Poznań: Produkcja- Cyfra + Duży format

29.05.2015
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 1177

OBIO Dom Produkcyjny poszukuje pracownika do działu produkcji na 1/2 etatu z możliwością późniejszego zatrudnienia na pełen etat.
Szukamy osób pełnych zapału do pracy i chęci do nauki.
Oferujemy pyszną kawę, świetną atmosferę, dużo okazji do zdobycia praktycznej wiedzy oraz możliwość pracy przy zleceniach dla dużych Klientów.

OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn do druku cyfrowego oraz solwnetowego
- prace introligatorskie
- czynności montażowe związane z obróbką produktów i półproduktów
- prace fizyczne z wykorzystaniem zdolności manualnych

WYMAGAMY:

- doświadczenie w branży poligraficznej
- dyspozycyjność
- zapał do pracy

OFERUJEMY:

- dokładne przeszkolenie z obsługi maszyn drukarskich
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie po okresie próbnym (3 miesiące)
- umowę o pracę po okresie próbnym

CV i list motywacyjny, prosimy przesłać na adres biuro@obio.com.pl
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/produkcja--cyfra-%2B-duzy-format%2C-poznan,59590,ogloszenie.html

Ofertę złożył: obio
Obio
Kontakt: Justyna

Konto obio nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.

Poznań: Handlowiec / Account Manager (Dam pracę)
termin:  ?