logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prawo.pl z dwiema nagrodami w konkursie Dobry Wzór 2019

  PR 08.11.2019, przeczytano 182 razy
ilustracjastrzałka

Serwis informacyjny Prawo.pl, stworzony przez Wolters Kluwer Polska, zdobył dwie nagrody w konkursie Dobry Wzór organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prawo.pl-z-dwiema-nagrodami-w-konkursie-dobry-wzor-2019,384649,artykul.html

Eksperci Instytutu docenili serwis za kompleksowe i aktualne informacje prawne w myśl hasła „Całe prawo w jednym miejscu”. Wyróżniony został również layout Prawo.pl (wygląd graficzny) oraz jego funkcjonalność.

Serwis otrzymał ponadto nagrodę specjalną Wzór Roku 2019 przyznawaną przez ministra przedsiębiorczości i technologii. Resort kierowany przez Jadwigę Emilewicz (która zasiada również w kapitule konkursu) wyróżnił serwis za przejrzyste publikowanie aktualności prawnych i gospodarczych oraz wnikliwe analizy najistotniejszych zagadnień. Ministerstwo doceniło, że Prawo.pl wspiera przedsiębiorców w codziennym funkcjonowaniu - w zakresie prawa, podatków czy kadr.

Konkurs z ponad 25-letnią tradycją

Gala wręczenia nagród odbyła się 24 października w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Prezes Instytutu Bożena Gargas wręczyła statuetkę Alicji Pollesch, dyrektorowi strategicznemu i członkowi Zarządu Wolters Kluwer Polska, oraz Ewie Usowicz, szefowej Prawo.pl.

Instytut Wzornictwa Przemysłowego, od czasu założenia w 1950 r. przez profesor Wandę Telakowską, zrzesza najlepszych ekspertów - m.in. od grafiki, designu czy architektury. Od 26 lat obserwują oni rynek i rekomendują wyróżniające się produkty i usługi dostępne w Polsce do konkursu Dobry Wzór. Jego laureatów wyłania multidyscyplinarne jury.

Prawo.pl wyróżniony też przez władze Wolters Kluwer

Serwis Prawo.pl został także doceniony przez globalne władze naszej firmy. Członkowie redakcji portalu otrzymali wyróżnienie Enterprise Achievement Award za nowoczesny content marketing, który pomaga osiągać cele biznesowe.

Serwis Prawo.pl zadebiutował w sierpniu 2018 roku.

Źródło: Wolters Kluwer Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MVP Magazyn - nowy serwis i szerszy skład redakcyjny
MVP Magazyn – największy portal koszykarski w Polsce – jest teraz dostępny w nowej, nowoczesnej odsłonie. Serwis zwraca uwagę szybkością, prostotą oraz minimalistycznym wyglądem, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych portali sportowych.
Coraz większe wydatki na reklamę w kinach
Kino jest coraz bardziej doceniane przez marketerów, a budżety reklamowe w tym segmencie są coraz większe. W tym roku – jak wynika z prognoz Zenith – reklama kinowa urośnie o 4,6 proc., czyli powyżej średniej rynkowej. Również globalne prognozy mówią o tym, że będzie to jeden z liderów wzrostów wydatków reklamowych spośród...
100 najczęstszych błędów w Internecie w 2019 r.
Jest to druga edycja raportu, który ma za zadanie przedstawić kondycję polskiej ortografii w Internecie. Powstał we współpracy z portalem Polszczyzna.pl i partnerem technologicznym, narzędziem do monitoringu Internetu, SentiOne.
SalesTube, agencja one stop shop dla e-commerce (Group One), została pierwszą firmą w CEE i jedną z 12 na świecie z certyfikatem Google Marketing Platform Surveys. Wyróżnienie potwierdza najwyższe kompetencje agencji zarówno w zakresie Google Marketing Platform jak i w obszarze analityczno-badawczym.
Zdaje się, że Google prowadzi walkę z wiatrakami. Android, czyli system mobilny giganta z Kalifornii jest najpopularniejszym oprogramowaniem na świecie. Na ten system powstają miliony aplikacji, a wśród nich znajdą się takie, które nie tylko są niebezpieczne dla urządzeń, ale przede wszystkim dla danych użytkowników. W 2019 roku Google zablokowało ponad 790...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764