logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Provident przedstawia plan na spokój w wiosennej odsłonie kampanii

  PR 22.03.2023, przeczytano 556 razy
ilustracja

Agencja MullenLowe Warsaw przygotowała wiosenną odsłonę kampanii firmy pożyczkowej Provident, która toczy się pod hasłem „Mam plan”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/provident-przedstawia-plan-na-spokoj-w-wiosennej-odslonie-kampanii,399375,artykul.html

Plan na spokój wyśpiewuje tym razem sympatyczny tata, który w niepewnych czasach zapewnia poczucie bezpieczeństwa swojej rodzinie: żonie i dwójce rozbrykanych dzieci, korzystając z pożyczki ze stałą ratą. Provident wzmacnia w ten sposób swój wizerunek zaufanego i stabilnego partnera finansowego. Budowanie partnerskiej relacji z klientem, skupionej na zrozumieniu jego potrzeb w czasach rosnącej inflacji, przełożyło się na wzrost zainteresowania wzięciem pożyczki od Providenta.

- W naszej najnowszej kampanii podkreślamy jak ważny jest dla nas spokój i bezpieczeństwo finansowe naszych klientów. Biorąc pod uwagę fakt, że żyjemy w zmiennych i niepewnych czasach, mamy do czynienia ze spadającymi nastrojami konsumenckimi, stawiamy na stałe raty, pewność i bezpieczeństwo – mówi Artur Zabielski, dyrektor marketingu Provident Polska SA - Provident to firma, która istnieje na polskim rynku ponad 25 lat. Zaufało nam 4 miliony klientów, których satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Zaufanie, które przez ten czas sukcesywnie budujemy oferując przejrzyste produkty i obsługę na najwyższym poziomie pozwala nam być przekonanym, że plan na spokój jest możliwy do zrealizowania – dodaje.

Działania reklamowe obejmują telewizję oraz internet (YouTube, VOD, display). Kreacją, strategią i przygotowaniem kampanii zajęła się agencja MullenLowe Warsaw, za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD. Spoty wyprodukowało studio F1LM, a wyreżyserował duet Konqubinat.

Źródło: MullenLowe Warsaw

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zenith ponownie z Obi
Agencja mediowa Zenith, należąca do Publicis Groupe, wygrywa wieloatapowy przetarg mediowy na obsługę marki OBI w Polsce. Czas trwania umowy oraz lista podmiotów biorących udział w przetargu nie została ujawniona.
Super Prezenty i Persona Cars razem z misją u Świętego Mikołaja
8 grudnia osiem sportowych samochodów wyruszy w podróż do Laponii ze specjalną misją charytatywną polegającą na dostarczeniu listów do Świętego Mikołaja oraz przywiezieniu z powrotem prezentów dla dzieci – podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja. W trakcie Gwiazdki z Fantazją – corocznego wydarzenia dla chorych i niepełnosprawnych dzieci,...
Streetcom dla nowego produktu STR8
Agencja Streetcom wygrała przetarg na launch nowego zapachu STR8 o nazwie GAME i odpowiada za prowadzenie social media oraz realizację kampanii Influencer marketingowej dla tej nowości.
Podsumowanie kampanię ostrzegającą przed oszustwami #Narekrutera
145 438 wiadomości ostrzegających przed oszustwami #NaRekrutera, 3,5 mln odsłon materiałów informacyjnych w internecie, 37 publikacji w mediach. Choć akcja informacyjno-edukacyjna „Nie daj się oszukać #NaRekrutera” zainicjowana przez Gi Group Holding oficjalnie się zakończyła, budowanie świadomości ryzyk związanych z poszukiwaniem pracy pozostanie dobrą...
Domowe historie w kampanii Electrolux
Electrolux startuje z nową kampanią „Domowe historie”. To kolejna odsłona działań marki zachęcających konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów w życiu codziennym. Osią kampanii jest cykl 8 filmów z udziałem Olgi Kalickiej i Macieja Musiała, w której popularne serialowe małżeństwo, na przykładzie sprzętów Electrolux z linii...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764