logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PREMIERA innowacyjnego programu najmu drukarek HP Latex i HP Stitch - Rent2Print

  S 19.10.2020, przeczytano 713 razy
ilustracja

Im więcej drukujesz – tym mniej płacisz! Elastyczność w każdej chwili!” To hasła przewodnie premiery innowacyjnego programu Rent2Print firmy Integart. Rent2Print to program najmu średnio i długoterminowego urządzeń drukujących HP Latex oraz HP Stitch, dedykowany dla klientów, którzy nie chcą inwestować własnych środków finansowych lub wiązać się umową leasingu lub kredytu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-innowacyjnego-programu-najmu-drukarek-hp-latex-i--hp-stitch----rent2print,388843,artykul.html

Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP:

  • HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut
  • HP Latex 365, 375,
  • HP Latex 560, 570,
  • HP Stitch S300 oraz S500.

W przyszłości Program obejmie także urządzenia i maszyny do post-finishingu.

Każdy zakup mediów w Integart, dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia! Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku. A w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy.

Rent2Print - pytania i odpowiedzi

Odpowiada Tomasz Stawicki, Dyrektor Operacyjny w firmie Integart sp. z o.o.:

Założenia Programu wydają się być dość proste, oparte o 4 filary, ale na czym polega elastyczność Programu, a dokładnie ” Elastyczność w każdej chwili”?

To co daje nam największą swobodę to elastyczność. To klient decyduje jaką technologię i model urządzenia chce użytkować w danej chwili , kiedy chce dokonać zmian i kiedy zrezygnować z najmu. Takie zmiany nie są możliwe przy finansowaniu poprzez leasing, który należy w całości spłacić chcąc zrezygnować z umowy.

W programie Rent2Print Klient dostaje 100% bezpieczeństwa. Co oznacza to założenie i na jakim etapie Programu jest o nim mowa?

Bezpieczeństwo i przewidywalność to jedne z najważniejszych zagadnień, które przyczyniają się do powodzenia działalności firmy i zwiększenia przychodów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Klienci wynajmujący urządzenia w Rent2Print, planując swoje koszty w przyszłości uwzględniają tylko wysokość czynszu najmu oraz materiałów eksploatacyjnych. O całą resztę nie muszą się martwić. Urządzenia przez cały okres wynajmu są bezpłatnie serwisowane przez Integart zarówno w zakresie napraw jak i przeglądów okresowych. Dostawa urządzeń obejmuje profesjonalne 2 dniowe szkolenie z zakresu obsługi a klienci mają do dyspozycji kontakt na rent2print.pl gdzie mogą szybko i sprawnie uzyskać pomoc. Dodatkowo klienci korzystają z aplikacji, HP PrintOs, która pozwala zarządzać i analizować procesy druku oraz mają dostęp do centrum wiedzy i aplikacji HP.

Dlaczego warto skorzystać z programu Rent2Print?

To kompleksowy Program umożliwiający klientowi w szybki i przyjazny sposób wejść w posiadanie nowoczesnego urządzenia poprzez wynajem, którego koszty są porównywalne z kosztami leasingu. Jednak, tutaj w rent2print jednocześnie Klient otrzymuje wiele swobody i możliwości co do zmian w trakcie Programu wynikających z rozwoju firmy a także potrzeby dostosowania się do zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Dokładnie nazwaliśmy to: szybką adaptacją do nowych okoliczności i zmieniających się potrzeb.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się na stronie www.rent2print.pl. Dla wszystkich zainteresowanych programem lub chcących uzyskać dodatkowe informacje, Integart uruchomił Infolinię +48 504222896.

Źródło: Integart

www.rent2print.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Walne Zgromadzenie Członków ZFPR powołało nową Radę Związku
Podczas Walnego Zgromadzenia Członków ZFPR wybrano Radę Związku na lata 2021-2023. Radę powołano 4 marca 2021 roku i składa się ona obecnie z pięciu przedstawicieli zrzeszonych agencji.
8 marca, w dzień kobiet, rozmową z Ewą Ulicz, marketing managerem w IGT, Shark Agency zainauguruje cykl podcastów poświęcony kobietom, które pracują w branży rozrywkowej. Tytuł podcastu to Dama Karo.
Krakowska agencja PromoTraffic wspiera markę Green Cell w zakresie SEO, kampanii Google Ads oraz tworzenia treści na rynku polskim, niemieckim oraz brytyjskim.
Nowy raport dentsu nakreśla długoterminowe trendy konsumenckie, które będą kształtować następną dekadę. Badanie Consume Vision pokazuje, jak pandemia przyspieszyła wiele długoterminowych trendów, przed którymi stoją marki. Raport oparty jest o dogłębne wywiady ze światowej sławy futurystami, naukowcami, autorami i ekspertami oraz badania konsumenckie.
Sławek Wala jako nowy chief technology officer w VMLY&R Poland
W marcu 2021 roku do zespołu VMLY&R Poland na stanowisko chief technology officer (CTO) dołączył Sławek Wala. Jego zadaniem jest właściwe zapewnianie wysokiej jakości oferty technologicznej 350-osobowej agencji, dalszy rozwój kompetencji 60-osobowego zespołu developerskiego oraz wsparcie firmy w budowaniu nowych możliwości biznesowych na poziomach lokalnym i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764