logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

PREMIERA innowacyjnego programu najmu drukarek HP Latex i HP Stitch - Rent2Print

  S 19.10.2020, przeczytano 614 razy
ilustracja

Im więcej drukujesz – tym mniej płacisz! Elastyczność w każdej chwili!” To hasła przewodnie premiery innowacyjnego programu Rent2Print firmy Integart. Rent2Print to program najmu średnio i długoterminowego urządzeń drukujących HP Latex oraz HP Stitch, dedykowany dla klientów, którzy nie chcą inwestować własnych środków finansowych lub wiązać się umową leasingu lub kredytu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-innowacyjnego-programu-najmu-drukarek-hp-latex-i--hp-stitch----rent2print,388843,artykul.html

Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP:

  • HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut
  • HP Latex 365, 375,
  • HP Latex 560, 570,
  • HP Stitch S300 oraz S500.

W przyszłości Program obejmie także urządzenia i maszyny do post-finishingu.

Każdy zakup mediów w Integart, dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia! Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku. A w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy.

Rent2Print - pytania i odpowiedzi

Odpowiada Tomasz Stawicki, Dyrektor Operacyjny w firmie Integart sp. z o.o.:

Założenia Programu wydają się być dość proste, oparte o 4 filary, ale na czym polega elastyczność Programu, a dokładnie ” Elastyczność w każdej chwili”?

To co daje nam największą swobodę to elastyczność. To klient decyduje jaką technologię i model urządzenia chce użytkować w danej chwili , kiedy chce dokonać zmian i kiedy zrezygnować z najmu. Takie zmiany nie są możliwe przy finansowaniu poprzez leasing, który należy w całości spłacić chcąc zrezygnować z umowy.

W programie Rent2Print Klient dostaje 100% bezpieczeństwa. Co oznacza to założenie i na jakim etapie Programu jest o nim mowa?

Bezpieczeństwo i przewidywalność to jedne z najważniejszych zagadnień, które przyczyniają się do powodzenia działalności firmy i zwiększenia przychodów na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

Klienci wynajmujący urządzenia w Rent2Print, planując swoje koszty w przyszłości uwzględniają tylko wysokość czynszu najmu oraz materiałów eksploatacyjnych. O całą resztę nie muszą się martwić. Urządzenia przez cały okres wynajmu są bezpłatnie serwisowane przez Integart zarówno w zakresie napraw jak i przeglądów okresowych. Dostawa urządzeń obejmuje profesjonalne 2 dniowe szkolenie z zakresu obsługi a klienci mają do dyspozycji kontakt na rent2print.pl gdzie mogą szybko i sprawnie uzyskać pomoc. Dodatkowo klienci korzystają z aplikacji, HP PrintOs, która pozwala zarządzać i analizować procesy druku oraz mają dostęp do centrum wiedzy i aplikacji HP.

Dlaczego warto skorzystać z programu Rent2Print?

To kompleksowy Program umożliwiający klientowi w szybki i przyjazny sposób wejść w posiadanie nowoczesnego urządzenia poprzez wynajem, którego koszty są porównywalne z kosztami leasingu. Jednak, tutaj w rent2print jednocześnie Klient otrzymuje wiele swobody i możliwości co do zmian w trakcie Programu wynikających z rozwoju firmy a także potrzeby dostosowania się do zmieniającego się otoczenia rynkowego.

Dokładnie nazwaliśmy to: szybką adaptacją do nowych okoliczności i zmieniających się potrzeb.

Szczegółowe informacje dotyczące programu znajdują się na stronie www.rent2print.pl. Dla wszystkich zainteresowanych programem lub chcących uzyskać dodatkowe informacje, Integart uruchomił Infolinię +48 504222896.

Źródło: Integart

www.rent2print.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Trwa ogólnopolska Wielka Recykloteria Pro Nature firmy Henkel
Firma Henkel rozpoczęła szeroko zakrojoną kampanię promocyjną produktów z linii Pro Nature, których opakowania pochodzą nawet w 100% z recyklingu. Od 1 października do 31 listopada będzie można wziąć udział w ogólnopolskiej Wielkiej Recykloterii z atrakcyjnymi nagrodami.
OKI Europe oferuje pakiet Business Agility Pack, który pomaga firmom dostosować się do zmiennych warunków rynkowych
Pakiet Business Agility Pack o wartości 2200 PLN*, stanowiący część kampanii „Adapt Today” firmy OKI Europe, pomoże firmom w szybkim produkowaniu, drukowaniu i umieszczeniu komunikacji wizualnej na żądanie
Rynek karmiony pandemią, rekordowe wydatki na Big Data
Mimo trwającej pandemii, w tym roku firmy na całym świecie przeznaczą rekordową kwotę ponad 41 mld USD na cyfrowe informacje, wynika z analizy Cloud Technologies. Warszawska spółka Big Data opublikowała trzecią edycję raportu Global Data Market Size 2017-2021, który jako jedyny na rynku analizuje wielkość globalnej sprzedaży danych.
Douglas otwiera nowy koncept perfumerii w Sopocie
Nowa perfumeria Douglas znajduje się w najbardziej prestiżowej części miasta przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Sopocie. Nowy design i wyjątkowy asortyment podkreśla butikowy charakter filii, która w ten sposób znakomicie wpisuje się w charakter otoczenia.  Na fanów luksusowych kosmetyków, w innowacyjnie urządzonej, eleganckiej przestrzeni o...
Komunikacja sklepów internetowych
Ponad ¾ sklepów internetowych promuje swoją ofertę w mediach społecznościowych. Tymczasem, dla kupujących kanałami poznawania zakupowych ofert są kolejno: e-mail, SMS, wyszukiwarka Google, porównywarki cenowe, a dopiero potem media społecznościowe - z wynikiem 38 proc. Nowy raport “Komunikacja sklepów internetowych” od SMSAPI i Shoper przygląda...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764