logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prenumerata cyfrowa „Gazety Wyborczej” w ofercie Home.pl

  PR 15.10.2020, przeczytano 209 razy
ilustracja

„Gazeta Wyborcza” i home.pl rozpoczęły współpracę, dzięki której 15 października 2020 r. w ofercie home.pl pojawiły się pakiety prenumeraty cyfrowej dziennika w wersji podstawowej i premium. Dzięki wykupieniu specjalnych kodów i ich aktywacji na Wyborcza.pl/homepl internauci uzyskają dostęp do treści „Gazety Wyborczej” oraz jej magazynów, m.in. „Dużego Formatu” i „Wysokich Obcasów”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prenumerata-cyfrowa-_gazety-wyborczej_-w-ofercie-home.pl,388816,artykul.html

Współpraca „Gazety Wyborczej” i home.pl zakłada możliwość skorzystania z kodów przedpłacowych dystrybuowanych przez home.pl, które po wprowadzeniu na stronie Wyborcza.pl/homepl umożliwią dostęp do wybranej opcji prenumeraty cyfrowej dziennika. Do wyboru klientów będą subskrypcje miesięczne i kwartalne w wersjach podstawowej oraz premium.

– Wprowadzenie prasy do oferty home.pl to kolejny krok w rozwoju naszego marketplace – mówi Dariusz Kowalski, head of marketplace w home.pl. – Współpraca z „Gazetą Wyborczą” przyniesie korzyści przede wszystkim klientom – czytelnikom „Wyborczej”, którzy od teraz mogą zdecydować, w jaki sposób uzyskać dostęp do ulubionych treści.

– Cały czas szukamy nowych kanałów dotarcia do czytelników, dla których mamy wyjątkowej jakości treści dziennikarskie. Nasza współpraca z Home.pl ułatwi dostęp do nich osobom, które wolą system przedpłacowy. Home.pl jest pierwszym marketplacem, z którym nawiązaliśmy współpracę, i jesteśmy bardzo ciekawi wyników - mówi Jagoda Kuchta, Partnership Manager w dziale strategii online „Gazety Wyborczej".

Oferta prenumeraty cyfrowej „Gazety Wyborczej” dostępna za pośrednictwem home.pl polega na kupnie kodu, bez konieczności wpisywania numeru karty płatniczej czy decydowania się na model subskrypcyjny i cykliczne płatności automatyczne. Zachętą są także promocyjne ceny pakietów.

W ofercie home.pl znajdują się pakiety:

  • podstawowy gwarantujący nielimitowany dostęp do wszystkich tekstów w serwisach Wyborcza.pl, w tym reportaży (m.in. z „Dużego Formatu”), śledztw „Gazety Wyborczej”, wywiadów i sylwetek (np. na Wysokieobcasy.pl), a także zapewniający możliwość czytania artykułów na dowolnym urządzeniu (telefon, komputer, czytnik, tablet). Subskrybenci otrzymują też codzienny newsletter Wyborcza.pl oraz zniżki na e‑booki i audiobooki.
  • premium obejmujący wszystkie usługi pakietu podstawowego oraz dwie dodatkowe prenumeraty dla bliskich. Oprócz tego subskrybenci pakietu Premium mają dostęp do tekstów z magazynów „Wysokie Obcasy Extra” i „Książki. Magazyn do Czytania” oraz możliwość lektury tekstów archiwalnych (m.in. na Wyborcza Classic).

Źródło: home.pl, Agora

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Od środy, 21 października 2020 r. studenci mogą skorzystać z nowej oferty prenumeraty cyfrowej "Gazety Wyborczej". Oprócz dostępu do treści na stronach Wyborcza.pl w atrakcyjnej cenie otrzymają oni także dodatkowe zniżki lub promocyjne kody od partnerów "Wyborczej" - Legimi, TIDAL, FlixBusa i Orange Flex.
Helios zaprasza na bezpieczne seanse kinowe
Pomimo trudnej sytuacji w Polsce, kina sieci Helios regularnie funkcjonują, zapraszając widzów na premierowe seanse oraz projekty specjalne. Dzięki przestrzeganiu rygorystycznych procedur sanitarnych oraz odpowiednio przeszkolonemu personelowi możliwe jest bezpieczne oglądanie ciekawych filmów na wielkim ekranie w największej w Polsce sieci multipleksów.
Trwa kampania promocyjna Radia Złote Przeboje pod hasłem "Największe przeboje lat '80,'90,'00". W tym tygodniu do zaplanowanych działań medialnych dołączyła akcja na Instagramie prowadzona z influencerami. Słuchacze i internauci mogą zaprezentować na zdjęciu swój “TOTAL LOOK a'la gwiazda dekady”, zamieszczając ujęcie na swoim profilu...
Finał 10. edycji Nagrody Radia Tok FM im. Anny Laszuk 27 października na antenie i online
Za tydzień - we wtorek, 27 października 2020 r. poznamy laureata lub laureatkę tegorocznej, jubileuszowej Nagrody Radia TOK FM im. Anny Laszuk przyznawanej za wyjątkowy wpływ na rzeczywistość. Redakcja Radia TOK FM przedstawi wynik obrad Kapituły Nagrody podczas finałowej gali na antenie stacji oraz w internecie na tokfm.pl.
Deepfake: Manipulacja coraz groźniejsza i bardziej zaawansowana
Dynamiczny rozwój rozwiązań z zakresu uczenia maszynowego oraz algorytmów sztucznej inteligencji doprowadził do wytworzenia się nowej dziedziny nauki bazującej na technologii deepfake. Wykorzystanie zbiorów Big Data w zakresie przetwarzania i analizy informacji wizualnych oraz dźwiękowych pozwala wykorzystać inteligentne algorytmy do zautomatyzowanego procesu syntezowania zdjęć i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764