logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Producent słonych przekąsek nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji dla produktów

  PR 07.10.2021, przeczytano 386 razy
ilustracjastrzałka

Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych, ale także osoby kreatywne, interesujące się szeroko pojętym projektowaniem użytkowym, designem i marketingiem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nowoczesnej ekspozycji dla produktów z kategorii słonych przekąsek. Zgłoszenia można składać do 10 listopada, a na zwycięzców czekają nagrody o łącznej wartości 27 tysięcy złotych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/producent-slonych-przekasek-nagrodzi-autorow-najciekawszych-ekspozycji-dla-produktow,393279,artykul.html

Projektowanie materiałów typu POS (ang. Point of Sales) na przestrzeni kilku ostatnich lat stało się jeszcze większym wyzwaniem. Nośniki reklamy zewnętrznej, takie jak kartonowe wieże, listwy przypółkowe i wobblery pełnią kluczową rolę w przyciągnięciu uwagi klientów i komunikacji marki, dlatego tak ważne jest, aby wyróżniały się one na tle innych i oddziaływały na wszystkie zmysły odbiorców.  Ekspozycja musi być wyjątkowa, zwłaszcza ze względu na kompulsywność zakupu słonych przekąsek.

– Konkurs na projektowanie komercyjnych rozwiązań jest według mnie świetnym poligonem myślenia projektowego i okazją do zaprezentowania się młodych osób szerszemu gronu odbiorców, dla których w przyszłości przyjdzie im projektować. Z góry narzucone ramy konkursowe nadal dają pole do progresywnych rozwiązań, które będą brały pod uwagę zarówno cele biznesowe pomysłodawcy, ale również uwzględnią paradygmat zrównoważenia, który powinien stanowić dzisiaj punkt wyjścia do projektowania w ogóle. – mówi Agnieszka Polkowska, członkini jury konkursu.

To właśnie stworzenie nowoczesnej ekspozycji dla produktów z kategorii słonych przekąsek jest zadaniem stojącym przed uczestnikami konkursu, którego fundatorem nagród jest The Lorenz Bahlsen Snack – World Sp. z o.o.. Swój udział można zgłaszać do 10 listopada 2021 roku, za pomocą formularza dostępnego na stronie. W konkursie mogą wziąć udział zarówno osoby indywidualne, jak i maksymalnie trzyosobowe drużyny. Forma projektu jest dowolna. Może być to na przykład makieta, rysunek odręczny lub cyfrowy, ale także bot, film, animacja czy rozwiązanie AR (rozszerzona rzeczywistość). Projekty należy przesłać na adres mailowy konkurs[at]createtomorrow.pl do 1 grudnia.

– Nie trzeba być profesjonalnym projektantem, aby spróbować swoich sił w konkursie. Zależy nam przede wszystkim na kreatywności i świeżym podejściu do nowoczesnej ekspozycji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Zachęcamy także do wzięcia udziału w webinarze, podczas którego wystąpią eksperci, którzy są jednocześnie członkami jury. Odbędzie się on 4 listopada i tego dnia oficjalnie rozpocznie się rywalizacja. Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie inspiracją dla wszystkich uczestników i możliwością na rozwianie wątpliwości dotyczących aspektów technicznych projektu. – komentuje Joanna Gruszczyńska, manager działu Trade Marketingu w The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Na autorów najlepszych projektów czekają: nagroda główna – 10 tys. złotych, trzy wyróżnienia w wysokości 5 tys. złotych oraz 10 nagród w postaci przekąsek o wartości 200 złotych. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury składające się z ekspertów zarówno zewnętrznych, jak i pracowników firmy Lorenz. Wyniki zostaną ogłoszone 16 grudnia 2021 w formie filmu na stronie głównej konkursu.

Wydarzenie jest objęte patronatem Collegium Da Vinci, zaś partnerem jest Brief.pl.

Regulamin konkursu i wszelkie niezbędne informacje można znaleźć na stronie www.createtomorrow.pl.

Źródło: The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Graduation Projects 2021 - zgłoszenia do końca miesiąca
Zapraszamy do wzięcia udziału w 20. edycji przeglądu najlepszych prac dyplomowych z grafiki użytkowej i wzornictwa z Krajów Wyszehradzkich. Prace w postaci ilustracji i krótkiego opisu można wgrywać do 31 października 2021 roku za pomocą formularza zgłoszeniowego.
The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. nagrodzi autorów najciekawszych ekspozycji dla swoich produktów
Do rywalizacji w konkursie „Create Tomorrow – zaprojektuj ekspozycję przyszłości” mogą przystąpić studenci kierunków artystycznych, technicznych oraz marketingowych, ale także osoby kreatywne, interesujące się szeroko pojętym projektowaniem użytkowym, designem i marketingiem. Zadaniem konkursowym jest zaprojektowanie nowoczesnej ekspozycji dla...
Konkurs na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch
2. edycja Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch za nami. 14 października br. ogłoszono wyniki konkursu skierowanego do grafików - osób zarówno profesjonalnie zajmujących się projektowaniem graficznym, jak i amatorów. Główną nagrodę w postaci 5 tys. przyznano Antoninie Janus-Szybist za pracę pn. Solaris.
W konkursie Power of Content Marketing Awards 2021, organizowanym przez Stowarzyszenie Content Marketing Polska, ING otrzymał Grand Prix. Bank został uznany za trendsettera technologii, formatów i contentu oraz otrzymał 9 nagród, w tym aż 7 złotych. Nagrody za najlepsze strategie oraz działania contentmarketingowe wręczono już po raz trzynasty.
Globalny konkurs Samsung #Bespokedesignedbyyou rozstrzygnięty – zobacz zwycięskie projekty
Zadaniem dla uczestników globalnego konkurs Samsung #BespokeDesignedByYou, który wystartował 7 lipca br., było stworzenie własnej wersji modułowej lodówki Bespoke. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 12 pażdziernika w mediach społecznościowych marki. Na drugim miejscu, na ponad 1581 nadesłanych zgłoszeń, znalazła się projektantka z Polski.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764