logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Print Speed digital colour w ofercie Antalis

  PR 08.03.2005, przeczytano 2278 razy

Od lutego br. w ofercie firmy Antalis znajduje się satynowany papier Print Speed digital colour. Produkt stanowi niezastąpioną ofertę dla wszystkich poszukujących wysokiej jakości papieru do drukarek laserowych, kolorowych oraz do druku cyfrowego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/print-speed-digital-colour--w-ofercie-antalis,2647,artykul.html

O wyjątkowości tego produktu decyduje równomierna, doskonałej gładkości powierzchnia, optymalna sprawność przepływu przez maszynę (papier nie klinuje się, nie pyli) oraz precyzyjnie utrzymany format.
Print Speed digital colour znajduje zastosowanie do wydruków m.in. raportów, biuletynów, broszur, prezentacji, ulotek. Dodatkowo, z uwagi na dostępność w formatach A3 i SRA3 ( 32 cmx45 cm) może stanowić podłoże w drukach wysokonakładowych.

Optymalne efekty drukowania na Print Speed digital colour zostały potwierdzone testami w drukarkach i kopiarkach, m.in. Canon, Epson, Hewlett-Packard, Konica, Kyocera, Lexmark, Minolta, OKI oraz Xerox.

Ofertę Print Speed digital colour, dostępną wyłącznie w firmie Antalis, tworzą papiery o gramaturze od 90 do 250 w formatach A4, A3 oraz SRA3 (32 cmx45 cm)


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: antalis

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Współpraca od początku opierała się na świadomych, synergicznych działaniach marketingowych w strefie online, w celu zwiększenia udziału w rynku e-commerce. Harbingers pomogło BoboWózkom w skutecznym i konsekwentnym budowaniu pozycji lidera w branży wózków i fotelików dziecięcych w e-commerce.
Nowe biuro P&G wykorzystuje rozwiązania przyjazne dla środowiska
Procter & Gamble od początku swojej działalności w Polsce jest jednym z cenionych pracodawców, oferującym nie tylko możliwości rozwoju zawodowego, ale także dbającym o to, by  tworzone przez firmę środowisko pracy było otwarte dla różnorodnych grup pracowników. Dlatego też stale przygląda się ich potrzebom. Zmieniające się w ostatnich latach modele pracy oraz oczekiwania,...
Klink International rozpoczyna współpracę z N42 creative solutions
Od stycznia 2023 roku za działania marketingowe i PR-owe KLINK INTERNATIONAL jednego z największych polskich importerów i dystrybutorów kamienia naturalnego odpowiada agencja kreatywna N42. Współpraca ta, to kolejny krok w działaniach firmy KLINK związany z intensywnym rozwojem i planem osiągnięcia założonych celów strategicznych.
Waterdrop to firma, która powstała w 2016 roku w Austrii. Marka dba o ekologię, nie wykorzystuje tworzyw sztucznych i konserwantów. W swojej ofercie posiada rozpuszczalne w wodzie kapsułki z witaminami i ekstraktami roślinnymi, które nadają napojom owocowy smak. Waterdrop przyświecają dwie idee: dbanie o odpowiednie nawodnienie organizmu oraz ograniczenie produkcji plastiku. Z kolei...
Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764