logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera świątecznego katalogu zestawów prezentowych Nobilia

  PR 27.09.2022, przeczytano 473 razy
ilustracjastrzałka

Nobilia opublikowała najnowszy katalog bożonarodzeniowych zestawów upominkowych. W limitowanej kolekcji znalazły się ekskluzywne produkty stworzone we współpracy z markami takimi jak: J. A. Baczewski, Pluton, Ćmielów czy Maxim. Świąteczne prezenty Nobilii są już dostępne w sprzedaży online.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-swiatecznego-katalogu-zestawow-prezentowych-nobilia,397368,artykul.html

Zestawy prezentowe Nobilia od 20 lat uświetniają bogate w radość i momenty wzruszeń świąteczne spotkania. Tegoroczna premiera najnowszej kolekcji odbyła się na początku września, otwierając tym samym najgorętszy sezon w roku. W nowym katalogu pojawiło się blisko 80 zestawów stworzonych z myślą o najbliższych, a także współpracownikach czy partnerach biznesowych.

- Zgodnie z naszą bożonarodzeniową tradycją, stworzyliśmy limitowaną kolekcję topowych marek Nobilii, które w tym roku połączyliśmy z produktami premium naszych wyjątkowych Partnerów. Do świątecznych zestawów dołączyliśmy wyszukane produkty od: J. A. Baczewski, Pluton, Ćmielów czy Maxim, których niezwykły rys historyczny dodał naszym zestawom charakteru i niepowtarzalności. Mam nadzieję, że kompozycje upominków, które od początku istnienia marki przygotowuję własnoręcznie, znajdą uznanie wśród naszych stałych oraz nowych Klientów – komentuje Anna Garmada, właścicielka marki Nobilia.

Wśród produktów bożonarodzeniowych znajdziemy m.in. zestawy marek własnych Nobilii: Choco Maya, Skład Praski, Ovocnie, a także typowo świąteczne linie produktów i zestawy ślubne. Upominki Nobilii bogate są w produkty gourmet food, przygotowywane z najwyższej jakości składników i sprowadzane w limitowanych seriach z różnych zakątków Polski i świata. W paczkach znajdziemy m.in. rzemieślnicze słodkości przygotowywane bez sztucznych barwników i aromatów, wyborne alkohole i estetyczne, świąteczne gadżety. Producent podkreśla, że koszom Nobilia można także nadać drugie życie. Ręcznie kaszerowane kuferki, pięknie zdobione, drewniane skrzynie, lśniące patery czy wiklinowe kosze po opróżnieniu upominku mogą posłużyć jako elegancki i praktyczny element wyposażenia domu.

  • Bożonarodzeniowy katalog Nobilia dostępny jest TUTAJ.

Źródło: Nobilia

www.nobilia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja dentsu X (dentsu Polska) rozszerza współpracę eventową z Bacardi-Martini i odpowiada za obsługę kolejnej marki z portfolio firmy – whisky Aberfeldy. Dotychczas współpraca obejmowała aktywacje dla marek Bacardi, Dewar's i Martini.
Do najnowszej kampanii kosmetyków bebeauty dostępnych w sieci sklepów Biedronka zaangażowano prezenterkę telewizyjną Martę Manowską oraz popularne influencerki z branży beauty. Za aktywację obejmującą platformy YouTube, TikTok, Instagram i Facebook odpowiada Lifetube – lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. 
Oneplus celebruje 10. urodziny
Marka OnePlus świętuje dziesięciolecie swojego istnienia. Przez dekadę udało jej się stworzyć nie tylko wyjątkowe produkty, ale także zbudować silną Społeczność. By pokazać, jak ważna dla OnePlus jest więź z fanami, najnowszy model flagowego smartfona OnePlus 12 zostanie wydany w specjalnym opakowaniu.
More Bananas: marketingowy kalendarz adwentowy w wersji online
Jak sami o sobie mówią: na co dzień karmią wiedzą i emocjami. W grudniu postanowili umilić czas oczekiwania na święta. Krakowska agencja marketingowa wypuściła kalendarz adwentowy w wersji online dla wszystkich pasjonatów marketingu. A w nim prezenty, ciekawostki z branży i materiały premium.
Targi Rzeczy Ładnych 2023 - 50 ikon designu
33 edycje, 1800 wystawców, 240 tys. gości - Targi Rzeczy Ładnych, największe targi designu w Polsce - świętują 10-lecie i z tej okazji przyznały po raz pierwszy nagrody dla 50 najważniejszych marek i twórców ostatniej dekady. Na liście 50 IKON TRŁ, czyli marek wybranych spośród wszystkich wystawców z historii Targów...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764