logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Promonavi.pl - automatyzacja reklamy kontekstowej i Cashback w Google Ads

  PR 11.03.2019, przeczytano 466 razy

Na Polskim rynku reklamy kontekstowej pojawił się nowy serwis PromoNavi.pl. Zaznaczyć jednak nalerzy, że już od jakiegoś czasu prężnie działa on na rynkach zagranicznych i cieszy się tam ogromną popularnością. PromoNavi.pl udostępnia unikalne narzędzia reklamowe automatyzujące procesy związane z ustawieniami reklamy kontekstowej w Google Ads. Dodatkowo oferuje unikalny i stały Cashback wysokości aż 5% od wszystkich wydatków w Google Ads dla swoich użytkowników.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/promonavi.pl---automatyzacja-reklamy-kontekstowej-i-cashback-w-google-ads,381587,artykul.html

Innowacyjny serwis PromoNavi.pl oferuje różne narzędzia dla agencji marketingowych, freelancerów, przedsiębiorców, firm i osób fizycznych, czyli dla wszystkich użytkowników, którzy korzystają z Google Ads.

Dzięki innowacyjnej i stałek opcji, jaką jest ChachBack w wysokości 5% z wydatków na Google Ads oraz nowoczesnym narzędziom projekt PromoNavi wpływa na oszczędność czasu i budżetu!

Jakie dokładnie narzędzia są dostępne na PromoNavi.pl?

Pierwsze to "Planer słów kluczowych" za pomocą, którego znajdziesz nowe frazy kluczowe dla swojego e-sklepu, bloga, portalu lub strony internetowej innego typu.

Następne narzędzie to "Generator ogłoszeń reklamowych", który generuje w ciągu zaledwie kilku sekund setki relewantnych i unikalnych ogłoszeń reklamowych dla Twojej kampanii w Google Ads.

Kolejną, bardzo interesującą i pomocną opcją jest możliwość podglądu "Reklamy konkurencji". Narzędzie to stworzone dla osób, które porównują i analizują swoje ogłoszenia z reklamami konkurentów. Za pomocą podglądu "Reklamy konkurencji" można szybko znaleźć ogłoszenia reklamowe Google Ads (linki sponsorowane) wszystkich swoich konkurentów, które pojawiają się w płatnych wynikach wyszukiwania w wyszukiwarce Google.pl!

Dzięki zastosowaniu następnego narzędzia "Powiązane Wyszukiwania" można znaleźć wszystkie słowa kluczowe i w zaledwie kilka sekund wybrać te, które podczas wyszukiwania w wyszukiwarce Google pojawiają się na dole strony wyszukiwania.

Ostatnie (na razie, bo PromoNavi wkrótce planuje udostępnić kolejne) narzędzie to "Połącz słowa kluczowe". Pozwala ono, by na podstawie wprowadzonych do systemu przez użytkownika, max. czterech słów, utworzyć maksymalną ilość możliwych kombinacji nowych Fraz kluczowych.

W celu rozpoczęcia pracy w serwisie PromoNavi.pl wystarczy zapoznać się z regulaminem i zaakceptować go podczas rejestracji.

Kilka słów o stałym CashBack-u wysokości 5% dla wszystkich osób prowadzących kampanię reklamową w Google Ads

Po rejestracji w serwisie PromoNavi.pl i połączeniu swojego konta Google Ads z serwisem PromoNavi.pl, zarobki z tytułu CashBack-u będą naliczane i widoczne w zakładce "Finanse" za każdy dzień. Wypłata środków jest realizowana na konta bankowego lub PayPal. Serwis PromoNavi.pl automatycznie wystawia faktury w profilu "Raportów Finansów" użytkownika. Maksymalna kwota zwrotu CashCack-u, którą można otrzymać w kwartale wynosi 1000 zł. Limit dotyczy każdego połączonego identyfikatora (id) konta Google.

Jeśli użytkownik posiada kwartalny obrót środków na koncie o wartości przekraczającej 20000 zł, zaleca się jego rozdzielenie na kilka kont.

Serwis Promonavi utworzono we współpracy z popularną na rynku polskim platformą SeoPilot.pl, która automatyzuje procesy powiązane z reklamą kontekstową i pozycjonowaniem stron, a także udostępnia możliwość prowadzenia kampanii reklamowej jednocześnie w kilku modułach np. SEO (pozycjonowanie stron www), Content Marketing, Facebook Ads, Google Ads, jak również świadczy usługi copywriting-u.

Źródło: Promonavi.pl

www.promonavi.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

MySugardaddy, największy w Europie niemiecki portal randkowy dla Sugar Daddy´s i Sugar Baby´s, który po sukcesach w Niemczech, Austrii, Szwecji i Anglii wkracza do Polski. Ekskluzywny portal randkowy dla odnoszących sukcesy mężczyzn(Sugar Daddy) i pewnych siebie, atrakcyjnych kobiet(Sugar Baby), wychodzi naprzeciw swym klientom udostępniając swą stronę internetową...
Zestawienie Youtube Ads Leaderboard za kwiecień 2019 r.
Kwiecień na YouTube upłynął użytkownikom pod znakiem muzyki. Na pierwszym miejscu rankingu znalazła się bowiem reklama płatności Blik z orientalną piosenką. Pozostałe dwie pozycje na podium zajął ING Bank Śląski z Katarzyną Nosowską śpiewającą pozytywne opinie o małych przedsiębiorstwach w ramach akcji Dobry głos dla firm. Czwarte miejsce przypadło zwyciężczyni...
Według ostatnich badań przeprowadzonych na 31 rynkach i obejmujących ok. 34 000 konsumentów na całym świecie aż 83 proc. dorosłych aktywnych online zrobiło zakupy w sieci w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Możliwość znalezienia unikatowego produktu w online za niższą od rynkowej cenę, kusi coraz większą liczbę klientów. Jednak w biznesie oprócz ceny, liczy...
Liczba wykupionych dostępów Premium Radia TOK FM dynamicznie rośnie – z oferty stacji na koniec marca br. korzystało już ponad 17 tys. subskrybentów, czyli o 70% więcej w porównaniu z ubiegłym rokiem. Cyfrowa oferta Radia TOK FM w formie podcastów to ponad 65 tys. archiwalnych audycji Radia TOK FM i codziennie dodawane nowe, które powstają na...
Wyniki finansowe Grupy Agora w 1. kwartale 2019 r.
Rekordowe wpływy z działalności filmowej i rosnąca dwukrotnie szybciej niż na rynku dynamika sprzedaży biletów do kin sieci Helios zapewniły Grupie Agora wzrost przychodów w 1. kwartale 2019 r. Grupa z sukcesem rozwija sprzedaż treści w modelu subskrypcyjnym – w tym dostępów Premium TOK FM, a także działalność gastronomiczną, otwierając kolejne lokale...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764