logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Premiery Epson na Festiwalu Druku 2023

  PR 11.09.2023, przeczytano 821 razy
ilustracjastrzałka

Na tegorocznym Festiwalu Druku firma zaprezentuje premierowo m.in. SureColor T5700DM oraz nowe urządzenie DTG - SC-F2200, jak też szerokie portfolio innych rozwiązań do druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/premiery-epson-na-festiwalu-druku-2023,401330,artykul.html

W dniach 13-14 września 2023 roku w halach EXPO XXI w Warszawie odbędzie się Festiwal Marketingu – targi produktów i technologii związanych z marketingiem, wśród których istotną rolę pełnią urządzenia drukowania oznakowań, plakatów czy etykiet. Jak co roku pokażemy tam paletę innowacyjnych rozwiązań.

Stoisko Epson nr E15 będzie miejscem polskiej premiery SureColor SC-F2200 – rozwojowego modelu serii SC-F2xxx. Jest to stosunkowo niewielka drukarka pozwalająca szybko i z wiernym odwzorowaniem kolorów nanosić obrazy na koszulki, torby czy inne tekstylia. W porównaniu do poprzednich modeli, SC-F2200 posiada np. udoskonalenia w procesie rastrowania, co przekłada się na płynniejszą reprodukcję zdjęć i szerszą paletę barw. Tryb automatycznej konserwacji zmniejsza liczbę czynności serwisowych, a pochłaniacz kurzu wydłuża życie głowicy drukującej. Atrament UltraChrome DG2 jest podawany w niej z jeszcze większych zasobników (800 ml) - zmniejsza to częstotliwość wymiany tuszów oraz ilość odpadów. Z kolei przezroczysta pokrywa umożliwia łatwe sprawdzanie stanu drukowania, a ekran dotykowy 4,3” ułatwia pracę. Poza tą nowością pokażemy także inne urządzenia do na druku na tekstyliach: od największej SureColor F6400 (44”), przez SC-F500 (24”), po niewielką - przypominającą z wyglądu modele biurkowe -  SC-F100.

Inna premiera na Festiwalu - SureColor T5700DM - to duża (format A0) dwurolkowa drukarka z wbudowanym szybkim skanerem (do 10 cali /sek.). Oprócz digitalizacji dokumentów (w zamierzeniu przede wszystkim projektów CAD), pozwala to też na wykorzystywanie jej w roli olbrzymiej kopiarki.  Jedna z rolek może służyć jako nawijarka, co znacznie ułatwia obsługę bez konieczności angażowania do niej dwóch osób. Dodatkowo wyposażenie jej w czerwony atrament umożliwia drukowanie dużych materiałów POS naprawdę w wysokiej jakości, z żywymi, nasyconymi kolorami.

Inną kategorią urządzeń będą cyfrowe laby – na stoisku zobaczymy w tej kategorii dwa nowe modele. Stosunkowo niewielki SureLab D500 oraz większy, wyposażony w możliwość druku dwustronnego SL-D1000. Poza wysoką jakością ich zalety, to także oszczędność  oraz wydajność – okres eksploatacji D100 to wynosi 400 tysięcy odbitek (15x10 cm).

Przedstawiciele branży retail docenią obecność szerokiego portfolio urządzeń ColorWorks C4000 C6000/6500 i C7500 do wydajnego druku kolorowych etykiet. Umożliwiają one produkcję krótkich serii, a nawet pojedynczych egzemplarzy indywidualnych oznakowań.

Na stoisku pojawią się także urządzenia do druku wielkoformatowego, z modelem Epson SC- S80610 na czele. Ta 64-calowa drukarka, dzięki obsłudze szerokiego zakresu nośników, oferuje druk na wielu materiałach zarówno prostych oznakowań, jak i skomplikowanych dekoracji.

Zaprezentujemy też drukarkę z atramentem żywicznym – SureColor SC-R5010. Używany w niej bezwonny atrament jest idealny do użycia w miejscach wymagających szczególnej troski o zdrowie, takich jak szkoły, szpitale czy hotele.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr E15 w hali EXPO Warszawa przy ul. Prądzyńskiego 12/14.

Źródło: Epson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce

www.epson.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rynek reklamy wzrósł o 7% w 2023 r.

Szacowana wartość rynku reklamowego netto wyniosła w 2023 roku blisko 12 mld zł i w porównaniu do roku poprzedniego, była wyższa o 7%. Jak wynika z najnowszego Raportu o Rynku Reklamy, opublikowanego przez Publicis Groupe Polska, inwestycje reklamowe rosły w reklamie internetowej, telewizyjnej, radiowej, reklamie zewnętrznej, kinie oraz w dziennikach,...
Kampanie Performance Max obejmują cały system reklamowy Google, oferując markom i firmom większe możliwości nawiązania kontaktu z klientami. Dostęp do szerokiej gamy różnorodnych elementów pozwala dostosować format reklamy do potrzeb różnych klientów. Świetne kreacje przekładają się na wyniki – reklamodawcy, którzy poprawili...
Group One awansuje w klimatycznym rankingu CDP
Group One po raz drugi ujawniło swoje działania i politykę klimatyczną na globalnej platformie CDP, która uznawana jest za złoty standard dla korporacyjnych raportów środowiskowych. W tegorocznym raporcie, w którym swoją ocenę zdecydowały się ujawnić 104 firmy z Polski, Group One otrzymało ocenę “B-” awansując względem poprzedniego badania o...
Panasonic Lumix S 28-200mm F4-7.1 Macro O.I.S. (S-R28200) - mały obiektyw z dużym zoomem
Panasonic przedstawia obiektyw LUMIX S 28-200mm F4-7.1 MACRO O.I.S. (S-R28200) oparty na standardzie mocowania L-Mount. Zaprojektowany z największą dbałością o każdy szczegół, zarówno pod względem optycznym, jak i mechanicznym, nowy obiektyw LUMIX S 28-200mm jest najmniejszym i najlżejszym* na świecie obiektywem z dużym zoomem. Jego długość całkowita wynosi...
Sony Portable Data Transmitter - szybki transfer wideo i zdjęć przez 5G
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie na rynek nowego, dedykowanego, przenośnego nadajnika PDT-FP1, który umożliwia przesyłanie materiałów wideo i zdjęć z dużą szybkością i niskimi opóźnieniami przez sieci 5G. Po podłączeniu do kamery*1, urządzenie służące do komunikacji bezprzewodowej będzie wykorzystywane w sytuacjach, w których wymagana jest szybkość od momentu...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764