logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Proficoat 4-Wall WMT 200+. Nowa tapeta Ikonos

  PR 31.08.2017, przeczytano 369 razy
ilustracjastrzałka

Ikonos ogłosił ostatnio wprowadzenie na rynek, całkiem nowego produktu w rodzinie materiałów dedykowanych grafice ściennej. Mowa tu o produkcie o nazwie IKONOS PROFICOAT 4-WALL WMT 200+ jest to impregnowana, jednostronnie powlekana tapeta typu non-woven.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/proficoat-4-wall-wmt-200%2B.-nowa-tapeta-ikonos,33576,artykul.html

Tapeta Ikonos Proficoat WMT 200+ została zaprojektowana do krótko i średniookresowych aplikacji wewnętrznych. Materiał bazowy wykorzystany do produkcji tapety pochodzi od największego producenta tego typu wyrobów z Niemiec. Zastosowane powleczenie jest już znane i docenione przez stałych klientów firmy Ikonos. Powleczenie to jest z powodzeniem wykorzystywane od wielu lat przy produkcji innej tapety IKONOS PROFICOAT 4-WALL WMT 300+.

Dzięki zastosowanej technologii tapeta charakteryzuje się doskonałą stabilnością w druku, rewelacyjnym nasyceniem barw oraz łatwością w aplikacji. Nawet niewprawiony tapeciarz bez większego problemu poradzi sobie z nowym produktem zaproponowanym przez Ikonos.

  • Pełną ofertę producenta można znaleźć TUTAJ


Źródło: Ikonos

www.ikonos.pl


avatar użytkownika
+

Tekst opublikował użytkownik: Ikonos

(Media Ikonos Sp. z o.o.)

Ikonos o sobie:

Ikonos jest jednym z europejskich producentów mediów do druku wielkoformatowego z fabryką zlokalizowaną w Opolu. Oferujemy szeroką gamę produktów do dekoracji wnętrz (dedykowane do szkła, ścian, podłó itd), a także materiały do druku solwentowego, UV i sitodruku.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Gratisomat premierowo na Festiwalmarketingu.pl
Podczas tegorocznej edycji targów reklamy po raz pierwszy zaprezentuje się firma Gratisomat, oferująca interaktywne rozwiązania marketingowe. Na stoisku będzie można samodzielnie wypróbować nowoczesną i angażującą forma reklamy produktów i usług.
Pierwsza wersja Senuto – polskiej platformy wspierającej planowanie, analizę oraz optymalizację działań SEO – zostanie wyłączona 31 maja 2019 r. Eksperci spółki od wielu miesięcy pracowali nad jej przebudowaniem. Jak zatem będzie wyglądać Senuto w nowej odsłonie?
Continental poszerzył współpracę z Mediacom
Współpraca pomiędzy MediaCom Warszawa i Continental uległa poszerzeniu - Mediacom Beyond Advertising (MBA) obsługuje teraz budżet influencer marketingowy tego marketera. Obecnie trwa pierwsza kampania influencer marketingowa przygotowana przez MBA dla Continental. W akcji wezmą udział: Patryk Mikiciuk, Kameralnie, ReZigiusz, Wheel with it i Jack Gadovsky.
Awans i nowy dział strategii w Imagine
Zmiany w zespole IMAGINE: Paweł Smolarz awansuje na szefa działu client service,  a Justyna Izydorczyk będzie budowała dział strategii.
Bazarnik w gronie Członków PIAP
Bazarnik to nowa firma Członkowska, która przystąpiła do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych w kwietniu br.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764