logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prezenty, choinki i świąteczna atmosfera w Radiu Pogoda

  PR 27.11.2020, przeczytano 394 razy
ilustracja

"Radio Pogoda prezentuje" - pod takim hasłem w poniedziałek, 30 listopada br. ruszy przedświąteczna akcja Radia Pogoda, w której słuchacze będą mogli obdarować swoich bliskich. Redakcja stacji będzie też szukać prawdziwie "Pogodnej choinki" i zaprosi wszystkich do głosowania na najpiękniejszą świąteczną melodię.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prezenty%2C-choinki-i-swiateczna-atmosfera-w-radiu-pogoda,389354,artykul.html

Od soboty, 28 listopada 2020 r. Radio Pogoda będzie przygotowywać swoich słuchaczy na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Tego dnia na antenie pojawią się pierwsze świąteczne piosenki, a dodatkowo na stronie radiopogoda.pl rozpocznie się plebiscyt na najpiękniejszą świąteczną melodię.

Jak co roku przed świętami w Radiu Pogoda ruszy też akcja "Radio Pogoda prezentuje", czyli wręcza prezenty. Słuchacze mogą w niej wskazać osoby, które ich zdaniem zasłużyły na niespodziankę. Do zgłoszonych zadzwoni Robert Janowski i wręczy im kosze upominków. Osoby, które zgłoszą bliskich do zabawy, mogą liczyć na płyty z muzyką świąteczną.

Akcja rozpocznie się w poniedziałek, 30 listopada i potrwa do 23 grudnia.

Oprócz tego słuchacze Radia Pogoda będą mogli pochwalić się swoimi drzewkami w zabawie "Pogodne choinki w Radiu Pogoda". Redakcja przygotuje też możliwość zagłosowania na tę najwspanialszą.

Świąteczne akcje Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku. Dodatkowo akcję "Radio Pogoda prezentuje" wspiera kampania w internecie przygotowana przez dział promocji Grupy Radiowej Agory.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

1 410 000 złotych – tyle wyniósł dochód ze świątecznego bloku reklamowego wyemitowanego 25 grudnia 2020 roku w TVP1, tuż po głównym wydaniu „Wiadomości”. W akcji charytatywnej „Reklama Dzieciom”, po raz 28. organizowanej przez Telewizję Polską, wzięło udział 13 reklamodawców.
Od 1 lutego 2021 r. nowym redaktorem naczelnym „Polski Metropolii Warszawskiej” zostaje Wojciech Rogacin. Paweł Siennicki podjął decyzję o odejściu z firmy.
W ubiegłym roku minęło piętnaście lat od emisji pierwszego w historii wydania „Dzień Dobry TVN”. Od tamtej pory program nieustannie dostarcza widzom rozrywki, informacji, wzruszeń. Dzięki wyjątkowym prowadzącym to idealny przepis na udany poranek. W 2020 "Dzień Dobry TVN" był liderem oglądalności wśród programów śniadaniowych w grupie...
Od poniedziałku, 18 stycznia br. słuchacze Radia Złote Przeboje będą mogli głosować na swoje ulubione piosenki z listy aż 500 niezapomnianych przebojów. Na antenie stacji przez 3 tygodnie prezentowane będą wybrane utwory i historie ich powstania, a głosowanie potrwa na zloteprzeboje.pl. Od 8 lutego Radio Złote Przeboje każdego dnia zagra po 100 piosenek z listy, by finalnie...
Szczepan Twardoch felietonistą „Dużego Formatu”
W styczniu 2021 r. do zespołu „Gazety Wyborczej” dołączył Szczepan Twardoch. Felietony autora bestsellerowego „Króla” od 18 stycznia co dwa tygodnie będą ukazywać się w poniedziałkowym wydaniu dziennika - na łamach „Dużego Formatu” oraz w serwisie Wyborcza.pl.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764