę 3D do sublimacji, inaczej zwana prasą próżniową. Urządzenie pozwala przyspieszyć i ułatwić pracę, uatrakcyjnić ofertę i maksymalnie dostosować ją do potrzeb zainteresowanych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prasa-3d-do-sublimacji-w-ofercie-agawa.pl,21978,artykul.html

Za pomocą urządzenia możliwe jest znakowanie przedmiotów o nietypowym, nieregularnym kształcie. Produktów opływowych, z zaokrągleniami i załamaniami., z którymi tradycyjna prasa płaska nie jest w stanie sobie poradzić.

Próżniowa prasa 3D z oferty AGAWA.PL doskonale sprawdza się przy znakowaniu takich przedmiotów jak: obudowy do telefonów komórkowych i smartfonów, obudowy do tabletów, myszki do komputera, płyty ceramiczne, układanki i puzzle, talerze, kubki, kieliszki i wiele innych.

Prasa 3D pozwala na wykonanie nadruku na kilku przedmiotach jednocześnie (w zależności od wielkości), co pozwala zaoszczędzić czas, zwłaszcza w przypadku serii znakowań. Za pomocą prasy można jednorazowo oznakować 8 modeli obudowy do smartfonów, 7 kieliszków czy 12 kubków. Jej wymiary to: 68 x 37 x 61cm, powierzchnia stołu roboczego zaś: 30 x 11 x 40, a maksymalna moc z jaką pracuje to 2800 W.

Prasa z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę w zakładach i punktach usługowych, które wykonują usługi znakowania gadżetów reklamowych.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

8 modeli obudowy do smartfownów
Co to sa SMARTFOWNY?

avatar użytkownika
,

Chodzi o tzw. "sprytne fowny"  

brak ikonki
,

Sprytny redaktor bez slownika:)  

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764