logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prasa 3D do sublimacji w ofercie Agawa.pl

  PR 20.06.2014, przeczytano 6382 razy
ilustracjastrzałka

AGAWA.PL prezentuje prasę 3D do sublimacji, inaczej zwana prasą próżniową. Urządzenie pozwala przyspieszyć i ułatwić pracę, uatrakcyjnić ofertę i maksymalnie dostosować ją do potrzeb zainteresowanych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prasa-3d-do-sublimacji-w-ofercie-agawa.pl,21978,artykul.html

Za pomocą urządzenia możliwe jest znakowanie przedmiotów o nietypowym, nieregularnym kształcie. Produktów opływowych, z zaokrągleniami i załamaniami., z którymi tradycyjna prasa płaska nie jest w stanie sobie poradzić.

Próżniowa prasa 3D z oferty AGAWA.PL doskonale sprawdza się przy znakowaniu takich przedmiotów jak: obudowy do telefonów komórkowych i smartfonów, obudowy do tabletów, myszki do komputera, płyty ceramiczne, układanki i puzzle, talerze, kubki, kieliszki i wiele innych.

Prasa 3D pozwala na wykonanie nadruku na kilku przedmiotach jednocześnie (w zależności od wielkości), co pozwala zaoszczędzić czas, zwłaszcza w przypadku serii znakowań. Za pomocą prasy można jednorazowo oznakować 8 modeli obudowy do smartfonów, 7 kieliszków czy 12 kubków. Jej wymiary to: 68 x 37 x 61cm, powierzchnia stołu roboczego zaś: 30 x 11 x 40, a maksymalna moc z jaką pracuje to 2800 W.

Prasa z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę w zakładach i punktach usługowych, które wykonują usługi znakowania gadżetów reklamowych.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

8 modeli obudowy do smartfownów
Co to sa SMARTFOWNY?

avatar użytkownika
,

Chodzi o tzw. "sprytne fowny"  

brak ikonki
,

Sprytny redaktor bez slownika:)  

Najnowsze w tym dziale

Agencja Media Ready (Group One) przygotowała dwa spoty dla marki Enterol Forte do kampanii telewizyjnej i online w wersji całorocznej oraz letniej. Agencja odpowiada za ich koncept kreatywny oraz produkcję. Współpraca jest wynikiem wygranego przetargu rozpisanego przez firmę Biocodex Polska.
Filip Gapiński dołącza do zespołu agencji gamingowej Fantasyexpo na stanowisko Lead Creative Strategist.
Agencje mediowa Starcom, należąca do Publicis Groupe, wygrywa przetarg mediowy i tym samym przedłuża współpracę z FoodWell – marką korporacyjną, powstałą z połączenia spółek Bakalland i Purella Superfoods.
Krakowska agencja 360, WEC Communication jest odpowiedzialna za promocję ADATA i XPG w Polsce. Od stycznia 2023 roku poszerzyła zakres obsługi dla tajwańskiego producenta z zakresu Public Relations.
Petal Ads (wcześniej HUAWEI Ads), wiodący w branży ekosystem reklamy mobilnej, został członkiem Mobile Marketing Association (MMA) w Europie. Tym samym dołącza do prestiżowego grona złożonego z ponad 800 organizacji – przedstawicieli środowiska Marketing Technology (MarTech), firm medialnych i marketingowych. Platforma potwierdza tym samym aspiracje do bycia kluczowym...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764