logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Projektory Panasonic na torze kartingowym

  PR 18.11.2023, przeczytano 302 razy
ilustracja

Projektory laserowe LCD Panasonic Connect Europe zostały zainstalowane w Chaos Karts w centrum Manchesteru, łącząc gry i gokarty w pierwszym tego typu interaktywnym miejscu rozrywki w Wielkiej Brytanii. W całej atrakcji zastosowano łącznie 23 projektory laserowe LCD SOLID SHINE z serii PT-MZ20, które przenoszą graczy do wirtualnej gry wideo, aby ścigać się z konkurentami.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/projektory-panasonic-na-torze-kartingowym,402126,artykul.html

Stworzone przez firmę The Ents Inc, Chaos Karts to innowacyjne doświadczenie, w którym gracze palą gumę na potencjalnie nieskończonej liczbie tras w cyfrowo odwzorowanym świecie. Ich pojazdy oddziałują z wirtualną trasą i wszelkimi wyzwaniami, jakie rywalizujący gracze mogą im "rzucać" pod koła. Projektory firmy Panasonic służą do wyświetlania obrazów torów oraz wirtualnych ulepszeń i broni, które mogą być używane przez każdego gracza, zapewniając naprawdę angażujące i immersyjne wrażenia podczas rozgrywki w grę wideo na żywo.

Długotrwała jasność i niezawodność

Seria PT-MZ20 to najmniejszy, najlżejszy i najjaśniejszy projektor laserowy LCD od Panasonica, oferujący nawet do 20 000 lm jasności, rozdzielczość WUXGA oraz technologię SOLID SHINE zapewniającą wysoką jakość projekcji. Pasuje idealnie do potrzeb Chaos Karts, które wymaga ciągłej projekcji i minimalnej konserwacji, aby dostarczyć swoje doświadczenie przez cały rok.

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Zainstalowany w Chaos Karts model waży zaledwie 23 kg i zapewnia 20 000 godzin bezobsługowej pracy dzięki swojej konstrukcji odporniej na kurz, wydajnemu filtrowi ekologicznemu oraz unikalnemu systemowi chłodzenia cieczą. Seria PT-MZ20 zapewnia najlepszą w swojej klasie niezawodność i elastyczność montażu, co jest niezbędne w przypadku miejsc oferujących wciągające doznania.

Panasonic liderem w dziedzinie grywalizacji

Immersyjne i grywalizacyjne doświadczenia w branży rozrywkowej przeżywają rozkwit, a firma Panasonic oferuje szeroką gamę projektorów zaprojektowanych specjalnie z myślą o potrzebach tych obiektów, mówi Hartmut Kulessa, European Marketing Manager for Visual System Solutions w Panasonic Connect Europe. Niezawodność projektorów i jakość obrazu znajdują się na szczycie listy potrzeb tego sektora. Firma Panasonic jest liderem w tego typu projektach, poamgając w planowaniu i projektowaniu atrakcji od A do Z po to, aby przenieść uczestników i odbiorców do zupełnie innych realiów dzięki wysokiej jakości i niezawodnym projekcjom wizualnym.

Źródło: Panasonic Connect Europe GmbH

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Harman Phoenix - nowy, kolorowy film fotograficzny
HARMAN technology Ltd, jeden z największych na świecie producentów analogowych klisz fotograficznych, papierów do ciemni i chemii fotograficznej, ogłosił dzisiaj wprowadzenie na rynek HARMAN Phoenix 200, zupełnie nowego, limitowanego filmu kolorowego ISO 200, 35 mm.
Piotr Morko awansuje w Newline Interactive
Piotr Morko jest związany z Newline Interactive – liderem wśród producentów monitorów interaktywnych – od lipca 2020 roku. Odpowiadał dotychczas za komunikację marketingową w Polsce i Europie Wschodniej. Awans na stanowisko Senior Marketing Manager wiąże się z rozszerzeniem obowiązków o zarządzanie projektami w całym regionie EMEA oraz...
Superbet i Lech: real time branding na stadionie
„Bartek Mrozek TOP” – taki komunikat wyświetlił się na centralnym ekranie LED na stadionie przy Bułgarskiej podczas meczu Lecha z Widzewem kilka sekund po wybronionym przez bramkarza gospodarzy rzucie karnym. O co chodzi? To nowe narzędzie marketingowe sponsora głównego zespołu z Poznania. Firma bukmacherska Superbet jako pierwsza w Polsce wprowadziła do swoich...
Żołądkowa Gorzka w nowej butelce
Żołądkowa Gorzka przechodzi kolejną metamorfozę w swojej historii. Stock Polska prezentuje nową elegancką odsłonę butelki swojego flagowego produktu w portfolio, którego smak opiera się na recepturze sprzed 200 lat.
Mariusz Przybylski nowym ambasadorem Samsung
Mariusz Przybylski jest jednym z najpopularniejszych projektantów mody w Polsce. Jego projekty charakteryzują się wyjątkową formą i kreatywnością, a jego kreacje wybiera wiele polskich gwiazd i nie tylko. Jednocześnie projektant w swojej pracy stawia na wysoką jakość tkanin, a te z kolei wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Partnerstwo z Samsung AirDresser oraz całą...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764