kujawsko-pomorskie: Projektant konstruktor opakowań

09.04.2013
Brak terminu ważności oferty
Odsłon: 3206

Poszukujemy konstruktora, projektanta opakowań i displayi kartonowych

Zadania :
-Wykonywanie projektów opakowań kartonowych oraz displayi i standów
-Przygotowanie konstrukcji na podstawie wzorów lub informacji klienta
-Współpraca z działem obsługi klienta produkcją i drukarniami
-Zamawianie wykrojników , tektur oraz druku
Wymagania:
- biegłość w obsłudze programów graficznych , znajomość oprogramowania CAD (np. ArtiosCAD,)
- znajomość procesów projektowania i produkcji przestrzennych form reklamowych oraz opakowań
- mile widziane doświadczenia w projektowaniu opakowań i materiałów POS
- znajomość rynku opakowań i reklamy
- rzetelność, terminowość , dobra organizacja pracy , innowacyjność

Oferujemy:
- pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
- możliwość rozwoju zawodowego
- pakiet narzędzi pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

nr kontaktowy 785646057
bartlomiej.gil@seppa.pl

Ogłoszenie pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/projektant-konstruktor-opakowan%2C-kujawsko-pomorskie,45503,ogloszenie.html

Ofertę złożył: seppa
FPH SEPPA
Telefon: 785646057
Kontakt: Bartłomiej Gil

Konto seppa nie zostało zweryfikowane pod kątem tożsamości lub użytkownik ukrył informację o weryfikacji.