logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera nowego plotera Rolanda RS-540/640 – Dzień Otwarty Jet Media już w piątek

  PR 14.10.2008, przeczytano 3805 razy
ilustracjastrzałka
Versa Art RS-540

Firma Roland DG wprowadziła do sprzedaży nową serię ploterów drukujących Versa Art RS-540 i RS-640. Nowy ploter łączy w sobie najlepsze cechy serii VersaCAMM i PROIII. Legendarna niezawodność w połączeniu z wydajnością i niską ceną to recepta na sukces w trudnych czasach. Premiera w Polsce nowego plotera przewidziana jest na 17 października na Dniu Otwartym w firmie Jet Media.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-nowego-plotera-rolanda-rs-540-640--dzien-otwarty-jet-media-juz-w-piatek,7988,artykul.html

VersaArt to czterogłowicowy ploter solwentowy pracujący w konfiguracji CMYK, który zapewnia osiągi druku znacznie prześcigające inne maszyny tej klasy. Przy konstruowaniu nowych ploterów drukujących Versa Art wykorzystano najlepsze rozwiązania sprawdzone w modelach serii VersaCAMM i PROIII. Dzięki temu uzyskano perfekcyjne i bardzo konkurencyjne narzędzie do produkcji różnorodnej grafiki, od wysokiej jakości reprodukcji fotograficznych, poprzez plakaty, banery zewnętrzne aż po grafikę samochodową. Wszystko przy pomocy jednego urządzenia Versa Art RS 540 i RS 640. Prace wydrukowane na Versa Art odpowiadają najwyższym standardom jakościowym dzięki technologii Inteligent Pass Control, która precyzyjnie kontroluje wielkość i położenie poszczególnych kropli atramentu, aby uzyskać gładki druk bez paskowania.

Prostota obsługi i szybkie uruchomienie.
Nowy ploter Versa Art jest tak zaprojektowany, aby maksymalnie uprościć obsługę, skrócić czas uruchomienia oraz wyłączenia. Standardowo Versa Art wykorzystuje znane z poprzednich modeli kasety z atramentem ECO SOL MAX o pojemności 220 lub 440 ml. Maksymalny ciężar rolki do zadruku wynosi aż 40 kg. Prosta, kompaktowa konstrukcja i małe gabaryty sprawiają, że urządzenie nie zajmuje wiele powierzchni.

Wysoka wydajność i jakość.
Versa Art RS 640 drukuje w trybie standardowym z prędkością 10 m²/h na folii oraz 12 m²/h na banerze, a w trybie hihg speed aż 21,4 m²/h. Versa Art jest dostarczana razem z nową wersją wysokowydajnego programu ripującego VersaWorks 3 z wbudowanym najnowszym Adobe PostScript. Nowa VersaWorks pozwala na sterowanie aż do 4 ploterów z jednego komputera, zawiera również Roland Color System do precyzyjnego uzyskania kolorów specjalnych, a także takie funkcje jak drkuk zmiennych danych (Variable Data Printing) oraz Max Impact Preset dla zwiększenia kontrastu kolorystycznego. Program oczywiście posiada takie funkcje jak: kolejkowanie, przeskalowanie, panelowanie, przycinanie oraz obracanie o 90º. Program odczytuje pliki formatu: TIFF, JPEG, EPS, PS, PDF 1.4 i DCS 2.0.

Wszystkie plotery serii RS będą opcjonalnie dostępne z systemem stałego zasilania CISS wraz z kompletem atramentów ES max lub Flemink Ultra.

Atrakcyja cena
Cena detaliczna modelu RS 540 wynosi 12.500 € netto , a modelu RS 640 - 16.500€ netto.

Premiera -17.10.2008
Dzień Otwarty Jet Media

Premiera w Polsce nowego plotera przewidziana jest na 17 października na dniu otwartym w firmie Jet Media. Zapraszamy.

Źródło: Jet Media


avatar użytkownika
+ + + + +

Tekst opublikował użytkownik: jetmedia

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowa kampania Nervosolu Tabs
Herbapol Wrocław ruszył z ogólnopolską kampanią dla Nervosolu Tabs. „Zachowaj spokój każdego dnia” to hasło i leitmotive kampanii.
W lutym 2019 roku agencja Triple PR rozpoczęła współpracę z największym w Polsce i jednym z największych w Europie producentów porcelany stołowej, marką Lubiana S.A. Dzięki podpisaniu nowego kontraktu, Triple PR ma pod swoją PR-ową opieką całą Polską Grupę Porcelanową, w której skład wchodzą marki Ćmielów, Lubiana, Chodzież i Ćmielów...
Impel Visual Solutions - Stacja Citronex w Zgorzelcu
Usytuowany w Zgorzelcu Dyskont Paliwowy zajmuje ponad 35 tysięcy metrów kwadratowych. Klienci mają do dyspozycji 24 stanowiska tankowania, market, niedużą kafejkę, restaurację Picaro i cztery tunele myjni dla TIR-ów. Wykończenie zewnętrzne kompleksu zostało wykonane przez Impel Visual Solutions
Śniadanie z laureatami konkursów Remadays Warsaw 2019
Tradycyjnie o 12:00, trzeciego dnia targów reklamy i druku RemaDays Warsaw odbyło się spotkanie podczas którego spotkali się partnerzy programu Solidni w Biznesie, ale nie tylko. Od kilku już lat podczas tego wydarzenia ogłaszane są wyniki trzech prestiżowych konkursów targowych – Gifts of the Year, Catalogue of the Year oraz POS of the Year.
Dzięki Dakea Boss.app od 180heartbeats + Jung v Matt dla Dakea (Altaterra, VKR), dekarze współpracujący z marką, mając przy sobie tylko smartfona, mogą już na budowie zacząć przygotowanie oferty dla swoich klientów.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764