logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prezentacje EPSON SC-F2200- 25.09 i 3.10

  S 19.09.2023, przeczytano 624 razy
ilustracja

Firma API.PL zaprasza na premierowe prezentacje najnowszej drukarki DTG - EPSON SC-F2200 w dniach 25.09.2023 - Showroom Rabień k. Łodzi, ul Okrężna 37, Aleksandrów Łódzki oraz 03.10.2023 - Showroom Chorzów, ul. 11 Listopada 37A.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prezentacje-epson-sc-f2200--25.09-i-3.10-,401417,artykul.html

Jeśli zastanawiasz się, czy technologia druku bezpośredniego na tekstyliach (DTG) lub druk DTF może być odpowiedni do rozszerzenia zakresu działalności, lub też preferujesz mieć pod kontrolą cały proces realizacji zamówienia od klienta, zamiast zlecać go podwykonawcom, to warto przyjrzeć się możliwościom, jakie oferuje hybrydowa drukarka Epson SureColor SC-F2200.

Podczas prezentacji będziesz miał okazję samodzielnie ocenić, jak ta innowacyjna drukarka, łącząca obie technologie DTG i DTF, może pomóc w realizacji różnorodnych zleceń, przyspieszyć produkcję i usprawnić proces drukowania na arkuszach tekstylnych. Dodatkowo, dostaniesz szansę dostosowania tego urządzenia do własnych potrzeb.

Model Epson SureColor SC-F2200 jest specjalnie zaprojektowany dla producentów tekstyliów oraz firm zajmujących się personalizacją artykułów promocyjnych, takich jak koszulki, swetry, bluzy z kapturem, torby i wiele innych. To urządzenie wyróżnia się szybkością, elastycznością i niezawodnością.

Główne korzyści to:

  • Rozwiązanie "wszystko w jednym" idealne zarówno dla początkujących przedsiębiorstw, jak i firm średniej wielkości, gwarantujące niezawodność, wydajność i oszczędności.
  • Wyjątkowa jakość i trwałość wydruków dzięki nowym atramentom UltraChrome DG2, a funkcja POL (Part Overlap) eliminuje pasma i ziarnistość.
  • Rozdzielczość wejściowa grafik wynosi 600 dpi, co zapewnia precyzyjne linie i wyraziste szczegóły.
  • Wydłużony czas druku bez przerw, dzięki duży workom z atramentem o pojemności 800 ml, co minimalizuje przestoje.

Jeśli obecnie pracujesz lub planujesz rozpocząć drukowanie na tekstyliach lub innych przedmiotach, wykorzystując różne technologie, takie jak sitodruk, termotransfer czy sublimacja, i masz zamiar wprowadzić druk DTG lub DTF do swojej oferty, zapraszamy do rozmowy o Twoich wyzwaniach, planach i potrzebach. Oferujemy różne formy finansowania, kompleksowe wsparcie w zakresie wdrożenia, szkolenia oraz profesjonalny serwis, dbając o jakość Twojej produkcji na każdym etapie procesu.

Źródło: API.PL

www.api.pl


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: api_pl

(API.PL Sp. z o.o.)

api_pl o sobie:

API.PL – jest bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego. Zapewnia klientom wysoką jakość produktów w atrakcyjnej cenie. Firma stale rozszerza ofertę, aby sprostać zmieniającym się oczekiwaniom branży i rynku poligraficznego. W ofercie API.PL znajdą się maszyny i farby do sitodruku renomowanych światowych producentów, a także szeroka gama ploterów ekosolwentowych, sublimacyjnych, UV oraz tusze, media do druku oraz programy RIP.

Więcej informacji o użytkowniku

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Świąteczna kampania marki Dan Cake
W tegoroczne Święta Dan Cake zachęca do tego, by na świątecznych stołach zagościły gotowe, pakowane ciasta, które nie tylko znakomicie smakują, ale także świetnie się prezentują i zapewniają nam więcej spokoju i beztroski.
Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764