Gliwice: Programista PHP

19.12.2013
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 831

Programista
Region: śląskie
Opis stanowiska:

Praca polega na rozwijaniu aktualnego systemu web to print drukarni,
m.in.:

Wdrażanie, testowanie nowych funkcjonalności,
Identyfikacja i naprawa błędów w systemie,
Dostosowywanie systemu do bieżących potrzeb,
Modernizacje itp.

Wymagania:

Wykształcenie informatyczne (również studenci ostatnich lat)
Bardzo dobre umiejętności w zakresie programowania obiektowego w PHP
Bardzo dobra znajomość baz danych i języka SQL (w szczególności MySQL)
Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript (jQuery)
Znajomość systemu kontroli wersji Subversion
Umiejętność pracy w środowisku Linux
Umiejętność wdrażania / dostosowywania nowych szat graficznych stron www
Dodatkowym atutem będzie: znajomość frameworka CakePHP

Oferujemy:

Stabilną, długoterminową pracę
Możliwość pracy stacjonarnej lub zdalnej
Atrakcyjne wynagrodzenie
Rodzaj umowy / współpracy - do uzgodnienia
Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na email: info@poligrafia.com.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/programista-php%2C-gliwice,50992,ogloszenie.html

Ofertę złożył: poligrafia_dn
Telefon: 669864004
Kontakt: Aleksandra Gorczyca

Konto poligrafia_dn nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.