logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promocja cenowa w Igepa: Roland 160cm plus laminator

  PR 06.06.2016, przeczytano 1489 razy
ilustracjastrzałka

Do końca czerwca w Igepa Polska obowiązuje specjalna, promocyjna cena na zestaw: ploter ekosolwentowy Roland 160 cm plus laminator na ciepło.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-cenowa-w-igepa%3A-roland-160cm-plus-laminator,28820,artykul.html

W skład zestawu wchodzą:

  • Ekosolwentowy ploter drukująco-tnący Roland VS-640i o szerokości 160 cm.
  • Laminator na ciepło Igepa MasterSEAL Basic 160 cm.


Zestaw ten można nabyć w Igepa w wyjątkowo korzystnej cenie: 59 900 zł netto.
Oferta ważna jest tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania puli urządzeń w cenie promocyjnej. Urządzenia można kupić osobno lub z zestawie.

Igepa jest autoryzowanym dystrybutorem ploterów marki Roland oraz laminatorów Igepa MasterSEAL. Oferuje też autoryzowany serwis tych urządzeń na terenie całego kraju.

Solwentowy ploter Roland VS 640i to wszechstronne urządzenie drukująco-tnące. Zapewnia najwyższą jakość druku oraz cięcia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wielkim formatem. Dodatkowe opcje kolorystyczne: Light Black, LightCyan oraz LightMagenta, a także opcja koloru białego i srebrnego dają możliwość drukowania wszystkiego, czym natchnie nas wyobraźnia.

Laminator na ciepło Igepa MasterSEAL Basic to urządzenie specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane dla Igepa group. Wysoki standard wykonania, stabilna praca, równe prowadzenie materiału – wszystko w przystępnej cenie – to główne cechy lego laminatora. Warto też zwrócić uwagę na jego ergonomię, bezawaryjność, pneumatyczny docisk górnego wałka, wysoką prędkość pracy.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Succes Story by Via Color Pegasus: Rembar inwestuje w Axis 6090
REMBAR to polska firma, która powstała z doświadczenia i pasji jej właścicieli. Jedną z gałęzi jej działalności jest produkcja dekoracji na specjalne okazje, a celem, który właściciele chcieli zrealizować – rozwój tego segmentu i rozbudowanie marki. Szansę na realizację tych planów znaleźli na targach branżowych w postaci drukarki UV...
Bloomnet pomaga rozwijać niemiecką markę Expertlead
Agencja interaktywna Bloomnet rozszerza współpracę z platformą zajmującą się rekrutowaniem i oferowaniem dla firm freelancerów technologicznych.
Grześki latem nie pływają w czekoladzie
W okresie wakacyjnym marka Grześki wzmacnia komunikację oferty wafli bez polewy, jako idealnej przekąski w upalne dni. W czerwcu w zasięgowych mediach realizowana będzie kampania reklamowa pod hasłem „Grześki latem nie pływają w czekoladzie”. Działania potrwają przez cały miesiąc m.in. w telewizji, internecie i w punktach sprzedaży.
Idea Productions Poland z kolejnym projektem online
Od koncepcji, przez produkcję, po realizację – agencja eventowa Idea Productions Poland zakończyła właśnie prace nad cyklem spotkań online dla klienta z branży farmaceutycznej.
Kampania „Polskie – kupuję to!”
Kampania społeczna PGE Polskiej Grupy Energetycznej „Polskie – kupuję to!” zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i usług. Akcję zainicjowali pracownicy PGE, a Grupa zdecydowała się ją wesprzeć i nadać jej ogólnopolski wymiar.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764