logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Privacy Sandbox: bezpłatny webinar IAB Polska

  PR 21.01.2024, przeczytano 479 razy
ilustracja

Grupa Robocza Programmatic działająca przy IAB Polska organizuje bezpłatny ekspercki webinar na temat inicjatywy Google Chrome – Privacy Sandbox, która ma na celu ochronę prywatności użytkowników przy jednoczesnym zapewnieniu narzędzi do prowadzenia biznesu online. Wydarzenie dostępne będzie online 1 lutego br. po wcześniejszej rejestracji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/privacy-sandbox%3A-bezplatny-webinar-iab-polska,402819,artykul.html

Privacy Sandbox to odpowiedź Google Chrome na pytanie: „co po third-party cookies?”. Inicjatywa ma na celu jeszcze większe zadbanie o prywatność użytkowników w internecie przy jednoczesnym zagwarantowaniu firmom narzędzi niezbędnych do prowadzenia biznesu online. Podstawowym założeniem tego rozwiązania jest eliminacja potrzeby śledzenia indywidualnych użytkowników w zamian za grupowanie. Dzięki temu reklamodawcy mogą dostarczać spersonalizowane reklamy na podstawie grup zainteresowań.

To obecnie jeden z kluczowych tematów dla reklamodawców i wydawców. Wiele firm nie jest świadomych nadchodzących zmian. Jeżeli nie dostosują się do nowych rozwiązań, mogą stracić znaczące możliwości w zakresie ruchu internetowego oraz targetowania. To, co proponuje Privacy Sandbox, jest nie tylko odpowiedzią technologiczną, ale także strategicznym kierunkiem, który pomoże branży przystosować się do nowej rzeczywistości cyfrowej. – komentuje Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu IAB Polska

Webinar, organizowany przez Grupę Roboczą Programmatic IAB Polska, odbędzie się online 1 lutego 2024 roku i będzie obejmował prezentacje przedstawicieli Google i RTB House, w których zostanie omówiony aktualny status prac nad Privacy Sandbox oraz praktyczne możliwości jego wykorzystania w kampaniach retargetingowych. Uczestnicy będą mieli okazję do zadawania pytań ekspertom. Webinar będzie dostępny online, a rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Więcej informacji na stronie: https://www.iab.org.pl/wydarzenia/webinar-przygotuj-sie-na-privacy-sand/

Agenda webinaru:

  • Update on Privacy Sandbox from Chrome + Q&A, Sven May, Privacy Web Ecosystem Consultant, Google; Lidia Schneck, Privacy Sandbox Partnerships, Google
  • Topics & Protected Audience in Ad Manager + Q&A, Michał Dąbrowski, Senior Publisher Solutions Consultant, Google
  • Zastosowanie Privacy Sandbox w praktyce – use case w retargetingu + Q&A, Mateusz Dąbrowski, Head of Sales, RTB House

Webinar obejmie 3 prezentacje, 2 z nich będą prowadzone w języku angielskim, a po każdej z nich odbędzie się Q&A z ekspertami.

Wydarzenie objęte jest akredytacją DIMAQ. Posiadacze certyfikatów otrzymują za udział 5 punktów punkty recertyfikacyjnych.

Źródło: IAB Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Bossa Nova Events dla Tectum Group
17 maja 2024 roku Tectum Group, ekspert w usługach dekarskich na polskim rynku, zorganizował wydarzenie celebrujące 20-lecie swojej działalności w Polsce oraz inaugurujące nową siedzibę firmy. Realizację eventu powierzono agencji Bossa Nova Events, należącej do grupy Creative Brand Stories.
PIAP uczestniczy w spotkaniu EAC w Sztokholmie
Europejskie stowarzyszenia jednoczą się, aby rozwijać branżę produktów promocyjnych. W dniach 23-24 maja 2024 roku w Sztokholmie w Szwecji Polska Izba Artykułów Promocyjnych (PIAP) uczestniczyła jako słuchacz w spotkaniu kilku europejskich stowarzyszeń i Międzynarodowego Stowarzyszenia Produktów Promocyjnych (PPAI). Podczas wydarzenia przedstawiciele dziesięciu...
Stor9 z rekordowym wzrostem przychodów w 2023 roku
Stor9 – firma dynamicznie rozwijająca się w obszarach produkcji contentu oraz influencer marketingu – osiągnęła wzrost przychodów i zysku netto w 2023 roku. Przychody Stor9 wyniosły 23,9 mln zł, co oznacza 73-procentowy wzrost w porównaniu do roku poprzedniego. Zysk netto w tym okresie zwiększył się o 233% osiągając poziom 457 tys. zł.
mBank nowym klientem Altavia Kamikaze + K2
Altavia Kamikaze + K2 wygrywa przetarg mBanku i rozpoczyna obsługę marki w obszarze social mediów.
Kawy Nescafé w nowych opakowaniach
NESCAFÉ, pierwsza kawa rozpuszczalna, której początki sięgają 1938 roku, prezentuje swoją nową odsłonę. Marka zmienia identyfikację wizualną, którą można już zobaczyć m.in. na półkach sklepowych. 
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764