logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promocja „Grześków” w salonikach Kolportera

  PR 21.02.2020, przeczytano 293 razy

Saloniki Kolportera są jednym z partnerów akcji „2 miliony Grześków do wygrania”. Klienci mogą korzystać z tej promocji aż do 30 kwietnia br.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-_grzeskow_-w-salonikach-kolportera,385800,artykul.html

Każdy kto kupi wafel „Grzesiek” i wewnątrz opakowania znajdzie informację „Wygrałeś”, może wymienić je na kolejnego „Grześka” w saloniku Kolportera. Akcja rozpoczęła się 1 lutego br., do wydania przeznaczono dwa miliony wafelków.

– To kolejna, realizowana w naszej sieci akcja promocyjna. W ubiegłym roku nasi klienci brali udział w ok. 13 różnego rodzaju promocjach, organizowanych przez współpracujących z nami producentów i dostawców.  Realizacje cieszą się sporym powodzeniem – każdy dodatkowy bonus, prezent, możliwość wygranej są atrakcyjne dla kupujących. Z kolei producenci i dostawcy, którzy z nami współpracują w tym zakresie, mają zapewnione szerokie dotarcie ze swoją akcją, a także profesjonalne wsparcie z naszej strony. Od ponad 20 lat realizujemy tego typu projekty, w tym czasie wydaliśmy już blisko 8 milionów różnego rodzaju nagród – mówi Aleksandra Patek, koordynator ds. promocji i sprzedaży w Kolporterze.

Źródło: Kolporter

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764