logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Printing & Media Show 2020

  S 02.10.2020, przeczytano 714 razy
ilustracja

API.PL zaprasza do udziału w projekcie Printing & Media Show 2020. To cykl prezentacji urządzeń oraz różnego typu mediów i podłoży do druku wielkoformatowego. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną zarówno nowości, jak również sprawdzone już rozwiązania. Printing & Media Show 2020 odbywa się od 13 października do 27 listopada br., kolejno w Oddziałach API.PL w Chorzowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Białymstoku, Rąbieniu k/Łodzi oraz we Wrocławiu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/printing-and-media-show-2020,388638,artykul.html

Podczas wydarzenia API.PL stawia na prezentację możliwości drukarek sublimacyjnych japońskiej marki Epson. Pokaże pełen wachlarz możliwości jakie dają urządzenia sublimacyjne serii SC-F. Od drukarki Epson SC-F500 przeznaczonej do niskonakładowej produkcji gadżetów reklamowych i personalizowania odzieży, przez drukarkę Epson SC-F6300 do sublimacji tkanin, do drukarki Epson SC-F9400H, przeznaczonej do wysokonakładowego druku na tekstyliach i posiadającej możliwość druku dwoma kolorami fluo (żółty i różowy). Serię urządzeń SC-F uzupełnia Epson SC-F2100 drukująca w technologii DTG, która doskonale sprawdza się przy zdobieniu i znakowaniu  odzieży. Nie zapominamy jednak również o ekosolwencie i termotransferze. Druk ekosolwentowy zostanie zaprezentowany na ploterze Epson SC-S80610. Z kolei druk termotransferowy z białym tonerem na przykładzie drukarek marki OKI.

Printing & Media Show 2020 to także prezentacja mediów i podłoży do druku z oferty API.PL. Media pokazane zostaną w podziale na pięć kategorii:

  • media i podłoża do druku ekosolwentwego, latexowego oraz UV
  • tkaniny do sublimacji – NOWOŚCI do zastosowania w Home Decor
  • termotransfer (folie flex, papiery marki Shockline)
  • media sztywne
  • media na „trudne podłoża” amerykańskiej marki General Formulations

Poniżej znajduje się harmonogram Printing & Media Show 2020, wraz z odnośnikami do formularzy zgłoszeniowych do udziału w poszczególnych Oddziałach.

W ramach projektu API Live, istnieje również możliwość wzięcia udziału w prezentacjach urządzeń w formie on-line (lista prezentacji on-line dostępna jest tutaj). W sprawie umówienia się na prezentację on-line, prosimy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Oddziału, na terenie działania którego Państwo funkcjonują.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres marketing@api.pl.

Źródło: API.PL

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polish Graphic Design Talks #11
Głównym tematem konferencji będzie praca nad branding i identyfikacjami wizualnymi. W trakcie wydarzenia poruszymy kwestie współpracy z klientami, poszukiwania zleceń, tworzenia studia, negocjacji wynagrodzeń, etapów pracy nad brandingiem oraz wiele innych kwestii.
Huion, jeden z największych na świecie producentów urządzeń cyfrowych do rysowania, od dziś wprowadza do sprzedaży Inspiroy Giano G930L - nowatorski tablet piórkowy z modułem bluetooth.
Awanse w dziale kreacji VMLY&R
Joanna Paździórko, Joanna Sroka oraz Sławomir Bełch objęli nowe role w agencji. Na stanowiskach associate creative director pokierują pracą zespołów kreatywnych VMLY&R.
Piknik z Kuroniami w towarzystwie polskiego mięsa drobiowego
Sezon na majówki w pełni. Nasze grille są rozpalone od kulinarnych emocji, a na ruszcie coraz częściej gości polski drób. Potwierdzili to uczestnicy „Pikniku z Kuroniami”, który odbył się w ramach IV edycji kampanii „Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje". Gościem specjalnym wydarzenia była aktorka - Anna Mucha.
Jedna ludzkość, jedna planeta – w pokoju
„Only One Earth” to przesłanie przyświecające rozpoczynającej się 3 czerwca kampanii zainicjowanej przez UNEP/GRID Warszawa z okazji Światowego Dnia Środowiska (WED) oraz obchodów 50-lecia Konferencji Sztokholmskiej.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764