logo
GIEŁDA
Polska reklama i poligrafiaGIEŁDA

cały kraj: PRODUCENT DRUK UV materiały POS kasetony litery 3D

11.08.2016
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 607

Profesjonalna agencja reklamowa Łódź Print Design zachęca do skorzystania ze swojej oferty. Gwarantujemy naszym partnerom kompleksową obsługę w obszarze opracowania koncepcji, wdrożenia oraz realizacji różnego rodzaju kampanii. Funkcjonujemy na rynku już od 2005 roku. Przez te lata udało nam się zdobyć nie tylko doświadczenie, ale również zaufanie wielu klientów.

Drukarnia Łódź Print Design w swojej ofercie posiada między innymi wysokiej jakości druk wielkoformatowy, plakaty, a także innowacyjne rozwiązania, takie jak naklejki do oklejania samochodów. Stawiamy na konsekwentne poszerzanie naszej oferty, w celu jeszcze skuteczniejszego wychodzenia naprzeciw rynkowym zapotrzebowaniom. Jest to związane nie tylko z rozwojem kompetencji naszego zespołu, ale również z inwestycjami w nowoczesny sprzęt, który pozwala nam podejmować się nawet najtrudniejszych zleceń.

W naszej pracy staramy się dbać o efektywną promocję Państwa marki. Owocem naszej pracy jest skuteczna i innowacyjna reklama. Łódź, dzięki swojej specyficznej zabudowie posiada ogromny potencjał reklamowy. Jako lokalna i doświadczona firma pomożemy Ci wykorzystać ten potencjał dla rozwoju Twojej firmy.

Ogromną korzyścią naszej oferty wyróżniającą nas spośród konkurencji jest fakt, iż niezależnie od tego, którą usługę chcą Państwo wybrać, za każdym razem możecie liczyć na ceny niższe od średnich rynkowych. Dzięki temu wybór naszej firmy po prostu się opłaca.

Tworzymy dedykowania rozwiązania reklamowe – do zaproponowania mamy dużo więcej niż klasyczny druk. Łódź nie jest jedynym obszarem naszej działalności, gdyż naszym celem jest także obsługa Klientów z całego województwa oraz Warszawy.

Nowością w naszej ofercie są wysokojakościowe usługi reklamowe na sztywnych podłożach w technologii UV oraz usługi badań i analiz technicznych w zakresie kalibracji barw i badania spectrum światła widzialnego w obrębie zastosowanych wydruków.
http://printdesign.pl/


Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/producent-druk-uv-materialy-pos-kasetony-litery-3d%2C-caly-kraj,64823,ogloszenie.html

http://printdesign.pl/
Signs.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść ofert i ogłoszeń, nie jest stroną i nie pośredniczy w transakcjach prowadzonych za pośrednictwem Giełdy.
REKLAMA:
avatar użytkownika
?
Ofertę złożył: sylwesterh
PrintDesign
Telefon: 534036642
Kontakt: Sylwester Hejchman
cała Polska

Konto sylwesterh nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.


cały kraj: PRODUCENT DRUK UV materiały POS kasetony litery 3D (Przyjmę zlecenie)
termin: 16.09.2016 18:00

łódzkie: Reklama okienna - Oklejanie witryn, szyb, OWV (Przyjmę zlecenie)
termin: 09.09.2016 18:00

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764