logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiera w Polsce Elitron Spark od LFP Industrial Solutions

  PR 14.01.2020, przeczytano 190 razy
ilustracjastrzałka

Lfp Industrial Solutions po raz pierwszy zaprezentuje się na targach Remdays w Nadarzynie w dniach 12 - 14 luty. W hali F na stoisku O25 odbędzie się również po raz pierwszy w Polsce prezentacja plotera SPARK marki Elitron.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiera-w-polsce-elitron-spark-od-lfp-industrial-solutions,385321,artykul.html

Lfp Industrial Solutions posiada w portfolio plotery marki Elitron. Na międzynarodowych targach w Nadarzynie zaprezentowany zostanie jeden z cieszących się wielką popularnością. To co można zdecydowanie powiedzieć o modelu SPARK to, to że przede wszystkim łączy w sobie maksimum elastyczności, niezawodności oraz produktywności.

SPARK to kompaktowy przenośnikowy system tnący, z próżnią o powierzchni roboczej 1900 x 1600 mm, który sprawdza się dla podmiotów produkujących POS’y, opakowania, materiały reklamowe, ale również stanowi świetne uzupełnienie dużego parku poligraficznego.

Ploter wyposażony jest w wielonarzędziową głowicę do procesowania materiałów aż do 25mm grubości. Posiada opatentowany Seeker System - automatyczny system rozpoznawania wydrukowanych grafik i znaków referencyjnych. Istnieje również możliwość obrabiania różnych materiałów w tej samej sesji bez konieczności zmiany narzędzi. Ploter osiąga prędkość do 70M/MIN, a jego przyśpieszenie wynosi 0,8G. Obszar roboczy podzielony jest na sfery podsysu dla zapewnienia maksymalnej siły trzymania materiału.

Zestaw oferowanych narzędzi pozwala na dopasowanie maszyny do potrzeb konkretnego zadania. Nóż tnący poradzi sobie z cięciem najbardziej wymagających materiałów. Dodatkowo, zainstalowany system projekcji grafiki umożliwia maksymalizację wykorzystania materiału i ograniczenia kosztowych odpadów.

ilustracjastrzałka

LFP jako dystrybutor marki MassiVit - pioniera wielkoformatowych rozwiązań do druku 3d zainteresuje również wszystkich Wizytujących z sektora reklamy, handlu detalicznego czy też komunikacji wizualnej dzięki przyciągającym wzrok oznakowaniom 3D, soft signage 2D+3D, POS czy rekwizytom. Wszystkie rozwiązania pozwalają na uzyskanie przewagi konkurencyjnej i generowania nowych źródeł przychodów dla producentów.

Źródło: LPF Industrial Solutions


brak ikonki
+

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions - to dystrybutor i integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 2D oraz 3D jak i dalszych etapów przetwarzania. Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Firma jest w pełni odpowiedzialna za rozwój biznesu swoich klientów. Kontrahenci zawsze mogą liczyć́ na racjonalne wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii. LFP Industrial Solutions jest jedynym i renomowanym dystrybutorem firm tj. Durst, MassiVit, Elitron.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Michał Pietruszka nowym Head of Mobile Product w Mobiem Polska
Na początku roku do agencji Mobiem Polska, która należy do Grupy Interia.pl i specjalizuje się w mobile marketingu, dołączył Michał Pietruszka, obejmując stanowisko Head of Mobile Product. Jego najważniejszym celem na 2020 rok będzie stworzenie w pełni kompleksowej oferty firmy, obejmującej nie tylko aplikacje mobilne. Ponadto będzie odpowiadał m.in. za konsultacje w...
Korony Reklamy i Gifts of the Year - Branża reklamowa wybiera najlepsze firmy i upominki w 2020 roku
Wybierz najlepsze firmy w 4 kategoriach. Finał konkursu połączony z wręczeniem "Koron Reklamy" nastąpi 12 lutego 2020 r., pierwszego dnia Targów RemaDays Warsaw 2020 podczas Wieczoru Wystawców.
Remadays 2020: japońskie drukarki Mutoh na stoisku Atrium
Polski dystrybutor marki MUTOH – firma Atrium Centrum Ploterowe – jako co roku zaprezentuje odwiedzającym targi RemaDays pełną ofertę tego czołowego, japońskiego producenta drukarek i ploterów wielkoformatowych.
T-Raperzy znad Wisły i OLX zachęcają do walki ze smogiem
- Ta kampania to kolejne duże wyzwanie dla marki - przyznaje Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. - Zabieramy głos w sprawie społecznie istotnej, na którą wszyscy mamy wpływ i możemy ją zmienić na lepsze. Oczywiście jak zwykle w OLXie robimy to z dystansem.
Loteria konsumencka „Milka. Sercem z Naszymi”
Trwa kampania „Milka. Sercem z Naszymi”, w ramach której marka przygotowała m.in. ogólnopolską loterię skierowaną do konsumentów. Do wygrania 4 nagrody pieniężne w wysokości 100 000 zł oraz ponad 700 nagród w wysokości 100 zł! Akcja potrwa do 14 lutego bieżącego roku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764