logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promocja na żywiczne drukarki Epson w API.PL!

  S 17.05.2023, przeczytano 339 razy
ilustracja

API.PL przygotowało nową ofertę dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwinąć swój biznes! Oferta obejmuje najnowsze drukarki żywiczne Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L, które umożliwiają drukowanie na różnorodnych podłożach, zapewniając najwyższą jakość wydruku. A to wszystko już od 9.9 euro/netto dziennie!


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promocja-na-zywiczne-drukarki-epson-w-api.pl%21,399986,artykul.html

Nowe drukarki Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L to idealne rozwiązanie dla drukarni wielkoformatowych, agencji reklamowych oraz producentów materiałów do home decor. Dzięki nim, można z łatwością drukować na tapetach, obrazach typu canvas, tekstyliach, banerach ścianowych i plakatach, zachowując najwyższe standardy jakości i ochrony środowiska.

Jedną z największych zalet drukarek Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L jest ich prostota obsługi. Dzięki temu, każdy może z łatwością obsłużyć drukarkę i wydrukować duże ilości materiałów. Dzięki możliwości drukowania na różnorodnych podłożach, firmy korzystające z tych drukarek mają możliwość poszerzenia swojej oferty o nowe produkty i usługi.

Jednym z największych atutów drukarek Epson SureColor SC-R5010/SC-R5010L jest możliwość korzystania z bezzapachowych, wodnych tuszy żywicznych UltraChrome RS. Dzięki temu, drukowanie jest bezpieczne i nie szkodzi zdrowiu pracowników oraz środowisku. Świetnie sprawdzają się w wrażliwych środowiskach, takich jak hale produkcyjne, szkoły, szpitale, hotele czy inne obiekty wymagające certyfikowanych materiałów.

Tylko teraz, firma API.PL oferuje ceny projektowe na drukarki Epson SureColor SC-R5010. Wybierz rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje potrzeby i korzystaj z najnowszych technologii w dziedzinie druku! - https://www.api.pl/druk-zywiczny-juz-od-9-9-euro-netto-dziennie/

Źródło: API.PL

www.api.pl

S - Tekst sponsorowany opublikowany na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Związek Firm Public Relations rozpoczyna kampanię employer brandingową skierowaną do wszystkich zainteresowanych pracą w public relations. Pod hasłem #PRCrush pragnie pokazać specyfikę pracy w branży PR z perspektywy zarówno młodych, jak i doświadczonych pracowników agencyjnych, ich klientów, a także dziennikarzy. Na oficjalnej stronie kampanii zfpr.pl/prcrush...
Kolejna edycja KTR After Hours  odbyła się w siedzibie VMLY&R Poland
Kolejne spotkanie z cyklu KTR After Hours odbyło się w warszawskim biurze VMLY&R Poland. Wydarzenie było skierowane do przedstawicieli branży kreatywnej. Gościem specjalnym wydarzenia był Dimitri Guerassimov, Chief Creative Officer w VMLY&R France.
Sarantis Polska S.A., właściciel marki Jan Niezbędny, zdecydował o przedłużeniu współpracy z  agencją KERRIS w zakresie obsługi kanałów Facebook i Instagram. W ramach nowej strategii, komunikacja marki skutecznie zaciekawiła odbiorców, demonstrując w deskryptywny sposób benefity i RTBs, co przełożyło się na wyniki efektywnościowe.
Izabela Albrychiewicz awansuje na stanowisko CEO Groupm CEE
GroupM, medialna grupa inwestycyjna WPP, powołała Izabelę Albrychiewicz na stanowisko CEO GroupM CEE. Region, którym zarządzać będzie dotychczasowa CEO GroupM Poland, obejmuje 10 rynków: Chorwację, Czechy, Bośnię i Hercegowinę, Węgry, Polskę, Rumunię, Serbię, Słowację, Słowenię i Ukrainę.
Rankomat.pl promuje bezpieczne wakacje z polisą turystyczną
Przed nami rekordowe lato pod względem wakacyjnych wyjazdów. Od początku roku wycieczkę zagraniczną z biurem podróży kupiło o 40% osób więcej niż w tym samym okresie 2019 roku – ostatnim przed pandemią COVID-19. W odpowiedzi na wzmożone zainteresowanie wyjazdami, multiporównywarka ubezpieczeń i usług finansowych rankomat.pl startuje z wakacyjną...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764