logo
WIADOMOŚCI

Promocja na urządzenia w ramach After FESPA - Odważ się! Drukuj wszechstronnie!

redakcja  S 21.05.2017, przeczytano 3217 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczna FESPA gościła 700 wystawców na 10 halach ekspozycyjnych i była największą w Europie wystawą branży drukarskiej i poligraficznej. Podczas pięciu dni (5-12 maj 2017r.) spędzonych w Hamburgu profesjonaliści z branży doświadczyli niepowtarzalnej okazji poznania najnowszych trendów w rynku reklamy, dekoracji, technologii dla LFP oraz dotknęli setki nowych produktów. Imprezie przyświecało hasło „Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Na targach nie dało się, nie zauważyć rozwoju znanych na rynku rozwiązań druku, w tym technologii HP Latex.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-na-urzadzenia-w-ramach-after-fespa---odwaz-sie!-drukuj-wszechstronnie!,32541,artykul.html

W dziedzinie technologii HP Latex (więcej informacji) pojawiło się kilka nowości. Do rodziny dużych urządzeń L3000 dołączyły modele 3200 oraz 3600, które charakteryzuje jeszcze większa wydajność. Ciekawą innowacją, wprowadzoną przez HP, jest także rozszerzenie serii małych urządzeń 300 o rozwiązanie Print&Cut dla modeli L315 oraz L335. Tandemowe rozwiązanie - drukarka z ploterem tnącym i oprogramowanie działają jako jedno urządzenie, więc można drukować i ciąć w tym samym czasie – tym samym produkować dwa razy szybciej.

O samej FESPIE napiszemy więcej wkrótce, jednak już teraz mamy dla Państwa, w związku z nią, przygotowany event After FESPA oraz promocję "Odważ się! Drukuj wszechstronnie!" Zapraszamy do HP Demo Lab w Błoniu w terminie 18-31 maj. Każdego dnia do Państwa dyspozycji są nasi handlowcy i eksperci w zakresie druku i aplikacji. Zapraszamy do rejestracji online na dowolnie wybrany i pasujący Państwu terminOferta promocyjna na zakup urządzeń dotyczy rozwiązań dedykowanych dla segmentu maszyn do szer. 1,6m. Wybierając konfigurację, dopasowaną do swoich potrzeb, Klient może skorzystać z rabatu do 50%.

Źródło: Integart

www.integart.com.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Styczeń 1999. Boje o Encada: Visitronics walczy z Atrium, Océ szuka pomysłów
Rok 1999 rozpoczęliśmy – a jakże! - śledząc boje na rynku ploterów drukujących. W tym czasie nie było to jeszcze obowiązkowe wyposażenie pracowni reklamowych, z których wiele bazowało nadal na technice cięcia folii. Jednak dla obserwatorów rynku reklamy wizualnej było jasne, że przyszłość należy właśnie do drukarek wielkoformatowych. Encad był wówczas...
Firma Lexmark International, Inc. przedstawiła właśnie nową generację monochromatycznych drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych przeznaczonych dla klientów biznesowych. Produkty zostały wyposażone w najnowsze rozwiązania technologiczne, pozwalające na jedyne w swoim rodzaju połączenie niezawodności, produktywności i bezpieczeństwa.
Marka Familijne startuje z kampanią pod hasłem „Mus je schrupać”
W ramach kampanii „Mus je schrupać” emisję spotów reklamowych zaplanowano do 19 sierpnia br. w zasięgowych stacjach telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN). Równolegle będą prowadzone aktywności w kanałach social media i kampania digitalowa. Przewidziano także reklamy w prasie branżowej.
Nowa Gwiazda w mieście - polska kampania przedstawicielstwa Mitsubishi
Pod hasłem "Nowa gwiazda w mieście" wystartowała ogólnopolska kampania reklamowa firmy Mitsubishi Motors wprowadzająca na nasz rynek odświeżony model - Mitsubishi Space Star 2018. Działania reklamowe mają na celu budowanie wizerunku modelu oraz wyróżnienie auta w oparciu o wartości marki i jego japoński charakter. Kampania została całościowo zrealizowana przez polski oddział...
Opus B: Ćwierćwiecze za nami
W tym roku świętujemy swoje 25 urodziny.
 
niedziela 24.06.2018, 82 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone