logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prasa 3D do sublimacji w ofercie Agawa.pl

  PR 20.06.2014, przeczytano 6350 razy
ilustracjastrzałka

AGAWA.PL prezentuje prasę 3D do sublimacji, inaczej zwana prasą próżniową. Urządzenie pozwala przyspieszyć i ułatwić pracę, uatrakcyjnić ofertę i maksymalnie dostosować ją do potrzeb zainteresowanych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prasa-3d-do-sublimacji-w-ofercie-agawa.pl,21978,artykul.html

Za pomocą urządzenia możliwe jest znakowanie przedmiotów o nietypowym, nieregularnym kształcie. Produktów opływowych, z zaokrągleniami i załamaniami., z którymi tradycyjna prasa płaska nie jest w stanie sobie poradzić.

Próżniowa prasa 3D z oferty AGAWA.PL doskonale sprawdza się przy znakowaniu takich przedmiotów jak: obudowy do telefonów komórkowych i smartfonów, obudowy do tabletów, myszki do komputera, płyty ceramiczne, układanki i puzzle, talerze, kubki, kieliszki i wiele innych.

Prasa 3D pozwala na wykonanie nadruku na kilku przedmiotach jednocześnie (w zależności od wielkości), co pozwala zaoszczędzić czas, zwłaszcza w przypadku serii znakowań. Za pomocą prasy można jednorazowo oznakować 8 modeli obudowy do smartfonów, 7 kieliszków czy 12 kubków. Jej wymiary to: 68 x 37 x 61cm, powierzchnia stołu roboczego zaś: 30 x 11 x 40, a maksymalna moc z jaką pracuje to 2800 W.

Prasa z pewnością ułatwi i przyspieszy pracę w zakładach i punktach usługowych, które wykonują usługi znakowania gadżetów reklamowych.

Źródło: AGAWA.PL

www.agawa.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: AgawaPL

(Agawa.PL)

AgawaPL o sobie:

AGAWA.PL - sprzedaż i doradztwo w zakresie wykonywania nadruków w różnych technologiach (materiały i urządzenia do wykonywania nadruków), sprzedaż materiałów eksploatacyjnych do drukarek oraz surowców i maszyn do regeneracji tuszy i tonerów, materiały i urządzenia biurowe.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

8 modeli obudowy do smartfownów
Co to sa SMARTFOWNY?

avatar użytkownika
,

Chodzi o tzw. "sprytne fowny"  

brak ikonki
,

Sprytny redaktor bez slownika:)  

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764