logo
WIADOMOŚCI

Promocja na urządzenia w ramach After FESPA - Odważ się! Drukuj wszechstronnie!

redakcja  S 21.05.2017, przeczytano 3038 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczna FESPA gościła 700 wystawców na 10 halach ekspozycyjnych i była największą w Europie wystawą branży drukarskiej i poligraficznej. Podczas pięciu dni (5-12 maj 2017r.) spędzonych w Hamburgu profesjonaliści z branży doświadczyli niepowtarzalnej okazji poznania najnowszych trendów w rynku reklamy, dekoracji, technologii dla LFP oraz dotknęli setki nowych produktów. Imprezie przyświecało hasło „Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Na targach nie dało się, nie zauważyć rozwoju znanych na rynku rozwiązań druku, w tym technologii HP Latex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-na-urzadzenia-w-ramach-after-fespa---odwaz-sie!-drukuj-wszechstronnie!,32541,artykul.html

W dziedzinie technologii HP Latex (więcej informacji) pojawiło się kilka nowości. Do rodziny dużych urządzeń L3000 dołączyły modele 3200 oraz 3600, które charakteryzuje jeszcze większa wydajność. Ciekawą innowacją, wprowadzoną przez HP, jest także rozszerzenie serii małych urządzeń 300 o rozwiązanie Print&Cut dla modeli L315 oraz L335. Tandemowe rozwiązanie - drukarka z ploterem tnącym i oprogramowanie działają jako jedno urządzenie, więc można drukować i ciąć w tym samym czasie – tym samym produkować dwa razy szybciej.

O samej FESPIE napiszemy więcej wkrótce, jednak już teraz mamy dla Państwa, w związku z nią, przygotowany event After FESPA oraz promocję "Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu w terminie 18-31 maj. Każdego dnia do Państwa dyspozycji są nasi handlowcy i eksperci w zakresie druku i aplikacji. Zapraszamy do rejestracji online na dowolnie wybrany i pasujący Państwu terminOferta promocyjna na zakup urządzeń dotyczy rozwiązań dedykowanych dla segmentu maszyn do szer. 1,6m. Wybierając konfigurację, dopasowaną do swoich potrzeb, Klient może skorzystać z rabatu do 50%.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Nowości marki Aputure
Firma Foxfoto - dystrybutor marki Aputure - rozszerza ofertę lamp LED marki Aputure o trzy nowe modele z serii Light Storm.
Książęce spełnia marzenia piwoszy – Porter Bałtycki już w ofercie
Książęce nie spoczywa na laurach i prezentuje kolejny stały wariant w kolekcji. Książęce Porter o głębokiej, ciemnej barwie, niezwykłej mocy ekstraktu oraz złożonym profilu sensorycznym czerpie z najlepszych tradycji piwowarskich naszego regionu.
Nikon z czterema nagrodami TIPA World Awards 2018
Cztery produkty Nikona uhonorowano prestiżowymi nagrodami TIPA World Awards 2018. Wybór przeprowadziło stowarzyszenie TIPA (Technical Image Press Association), globalny autorytet dla branży fotografii i obrazowania. Nikon D850 zdobył tytuł „Najlepsza lustrzanka zawodowa” (‘Best DSLR Professional’), Nikon D7500 – „Najlepsza lustrzanka ekspercka” (‘Best APS-C DSLR Expert’), a obiektyw AF-S NIKKOR ...
Na sukces składają się cechy dobrego negocjatora oraz - przede wszystkim - przygotowanie i wiedza. Poznanie skutecznych narzędzi zapewni przewagę nad rozmówcą, a stąd droga do osiągnięcia celu jest bardzo bliska. Tajniki procesów negocjacyjnych, już 25 kwietnia we wrocławskim Idea Hub przedstawi Aneta Kaczmarek, prawniczka i trener kariery, związana z marką BeonWave. ...
Openhouse z produkcyjnymi ploterami Artemis już 26 kwietnia
26 kwietnia 2018 będą miały miejsce w Opolu prezentacje wielkoformatowych maszyn do druku LED-UV i solwentowego marki Artemis.
 
czwartek 19.04.2018, 113 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone