logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera w Polsce Elitron Spark od LFP Industrial Solutions

  PR 14.01.2020, przeczytano 336 razy
ilustracjastrzałka

Lfp Industrial Solutions po raz pierwszy zaprezentuje się na targach Remdays w Nadarzynie w dniach 12 - 14 luty. W hali F na stoisku O25 odbędzie się również po raz pierwszy w Polsce prezentacja plotera SPARK marki Elitron.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-w-polsce-elitron-spark-od-lfp-industrial-solutions,385321,artykul.html

Lfp Industrial Solutions posiada w portfolio plotery marki Elitron. Na międzynarodowych targach w Nadarzynie zaprezentowany zostanie jeden z cieszących się wielką popularnością. To co można zdecydowanie powiedzieć o modelu SPARK to, to że przede wszystkim łączy w sobie maksimum elastyczności, niezawodności oraz produktywności.

SPARK to kompaktowy przenośnikowy system tnący, z próżnią o powierzchni roboczej 1900 x 1600 mm, który sprawdza się dla podmiotów produkujących POS’y, opakowania, materiały reklamowe, ale również stanowi świetne uzupełnienie dużego parku poligraficznego.

Ploter wyposażony jest w wielonarzędziową głowicę do procesowania materiałów aż do 25mm grubości. Posiada opatentowany Seeker System - automatyczny system rozpoznawania wydrukowanych grafik i znaków referencyjnych. Istnieje również możliwość obrabiania różnych materiałów w tej samej sesji bez konieczności zmiany narzędzi. Ploter osiąga prędkość do 70M/MIN, a jego przyśpieszenie wynosi 0,8G. Obszar roboczy podzielony jest na sfery podsysu dla zapewnienia maksymalnej siły trzymania materiału.

Zestaw oferowanych narzędzi pozwala na dopasowanie maszyny do potrzeb konkretnego zadania. Nóż tnący poradzi sobie z cięciem najbardziej wymagających materiałów. Dodatkowo, zainstalowany system projekcji grafiki umożliwia maksymalizację wykorzystania materiału i ograniczenia kosztowych odpadów.

ilustracjastrzałka

LFP jako dystrybutor marki MassiVit - pioniera wielkoformatowych rozwiązań do druku 3d zainteresuje również wszystkich Wizytujących z sektora reklamy, handlu detalicznego czy też komunikacji wizualnej dzięki przyciągającym wzrok oznakowaniom 3D, soft signage 2D+3D, POS czy rekwizytom. Wszystkie rozwiązania pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej i generowania nowych źródeł przychodów dla producentów.

Źródło: LPF Industrial Solutions


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions - to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 2D oraz 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Firma jest w pełni odpowiedzialna za rozwój biznesu swoich klientów. Kontrahenci zawsze mogą liczyć́ na racjonalne wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii. LFP Industrial Solutions jest jedynym i renomowanym dystrybutorem firm tj. Durst, MassiVit, Elitron.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Niepodległa - Kronika życzliwości w czasach kryzysu
Biuro Programu „Niepodległa” uruchamia nowy projekt zapraszający Polaków do dzielenia się pozytywnymi doświadczeniami z czasów epidemii koronawirusa, które pokazują, że działając razem możemy przezwyciężyć wszystkie przeciwności. Każdy, kto spotkał się z życzliwością, z inicjatywami zachęcającymi innych do okazania dobroci serca lub sam...
Polska branża PR wyznaczyła własne standardy etyczne
Związek Firm Public Relations przyjął podczas ostatniego walnego zgromadzenia członków tekst jednolity Kodeksu Dobrych Praktyk. Wypracowano go w ramach oddolnej inicjatywy agencji członkowskich związku, reprezentującego wiodące na polskim rynku firmy PR. Kodeks stanowi wyznacznik standardów postępowania i norm etycznych. Dokument, będący formą samoregulacji branżowej, proponuje...
#Tarczaniestarcza - branża spotkań nad przepaścią
#TarczaNieStarcza - branża spotkań nad przepaścią. Komentarz dr. Krzysztofa Celucha, prorektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula,  właściciela Celuch Consulting.
Światła na miasta: jak energia buduje aglomeracje
W sobotę 28 marca o godz. 20:30 odbędzie się 13. edycja międzynarodowej akcji „Godzina dla Ziemi” zapoczątkowanej przez fundację World Wide Fund for Nature. Jej celem jest zachęcenie ludzi do oszczędzania energii oraz skłonienie do refleksji nad zmianami klimatycznymi. W ubiegłym roku w inicjatywie wzięło udział 187 państw, w tym Polska. W ciemnościach na...
Godzina dla Ziemi WWF - #zostańwdomu i zgaś światło
Od 13 lat w ostatnią sobotę marca odbywa się finał największej ekologicznej akcji na świecie. Godzina dla Ziemi WWF w tym roku, jak i cały świat – jest inna. Jednak i tym razem Fundacja WWF zachęca do symbolicznego zgaszenie światła w geście solidarności z ideą ochrony naszej planety. To czas, w którym pokażmy, że potrafimy się zjednoczyć i działać razem w...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764