logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prawo.pl z dwiema nagrodami w konkursie Dobry Wzór 2019

  PR 08.11.2019, przeczytano 135 razy
ilustracjastrzałka

Serwis informacyjny Prawo.pl, stworzony przez Wolters Kluwer Polska, zdobył dwie nagrody w konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prawo.pl-z-dwiema-nagrodami-w-konkursie-dobry-wzor-2019,384649,artykul.html

Eksperci Instytutu docenili serwis za kompleksowe i aktualne informacje prawne w myśl hasła „Całe prawo w jednym miejscu”. Wyróżniony został również layout Prawo.pl (wygląd graficzny) oraz jego funkcjonalność.

Serwis otrzymał ponadto nagrodę specjalną Wzór Roku 2019 przyznawaną przez ministra przedsiębiorczości i technologii. Resort kierowany przez Jadwigę Emilewicz (która zasiada również w kapitule konkursu) wyróżnił serwis za przejrzyste publikowanie aktualności prawnych i gospodarczych oraz wnikliwe analizy najistotniejszych zagadnień. Ministerstwo doceniło, że Prawo.pl wspiera przedsiębiorców w codziennym funkcjonowaniu - w zakresie prawa, podatków czy kadr.

Konkurs z ponad 25-letnią tradycją

Gala wręczenia nagród odbyła się 24 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Prezes Instytutu Bożena Gargas wręczyła statuetkę Alicji Pollesch, dyrektorowi strategicznemu i członkowi Zarządu Wolters Kluwer Polska, oraz Ewie Usowicz, szefowej Prawo.pl.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, od czasu założenia w 1950 r. przez profesor Wandę Telakowską, zrzesza najlepszych ekspertów - m.in. od grafiki, designu czy architektury. Od 26 lat obserwują oni rynek i rekomendują wyróżniające się produkty i usługi dostępne w Polsce do konkursu Dobry Wzór. Jego laureatów wyłania multidyscyplinarne jury.

Prawo.pl wyróżniony też przez władze Wolters Kluwer

Serwis Prawo.pl został także doceniony przez globalne władze naszej firmy. Członkowie redakcji portalu otrzymali wyróżnienie Enterprise Achievement Award za nowoczesny content marketing, który pomaga osiągać cele biznesowe.

Serwis Prawo.pl zadebiutował w sierpniu 2018 roku.

Źródło: Wolters Kluwer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Yieldbird zaprasza wydawców na Yieldfest Polska
Już 28 listopada br. pod hasłem „Wyzwania i trendy na 2020 rok” odbędzie się druga edycja YieldFest Polska – spotkania dla wydawców zainteresowanych reklamą programatyczną. O tym, jak dobrze przygotować się do zmian w ekosystemie reklamy internetowej, opowiedzą m.in. eksperci Yieldbird, firmy z Grupy Agora specjalizującej się w optymalizacji zasobów...
Wyniki badania Gemius/PBI za październik 2019
Poniżej prezentujemy Państwu najnowsze wyniki badania Gemius/PBI. Tabele prezentują zarówno rankingi wydawców internetowych, zestawienie najpopularniejszych domen oraz aplikacji mobilnych.
Co czwarty internauta w Polsce słucha podcastów
Już 27% internautów w Polsce słucha podcastów. Większość włącza je co najmniej raz w miesiącu, korzystając ze słuchawek i smartfona - w domu lub w czasie podróży, dla rozrywki i żeby dowiedzieć się więcej o świecie. A przy tym słuchacze podcastów, choć w większości zaczęli ich słuchać dopiero rok temu, poświęcają im swoją pełną uwagę i wyżej oceniają ich...
„Na narty” – magazyn „Gazety Wyborczej” we współpracy z „Logo”
Dokąd jechać na narty tej zimy - może warto wypróbować Dolomity na sześć sposobów, freeride w Chile lub najczarniejsze trasy w Europie? Nie jeździsz jeszcze? - Poznaj wskazówki dla początkujących! To wszystko prezentuje nowy magazyn „Gazety Wyborczej” „Na narty”, skierowany do narciarzy o różnym poziomie umiejętności. Pismo będzie w sprzedaży od czwartku, 14 listopada...
„Niezwykłe Stany Prokopa”: od 17 listopada na antenie Travel Channel
Takiego przewodnika nie znajdziecie nigdzie - Marcin Prokop ponownie wyrusza w podróż po Ameryce! Tym razem wraz ze swoim operatorem - tajemniczym Bebkiem - wybiorą się na wschodnie wybrzeże USA. Odwiedzą atrakcje Ohio, zobaczą Cleveland, zakręcą się pod Białym Domem i zabawią na ulicach Nowego Jorku. Program jest pełen nieprzewidywalnych sytuacji i abstrakcyjnego humoru....
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764