logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prezes PMPG wyjdzie na wolność

  PR 08.04.2019, przeczytano 222 razy

Sąd Okręgowy we Wrocławiu pozytywnie rozpatrzył zażalenie adwokatów Michała M. Lisieckiego, na skutek czego prezes PMPG Polskie Media opuści dziś areszt.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prezes-pmpg-wyjdzie-na-wolnosc,381998,artykul.html

W sprawie przebywającego w areszcie Lisieckiego interwencję podejmował Rzecznik Praw Obywatelskich. W skierowanym do prokuratury piśmie pytał dlaczego, pomimo tego, że poręczenie zostało skutecznie przyjęte, pan Lisiecki nie został zwolniony?

W obronie Michała Lisieckiego wystąpiła Helsińska Fundacja Praw Człowieka. W obszernej opinii prawnej czytamy: „Lisiecki przebywa w areszcie, pomimo że wszystko wskazuje na to, że odbywa się to z naruszeniem przepisów procedury”. Według HFPC, okoliczności aresztowania prezesa PMPG mogła być dokonana w sposób nieodpowiadający gwarancjom Konstytucji i Europejskiej Konwencji Praw Człowieka. 

Źródło: PMPG POLSKIE MEDIA S.A.

www.pmpg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Kocha, lubi, pasuje” - nowy program randkowy w TTV
Podobno ideały nie istnieją. Jeśli to prawda, to dlaczego swojego ideału po prostu... nie stworzyć? W tym programie nie ma żadnych ograniczeń. Seria zadebiutuje na antenie TTV 15 kwietnia, odcinki będą emitowane w każdą sobotę o godz. 22:00.
Jakdojade prezentuje nową odsłonę przeglądarkowej wersji popularnego planera podróży. Stronę przepisano od podstaw zgodnie z najnowszymi technologiami, aby zapewnić użytkownikowi doświadczenia zbliżone do korzystania z aplikacji.
Oscary przyciągają uwagę internautów
Poniedziałek po oscarowej nocy przyciągnął na strony poświęcone tematyce filmowej około miliona internautów więcej niż w przeciętny dzień - tak wynika z analizy danych z badania Mediapanel. Internautów nie tylko było więcej – spędzali oni na serwisach filmowych więcej czasu niż zwykle.   
Od kwietnia Ringier Axel Springer Polska połączy redakcje Onet Lifestyle, Onet Kultura i Ofeminin. Na czele zespołu stanie Dominika Olszyna-Kniaź, dotychczasowa redaktorka naczelna Onet Lifestyle i Onet Kultura. Po stronie biznesu obszar wzmocni Joanna Szefler, która obejmie nowo utworzone stanowisko head of new business lifestyle i będzie odpowiedzialna za wsparcie sprzedaży i...
Onet Premium rozwija nowe partnerstwa i rozpoczyna kolejną współpracę z firmą vivo z obszaru telekomunikacji. W ramach współpracy Onet Premium będzie dostępny dla klientów marki vivo w specjalnej promocji. Onet Premium rozpoczyna współpracę z globalnym producentem smartfonów – marką vivo.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764