logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prolite XUB3493WQSU-B1: monitor panoramiczny Iiyama

  PR 26.09.2019, przeczytano 375 razy
ilustracjastrzałka

Japoński producent monitorów - iiyama od lat stawia sobie za zadanie właściwe rozpoznawanie i realizowanie potrzeb swoich klientów. Zauważalnym trendem jest w ostatnich latach zwiększająca się liczba użytkowników przetwarzających olbrzymie ilości danych, pracujących z wieloma aplikacjami na raz, czy też programami wielookienkowymi.  Tacy użytkownicy to przede wszystkim programiści i twórcy muzyki oraz wideo. Jednak nawet w biurach możliwości zobaczenia na raz większej części arkusza kalkulacyjnego lub dwóch znacząco poprawia komfort pracy. Dlatego tacy użytkownicy coraz chętniej korzystają z dwóch monitorów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prolite-xub3493wqsu-b1%3A-monitor-panoramiczny-iiyama,384107,artykul.html

Jednak nie wszyscy potrzebują, lub chcą mieć na biurku dwa monitory, choć jednocześnie bardzo chętnie powiększyliby obszar roboczy ekranu. Doskonałym przykładem są tu gracze. Zmiana monitora o klasycznych proporcjach 16:9 na większy nie przełoży się na nic poza bardziej szczegółowym obrazem. A w tym wypadku potrzebą jest pokazanie większego wycinka pola gry. Idealnym rozwiązaniem jest tu monitor panoramiczny o proporcjach 21:9. Jego oczywistą zaleta jest możliwość wyświetlenia w trybie pełnoekranowym kinowych filmów panoramicznych, ale to tylko jedna z wielu zalet.

Odpowiadając na zapotrzebowanie swoich klientów iiyama wprowadziła do oferty nowy monitor panoramiczny PROLITE XUB3493WQSU. To model o proporcjach ekranu 21:9, przekątnej 34 cali i rozdzielczości UWQHD, czyli 3440x1440. Przypadnie do gustu graczom, którzy zobaczą o 30%  szersze pole rozgrywki, w którym teraz będą mogli niemal dosłownie zanurzyć się. Ukłonem w stronę graczy jest też funkcja Black Tuner, częstotliwość odświeżania 75 Hz i obsługa Freesync. Oczywiście monitor spodoba się też wszystkim, dla których klasyczny ekran o rozdzielczości QHD stał się za mały.

iiyama XUB3493WQSU  wyposażony jest w najnowszej generacji matrycę ADS-IPS gwarantującą doskonałe odwzorowanie kolorów (100% pokrycia palety sRGB i 74% NTSC), szerokie kąty widzenia typowe dla paneli IPS i szybki czas reakcji - 4ms. Ekran pokryty jest powłoką antyodblaskową pochłaniającą aż 25% padającego na nią światła. Monitor charakteryzuje się wysoką jasnością – 400 cd/m² i obsługą HDR.

Położenie ekranu można dopasować do własnych potrzeba dzięki funkcjonalnej podstawie z regulacją wysokości w zakresie 130 mm. Monitor można też powiesić na ścianie lub specjalnym uchwycie dzięki zgodności ze standardem VESA 100x100. Pozostałe, typowe dla wszystkich monitorów iiyamy, cechy to system redukcji niebieskiego światła i Flicker free.

XUB3493WQSU-B1 wyposażony jest w głośniki, wyjście słuchawkowe, dwa złącza HDMI v 2.0 i jedno Display Port v. 1.2, oraz hub USB

Monitor jest doskonałą propozycją dla osób pracujących z dwoma lub trzema aplikacjami na raz, bez problemu rozmieszczą one na pulpicie trzy okna przeglądarki internetowej, dwa arkusze kalkulacyjne czy poodsuwają okienka narzędziowe w programie graficznym tak, aby nie zasłaniały pola pracy. Dzięki funkcji PiP (Picture-in-Picture) do monitora można podłączyć dwa źródła obrazu jedno z nich wyświetlając na całym ekranie a drugie na małym okienku w rogu. Między źródłami łatwo przełączać się. Z kolei funkcja PbP (Picture-by-Picture) umożliwia podział ekranu pomiędzy dwa źródła.

iiyama daje na monitor gwarancja zero martwych pikseli, 3 lata gwarancji door–to-door, oraz dostarcza monitor w bezpiecznym opakowaniu, które z pewnością zniesie trudy wysyłki przy zakupie on-line.

Źródło: iiyama

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Portrety Andrzeja Wieteszki na ekranach smart citylight Warexpo
Irena Sendlerowa, Cywia Lubetkin, Maria Skłodowska-Curie oraz Stanisław Moniuszko, Fryderyk Chopin, to niektóre z osób sportretowanych przez znakomitego projektanta graficznego Andrzeja Wieteszkę. Wystawa plakatów jest eksponowana na sieci nośników smart citylight zlokalizowanych na Krakowskim Przedmieściu i należących do spółki Warexpo.
„Te studia to tragedia!” - kampania białostockiej Akademii Teatralnej
Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza Filia w Białymstoku to uczelnia z ponad 40-letnią historią, kształcąca aktorów, reżyserów i technologów teatru lalek. W tym roku, przy wsparciu agencji White Bits, dociera do przyszłych studentów przewrotną kampanią w mediach społecznościowych.
Grupa Publicis rozwija ofertę komunikacyjną w regionie Europy Środkowo-Wschodniej
Grupa Publicis ogłosiła otwarcie na Ukrainie biura MSL – globalnej agencji zintegrowanej komunikacji. Jest to kolejny krok w realizacji międzynarodowej strategii rozwoju firmy, jak również wzmocnienie obecności Grupy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. MSL Ukraina będzie specjalizować się w budowaniu holistycznych strategii komunikacyjnych dla lokalnych i...
Kamila Kończak obejmuje funkcję Brand Communications Director w Big Picture
Big Picture, firma doradcza z obszaru public relations i public affairs, wzmacnia zespół zarządzający komunikacją marek life-style. Na stanowisko Brand Communications Director awansuje Kamila Kończak. Kamila, od 10 lat związana z branżą PR jako konsultant największych marek modowych i life-style, będzie zarządzać całym zespołem odpowiedzialnym za działania z obszaru PR...
Marek Różycki awansuje w Pathfinder 23 na stanowisko Chief Client Service Officer
Z początkiem sierpnia tego roku, Marek Różycki obejmie nowo utworzone stanowisko Chief Client Service Officer w Pathfinder 23. W nowej roli będzie odpowiadać za wszystkie piony biznesowe agencji. Przy ścisłej współpracy z Maciejem Lissowskim czuwać będzie nad wzmocnieniem operacyjnych struktur Pathfinder 23, zaś z Szymonem Domżałem i Tomaszem Waligórą nad...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764