logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Projektowanie identyfikacji wizualnej - Konferencja w Urzędzie Patentowym RP

   07.03.2019, przeczytano 360 razy
ilustracja

Urząd Patentowy RP zaprasza do udziału w 12. edycji międzynarodowej konferencji z cyklu „Innowacyjność i kreatywność w gospodarce”, której tegorocznym tematem przewodnim jest projektowanie identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/projektowanie-identyfikacji-wizualnej---konferencja-w-urzedzie-patentowym-rp,381538,artykul.html

Konferencja odbędzie się w dniach 25-26 marca 2019 r. na Giełdzie Papierów Wartościowych (ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa).

Główne zagadnienia konferencji:

 • KOMUNIKACJA WIZUALNA PRZEDSIĘBIORSTWA W SFERZE SPOŁECZNEJ, EKONOMICZNEJ I KULTUROWEJ
 • DOSTĘPNE PROGRAMY WSPARCIA WSPÓŁPRACY PRZEDSIĘBIORCÓW Z PROJEKTANTAMI
 • PROJEKTOWANIE WIZUALIZACJI DANYCH W BIZNESIE
 • WARTOŚĆ FORMY GRAFICZNEJ ZNAKU TOWAROWEGO
 • PRAWNA OCHRONA WIZERUNKU MARKI
 • KOMUNIKACJA TRADYCYJNA W INNOWACYJNYM BIZNESIE
 • JAK TWORZYĆ DOBRE PROJEKTY W ZGODZIE Z PRAWEM. OCHRONA PRAWNA KROJÓW PISMA, LAYOUTÓW, WINIET
 • ŚWIAT CYFROWY – WYZWANIA DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PROJEKTANTÓW GRAFICZNYCH
   

Wydarzenia towarzyszące

 • Wystawa „Jak Śliwka w kompot. Polscy ilustratorzy Karolowi Śliwce". Głównym tematem wystawy jest twórczość projektanta, który stworzył niezliczoną liczbę znaków graficznych, w tym słynny znak banku PKO, oraz równie dużą ilość plakatów i opakowań. Inicjatorem wystawy jest Patryk Hardziej (prelegent konferencji). Do projektu zaprosił młodych, wybitnych ilustratorów, którzy podjęli się interpretacji twórczości graficznej Karola Śliwki.

 • Wystawa projektu: GIRL, GIRL, GIRL. Doroty Bojanowskiej, absolwentki Wydziału Design na Goldsmiths University w Londynie. Wystawa jest efektem pracy licencjackiej w ramach których historie kobiet z całego świata oraz ich odpowiedzi na pytanie o to, co je frustruje, zostały przedstawione w formie ręcznie nadrukowanego printu na kombinezonach robotniczych. W ten sposób autorka stworzyła platformę pozwalającą kobietom komunikować swoje doświadczenia, a także sprowokowała do publicznej dyskusji.
   

Do udziału w konferencji organizatorzy zachęcają w szczególności przedsiębiorców zainteresowanych współpracą z projektantami oraz rozwojem działalności biznesowej w oparciu o zastosowanie narzędzi do projektowania identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa.

Podczas konferencji zapewnione zostanie tłumaczenie symultaniczne w obrębie języka polskiego oraz angielskiego, a także transmisja on-line z wydarzenia.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Źródło: UPRP

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764