logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PREMIERA innowacyjnego programu najmu drukarek HP Latex i HP Stitch - Rent2Print

  S 19.10.2020, przeczytano 1023 razy
ilustracja

Im więcej drukujesz – tym mniej płacisz! Elastyczność w każdej chwili!” To hasła przewodnie premiery innowacyjnego programu Rent2Print firmy Integart. Rent2Print to program najmu średnio i długoterminowego urządzeń drukujących HP Latex oraz HP Stitch, dedykowany dla klientów, którzy nie chcą inwestować własnych środków finansowych lub wiązać się umową leasingu lub kredytu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-innowacyjnego-programu-najmu-drukarek-hp-latex-i--hp-stitch----rent2print,388843,artykul.html

Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP:

  • HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut
  • HP Latex 365, 375,
  • HP Latex 560, 570,
  • HP Stitch S300 oraz S500.

W przyszłości Program obejmie także urządzenia i maszyny do post-finishingu.

Każdy zakup mediów w Integart, dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia! Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku. A w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy.

Rent2Print - pytania i odpowiedzi

Odpowiada Tomasz Stawicki, Dyrektor Operacyjny w firmie Integart sp. z o.o.:

Założenia Programu wydają się być dość proste, oparte o 4 filary, ale na czym polega elastyczność Programu, a dokładnie ” Elastyczność w każdej chwili”?

To co daje nam największą swobodę to elastyczność. To klient decyduje jaką technologię i model urządzenia chce użytkować w danej chwili , kiedy chce dokonać zmian i kiedy zrezygnować z najmu. Takie zmiany nie są możliwe przy finansowaniu poprzez leasing, który należy w całości spłacić chcąc zrezygnować z umowy.

W programie Rent2Print Klient dostaje 100% bezpieczeństwa. Co oznacza to założenie i na jakim etapie Programu jest o nim mowa?

Bezpieczeństwo i przewidywalność to jedne z najważniejszych zagadnień, które przyczyniają się do powodzenia działalności firmy i zwiększenia przychodów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Klienci wynajmujący urządzenia w Rent2Print, planując swoje koszty w przyszłości uwzględniają tylko wysokość czynszu najmu oraz materiałów eksploatacyjnych. O całą resztę nie muszą się martwić. Urządzenia przez cały okres wynajmu są bezpłatnie serwisowane przez Integart zarówno w zakresie napraw jak i przeglądów okresowych. Dostawa urządzeń obejmuje profesjonalne 2 dniowe szkolenie z zakresu obsługi a klienci mają do dyspozycji kontakt na rent2print.pl gdzie mogą szybko i sprawnie uzyskać pomoc. Dodatkowo klienci korzystają z aplikacji, HP PrintOs, która pozwala zarządzać i analizować procesy druku oraz mają dostęp do centrum wiedzy i aplikacji HP.

Dlaczego warto skorzystać z programu Rent2Print?

To kompleksowy Program umożliwiający klientowi w szybki i przyjazny sposób wejść w posiadanie nowoczesnego urządzenia poprzez wynajem, którego koszty są porównywalne z kosztami leasingu. Jednak, tutaj w rent2print jednocześnie Klient otrzymuje wiele swobody i możliwości co do zmian w trakcie Programu wynikających z rozwoju firmy a także potrzeby dostosowania się do zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Dokładnie nazwaliśmy to: szybką adaptacją do nowych okoliczności i zmieniających się potrzeb.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się na stronie www.rent2print.pl. Dla wszystkich zainteresowanych programem lub chcących uzyskać dodatkowe informacje, Integart uruchomił Infolinię +48 504222896.

Źródło: Integart

www.rent2print.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother kontynuuje współpracę z podróżniczką Moniką Witkowską
Firma Brother kontynuuje działania promocyjne z polską himalaistką – Moniką Witkowską, która planuje w sierpniu zdobyć szczyt K2 w 2022 r. który oficjalnie został ogłoszony przez Sejm jako Rok Wandy Rutkiewicz. Jeżeli Monice Witkowskiej uda się stanąć na szczycie K2, będzie pierwszą Polską od 36 lat, która tego dokonała. Przed nią 23 czerwca 1986...
Epson wspiera Kato Urban Corner
Projektory 3LCD od Epson wspierają warsztaty, wykłady i projekcje filmowe w unikalnej przestrzeni edukacyjno-wystawowej.
Electrolux namawia do gotowania bez marnowania
Electrolux startuje z nową kampanią „Niezmarnowane poniedziałki”. To kolejna odsłona działań realizowanych pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”, poprzez które marka zachęca konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów. Na kampanię składa się cykl 6 filmów z udziałem Jagny Niedzielskiej i Marcina Kuca, w której...
Agnieszka Stefaniuk dołącza do Icon Strategies
Z początkiem czerwca br. do zespołu Icon Strategies dołączyła Agnieszka Stefaniuk. Na stanowisku starszej konsultantki będzie wspierała zespół agencji w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego i public affairs prowadzonych na rzecz obecnych klientów agencji.
Nowa generacja innowacyjnej Fibre Bottle w testach u polskich konsumentów
Grupa Carlsberg odsłania kolejny etap prac nad Fibre Bottle - butelką z włókna drzewnego, w pełni nadającą się do recyklingu
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764