logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promocja cenowa w Igepa: Roland 160cm plus laminator

  PR 06.06.2016, przeczytano 1610 razy
ilustracjastrzałka

Do końca czerwca w Igepa Polska obowiązuje specjalna, promocyjna cena na zestaw: ploter ekosolwentowy Roland 160 cm plus laminator na ciepło.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-cenowa-w-igepa%3A-roland-160cm-plus-laminator,28820,artykul.html

W skład zestawu wchodzą:

  • Ekosolwentowy ploter drukująco-tnący Roland VS-640i o szerokości 160 cm.
  • Laminator na ciepło Igepa MasterSEAL Basic 160 cm.


Zestaw ten można nabyć w Igepa w wyjątkowo korzystnej cenie: 59 900 zł netto.
Oferta ważna jest tylko do 30 czerwca lub do wyczerpania puli urządzeń w cenie promocyjnej. Urządzenia można kupić osobno lub z zestawie.

Igepa jest autoryzowanym dystrybutorem ploterów marki Roland oraz laminatorów Igepa MasterSEAL. Oferuje też autoryzowany serwis tych urządzeń na terenie całego kraju.

Solwentowy ploter Roland VS 640i to wszechstronne urządzenie drukująco-tnące. Zapewnia najwyższą jakość druku oraz cięcia zarówno dla profesjonalistów, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wielkim formatem. Dodatkowe opcje kolorystyczne: Light Black, LightCyan oraz LightMagenta, a także opcja koloru białego i srebrnego dają możliwość drukowania wszystkiego, czym natchnie nas wyobraźnia.

Laminator na ciepło Igepa MasterSEAL Basic to urządzenie specjalnie zaprojektowane i wyprodukowane dla Igepa group. Wysoki standard wykonania, stabilna praca, równe prowadzenie materiału – wszystko w przystępnej cenie – to główne cechy lego laminatora. Warto też zwrócić uwagę na jego ergonomię, bezawaryjność, pneumatyczny docisk górnego wałka, wysoką prędkość pracy.

Źródło: Igepa Polska

www.igepa-viscom.pl


avatar użytkownika
+ + +

Tekst opublikował użytkownik: ikasiczak

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rozwiązanie antywirusowe Bitdefender: cyberochrona urządzeń wielofunkcyjnych Konica Minolta bizhub
Konica Minolta, w trosce o bezpieczeństwo cyfrowe swoich klientów, rozpoczęła jakiś czas temu współpracę z firmą Bitdefender – twórcą oprogramowania antywirusowego o tej samej nazwie. Dzięki niej urządzenia wielofunkcyjne Konica Minolta bizhub można wyposażyć w dedykowane rozwiązanie antywirusowe, mające zabezpieczać firmy i instytucje przed...
Inglot nowym klientem Grupy Komunikacja Plus
Do klientów Grupy Komunikacja Plus dołączył INGLOT, czołowy polski producent z sektora beauty. Grupa odpowiada za sprzedaż produktów INGLOT we wszystkich kanałach online na rynku niemieckim. Tym samym GK+ rozbudowuje swoje usługi e-commerce i zapowiada dalsze poszerzenie portfolio o marki planujące rozwój sprzedaży w marketplaces.
Katarzyna Kosińska-Rysz obejmuje stanowisko Client Service Directora agencji Kamikaze
Katarzyna Kosińska-Rysz z nową misją w Kamikaze, obejmuje  stanowisko Client Service Director. Katarzyna Kosińska-Rysz przeszła do Kamikaze z Saatchi&Saatchi IS na początku 2019 roku, stając na czele tworzonego wtedy warszawskiego zespołu agencji.
Kolejne firmy sygnatariuszami Kodeksu Dobrych Praktyk
Coraz więcej firm dołącza do Kodeksu Dobrych Praktyk Reklamy Programmatic. To inicjatywa stowarzyszenia IAB Polska na rzecz poprawy jakości i eliminowania nieuczciwych praktyk w zakresie reklamy cyfrowej. W związku z dynamicznym rozwojem tego segmentu kolejne podmioty – zarówno wydawcy, sieci reklamowe, platformy DSP/SSP oraz agencje i domy mediowe w ramach jednego projektu...
Piotr Mikulski dołączył do On Board Think Kong
Do zespołu agencji On Board Think Kong dołączył Piotr Mikulski, który pokieruje zespołem Content Marketing.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764