logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera halloweenowych słodyczy reklamowych Slodkie

  PR 20.09.2023, przeczytano 424 razy
ilustracjastrzałka

Czekoladowe dynie, a nawet… trumny, czaszki i nagrobki. SLODKIE, lider w polskiej branży słodyczy reklamowych, wprowadził do swojej oferty słodkości z motywem Halloween. Choć linia stworzona jest z myślą o eksporcie, to produkty dostępne będą również dla polskich firm.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-halloweenowych-slodyczy-reklamowych-slodkie,401420,artykul.html

„Takich słodyczy domagali się klienci”

Halloween – nieprzypadkowo kojarzone z kulturą amerykańską – obchodzone jest rokrocznie w ostatni październikowy wieczór. Zwyczaj ten od lat bije rekordy popularności, a w obchody Halloween angażują się dziś nie tylko dzieci. Wiele firm w USA, Kanadzie, Australii czy Wielkiej Brytanii także planuje na ten dzień różne atrakcje dla swoich pracowników, związane z halloweenowymi motywami, wśród których główne miejsce zajmuje oczywiście dynia. Pomysłów na świętowanie nie brakuje, a potrzeby zdają się być coraz większe. Odpowiedział na nie m.in. polski producent słodyczy reklamowych, SLODKIE, który stworzył premierową kolekcję słodkości na Halloween.

- Działając aktywnie od lat na rynku europejskim, dostrzegliśmy wyraźną potrzebę stworzenia produktów dopasowanych do Halloween. Choć w Polsce obchody te są ciągle niszowe i zdecydowanie mają charakter konsumencki, to nasi sąsiedzi oczekiwali ciekawych, smacznych, atrakcyjnych produktów również w relacjach biznesowych. Takich słodyczy domagali się klienci, więc postanowiliśmy zapełnić tę lukę – komentuje Anna Garmada, CEO firmy SLODKIE.

Halloweenowa oferta słodkości

W kolekcji halloweenowej SLODKIE znalazło się 18 produktów. Wśród nich m.in.:

  • PRALINY SPOOKY COFFIN – halloweenowa bombonierka w kształcie trumny to słodycz, która z pewnością zaskoczy każdego obdarowanego. W środku znaleźć można czekoladki w kształcie czaszek wykonane z czekolady mlecznej z certyfikatem Cocoa Horizons z nadzieniem z dodatkiem hibiskusa i cytryny.
  • PRALINY SWEET GRAVESTONES 6 SZT – piorunujące słodycze w formie nagrobków wykonane są z mlecznej czekolady z nadzieniem na bazie deserowej czekolady i sycylijskich orzechów laskowych.
  • CZEKOLADOWY LIZAK DYNIA – to zarówno symbol jesieni jak i zbliżającego się Halloween. Lizak wykonany jest z czekolady certyfikowanej Cocoa Horizons i owinięty w folię kompostowalną lub nadającą się w 100% do recyklingu.
  • SŁODYCZE REKLAMOWE CANDY BOX – to podłużne pudełko wypełnione karmelkami o smaku owoców leśnych, przypomina klasyczny cukierek, który jest nieodzownym elementem halloweenowej tradycji trick or treat.

Projekty opakowań edycji Halloween stworzyła artystka związana z marką – Anna Rudak – ceniona polska ilustratorka. Zamówienia na halloweenowe słodkości składać można, kontaktując się z doradcą handlowym SLODKIE.

Źródło: Slodkie

www.slodkie.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Panasonic: aktualizacja oprogramowania aparatu Lumix S5II i S5IIX
Panasonic wprowadza istotną aktualizację oprogramowania sprzętowego dla LUMIX S5II oraz S5IIX, swoich pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Nie tylko usprawnia ona fotografowanie, ale również zwiększa możliwości udostępniania zdjęć i filmów.
Płyty Swedboard w ofercie Sico Print Solutions
SICO Print Solutions, dostawca rozwiązań do druku cyfrowego, z przyjemnością ogłasza nawiązanie współpracy z firmą SWEDBOARD, producentem ekologicznych płyt kartonowych z rdzeniem przypominającym strukturę zagęszczonego plastra miodu. Ta współpraca pozwoli SICO Print Solutions oferować swoim klientom nowe, zrównoważone rozwiązania, które...
Firma Lavazza bezprzetargowo przedłużyła umowę ramową z NAV agency.
Allegro z międzynarodową platformą komunikacji
Allegro ogłasza ewolucję komunikacyjną marki. Idea kreatywna i hasło „Jak tak, to Allegro” skupiają się na różnorodności kategorii i szerokim wyborze produktów na platformie, które odzwierciedlają codzienne potrzeby, wyzwania i plany  współczesnych konsumentów.
Cofające się streamy w promocji filmu Omen
W ramach promocji filmu “Omen: Początek” studia 20th Century widzowie Twitcha mogli oglądać wyjątkowe transmisje. Podczas ich trwania zaaranżowane zostały problemy techniczne powodujące cofanie się całego materiału. W kampanii wzięli udział popularni twórcy gamingowi: Seto, Kamyk oraz Pago. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764