WIADOMOŚCI

Promocja na urządzenia w ramach After FESPA - Odważ się! Drukuj wszechstronnie!

redakcja  S - materiał sponsorowany | 21.05.2017, przeczytano 2748 razy
ilustracjastrzałka
Promocja na urządzenia w ramach After FESPA - Odważ się! Drukuj wszechstronnie!

Tegoroczna FESPA gościła 700 wystawców na 10 halach ekspozycyjnych i była największą w Europie wystawą branży drukarskiej i poligraficznej. Podczas pięciu dni (5-12 maj 2017r.) spędzonych w Hamburgu profesjonaliści z branży doświadczyli niepowtarzalnej okazji poznania najnowszych trendów w rynku reklamy, dekoracji, technologii dla LFP oraz dotknęli setki nowych produktów. Imprezie przyświecało hasło „Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Na targach nie dało się, nie zauważyć rozwoju znanych na rynku rozwiązań druku, w tym technologii HP Latex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-na-urzadzenia-w-ramach-after-fespa---odwaz-sie!-drukuj-wszechstronnie!,32541,artykul.html

W dziedzinie technologii HP Latex (więcej informacji) pojawiło się kilka nowości. Do rodziny dużych urządzeń L3000 dołączyły modele 3200 oraz 3600, które charakteryzuje jeszcze większa wydajność. Ciekawą innowacją, wprowadzoną przez HP, jest także rozszerzenie serii małych urządzeń 300 o rozwiązanie Print&Cut dla modeli L315 oraz L335. Tandemowe rozwiązanie - drukarka z ploterem tnącym i oprogramowanie działają jako jedno urządzenie, więc można drukować i ciąć w tym samym czasie – tym samym produkować dwa razy szybciej.

O samej FESPIE napiszemy więcej wkrótce, jednak już teraz mamy dla Państwa, w związku z nią, przygotowany event After FESPA oraz promocję "Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu w terminie 18-31 maj. Każdego dnia do Państwa dyspozycji są nasi handlowcy i eksperci w zakresie druku i aplikacji. Zapraszamy do rejestracji online na dowolnie wybrany i pasujący Państwu terminOferta promocyjna na zakup urządzeń dotyczy rozwiązań dedykowanych dla segmentu maszyn do szer. 1,6m. Wybierając konfigurację, dopasowaną do swoich potrzeb, Klient może skorzystać z rabatu do 50%.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
poniedziałek 11.12.2017, 76 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone