logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Produkty Nikon zdobyły cztery nagrody Tipa World Awards

  PR 15.04.2020, przeczytano 937 razy
ilustracjastrzałka

Firma Nikon z przyjemnością informuje, że w czterech kategoriach produktów zdobyła cztery nagrody TIPA World Awards 2020. Redaktorzy magazynów zrzeszonych w stowarzyszeniu TIPA, oceniający produkty pod kątem jakości, parametrów i wartości przyznali najwyższe nagrody w odpowiednich kategoriach lustrzance Nikon D780, aparatowi bezlusterkowemu Nikon Z50, obiektywowi AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR i obiektywowi NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/produkty-nikon-zdobyly-cztery-nagrody-tipa-world-awards,386579,artykul.html

Produkty Nikon odniosły sukces w następujących kategoriach:

  • Best DSLR Expert Camera (Najlepsza lustrzanka cyfrowa — ekspert): Nikon D780
  • Best APS-C Camera Advanced (Najlepszy zaawansowany aparat z matrycą APS-C): Nikon Z50
  • Best DSLR Professional Lens (Najlepszy profesjonalny obiektyw do lustrzanki cyfrowej): AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR
  • Best Mirrorless Prime Standard Lens (Najlepszy standardowy obiektyw stałoogniskowy do aparatu bezlusterkowego): NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct

Komentarz stowarzyszenia TIPA dotyczący lustrzanki Nikon D780:

- Nikon D780 natychmiast zostanie uznany za klasyka. Aparat ten ma liczne cechy legendarnej lustrzanki D750 a jednocześnie został wyposażony w najnowsze technologie stosowane w aparatach bezlusterkowych z serii Z firmy Nikon. Pod względem szybkości działania, przetwarzania obrazu, możliwości filmowania oraz pracy autofokusa, aparat spełnia wszystkie oczekiwania fotografów. Jest też wyposażony w dwa gniazda kart UHS-II i dwa tryby odczytu, jeden przeznaczony dla poszerzonego zakresu dynamiki oraz drugi zapewniający większe wzmocnienie i lepsze rezultaty przy słabym oświetleniu.

Komentarz stowarzyszenia TIPA dotyczący aparatu Nikon Z50:

- Aparat bezlusterkowy Nikon Z50 z mocowaniem Z idealnie nadaje się do fotografowania/wideofilmowania rodziny, w czasie podróży, a także do rozwijania twórczej ekspresji. Łatwy w obsłudze i kompaktowy aparat zapewnia dużą swobodę twórczą wynikającą między innymi z łatwego przełączania między fotografowaniem i filmowaniem, bezproblemowej łączności oraz licznych efektów kreatywnych ustawień Creative Picture Control. Atutami aparatu są też duży, odchylany wyświetlacz LCD zapewniający wyraźny obraz nawet w trudnych warunkach oświetleniowych, ergonomicznie rozmieszczone elementy sterujące ekranu dotykowego i pokrętła, imponująca szybkość 11 kl./s (w trybie ciągłego AF), a także szeroki zakres czułości ISO.

ilustracjastrzałka

Komentarz TIPA dotyczący obiektywu AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR:

- AF-S NIKKOR 120-300mm f/2.8E FL ED SR VR to idealne rozwiązanie dla osób zajmujących się fotografią sportową, przyrodniczą lub portretową, które chcą wykonywać zdjęcia używając jednego obiektywu. Obiektyw zaprojektowano z myślą o pracy na wolnym powietrzu, czy to na stadionie sportowym, czy na łonie natury, dlatego ma wytrzymałą, uszczelnioną konstrukcję, a ponadto jest wyposażony w system VR, pozwalający stosować czasy otwarcia migawki dłuższe nawet o 4 stopnie, z trybem „Sport VR” do rejestrowania szybko poruszających się obiektów. Równie imponująca jest minimalna odległość zdjęciowa wynosząca dwa metry oraz programowalne przyciski zapewniające łatwy dostęp do użytecznych funkcji pomagających uchwycić akcję.

ilustracjastrzałka

Komentarz TIPA dotyczący obiektywu NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct:

- Obiektyw NIKKOR Z 58mm f/0.95 S Noct wyróżnia się znakomitą jakością zdjęć wykonywanych w słabym świetle. Ten fascynujący obiektyw zaprojektowano z myślą o wyeliminowaniu flary podczas fotografowania punktowych źródeł światła, nawet przy maksymalnym otworze względnym. Dlatego zapewnia niesamowite rezultaty podczas fotografowania nocnych scenerii, krajobrazów i przyrody o świcie lub o zmierzchu, a także w przypadku astrofotografii i portretów z rozbłyskami za fotografowaną osobą. Ten manualny obiektyw ujawnia swoje największe walory podczas fotografowania z maksymalnie otwartą przysłoną, zapewniając ostrość i hiperrealistyczne odwzorowanie w całym kadrze.

ilustracjastrzałka

Nagrody TIPA World Awards są powszechnie uważane za wyraz uznania dla najlepszych firm i produktów najwyższej jakości w branży. Stanowią też ważne kryterium i wskazówkę dla konsumentów podejmujących decyzje o zakupie.

Źródło: NIKON

www.nikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dwie nagrody Golden Arrow 2022 dla Opus B
W tegorocznej edycji konkursu zdobyliśmy nagrodę główną za działania dla marki Jurajska oraz wyróżnienie za kampanię dla Familijnych.
„Pierwsza Pomoc Ludzkości” z pierwszymi pięcioma nominacjami w konkursie Cannes Lions
Kampania "Pierwsza Pomoc Ludzkości", zrealizowana przez VMLY&R dla BNP Paribas Bank Polska oraz Polskiego Czerwonego Krzyża trafiła na pierwsze z opublikowanych shortlist ruszającego właśnie festiwalu reklamowego Cannes Lions.
Extrahut zwycięzcą konkursu Exaw.pro za projekt Busylamp
ExtraHut, studio product design z grupy kapitałowej TenderHut wygrało tegoroczną edycję konkursu promującego projektantów UI/UX oraz Service Design EXAW.PRO. Zwycięski projekt jest realizowany przez studio dla BusyLamp, dostawcy oprogramowania dla branży prawnej.
Gong, MSL, Wavemaker i Netflix – polskie agencje ze Złotą Statuetką Cannes Lions
Czy kradzież może być sztuką? Wspólny projekt agencji GONG, MSL i Wavemaker dla Netflix pokazuje, że tak. Podczas wczorajszej gali Cannes Lions, kampania „Sztuka kradzieży” została nagrodzona Złotym Lwem w kategorii „Outdoor”.
Maria Rosa została laureatką w prestiżowym konkursie CMO AWARDS 2021. Dyrektorka marketingu online ERGO Hestii, otrzymała nagrodę w kategorii Brand Guardian. Nagroda jest wyrazem uznania dla strategii komunikacji tworzonej przez ubezpieczyciela razem z polskimi artystami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764