logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Provident z rodzinną reklamą „Pożyczki wynajmowanej”

  PR 20.02.2020, przeczytano 431 razy
ilustracjastrzałka

Provident Polska wraca z kolejną odsłoną kampanii w rytm przeboju „Mam plan” i promuje „Pożyczkę wynajmowaną”. Każde pożyczone 1000 zł kosztuje 50 zł miesięcznie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/provident-z-rodzinna-reklama-_pozyczki-wynajmowanej_,385777,artykul.html

Provident Polska startuje z nową kampanią „Pożyczki wynajmowanej”. W najnowszych spotach reklamowych przedstawiona jest kolejna historia o rodzinnych planach. Bohaterami jest młode małżeństwo, Monika i Bartek, którzy postanawiają zrobić niespodziankę swojemu synkowi Kajtkowi oraz ich psu Mańkowi. Przygotowują dla psiaka własne miejsce – domek pod schodami z wygodnym legowiskiem oraz zabawkami i przysmakami. Z prezentu równie mocno cieszy się Kajtek, który chętnie bawi się z Mańkiem w jego nowym kąciku.

- Po raz kolejny w naszej kreacji reklamowej zdecydowaliśmy się na opowiedzenie ciepłej, rodzinnej historii, pokazującej jak wiele radości może sprawić spełnianie marzeń najbliższych – mówi Anna Słomska, Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej. – Najnowszy spot nawiązuje do wcześniejszych reklam zarówno klimatem, jak i wykorzystaniem piosenki „Mam plan”, która stała się jednym z naszych znaków rozpoznawczych. Tym razem rozśpiewaną reklamę będzie można usłyszeć także w radiu – dodaje.

Oferta „Pożyczka wynajmowana”, promowana w najnowszym spocie Providenta, udzielana w kwotach od 500 do 4000 zł, obowiązuje już od lipca 2018 r.  i jest przeznaczona dla nowych klientów. W ramach oferty za każde pożyczone 1000 zł należy spłacić 50 zł miesięcznie. W przypadku pożyczki na 1000 zł, spłacanej w 5 ratach, całkowity koszt kredytu wynosi 250 zł, natomiast RRSO 79,58 proc.

Nowa odsłona kampanii wystartowała w głównych stacjach telewizyjnych, a także w radiu oraz online. Kreacją i przygotowaniem kampanii zajęła się agencja Isobar, należąca do grupy Dentsu Aegis Network Polska, a za media plany i zakup mediów odpowiada dom mediowy OMD.

Źródło: Provident Polska

www.provident.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

50 x 12 = 600
600 / 1000 * 100 = 60
60% w skali roku, to już nawet nie lichwa, to zwyczajna bandyterka.

A co na to PRAWO?

"Zgodnie z nowymi przepisami (ustawa o nadzorze nad rynkiem finansowym, ustawa antylichwiarska) koszt pożyczki nie może być wyższy niż 25% pożyczonej kwoty.

koszty dodatkowe nie mogą przekroczyć 25% całkowitej pożyczonej kwoty,
koszty dodatkowe nie mogą być większe niż 30% całkowitej kwoty pożyczki w stosunku rocznym,
koszty dodatkowe nie mogą przekroczyć 100% wartości pożyczki w przypadku pożyczek udzielanych na kilka lat."

avatar użytkownika
,

A co to są koszty dodatkowe? Masz na myśli koszty pozaodsetkowe?  

brak ikonki
,

Jakby nie definiował, oferta providenta wymyka się w bezczelny sposób wszelkim ramom prawnym.  

avatar użytkownika
,

Wskaż konkretnie którym, bo sugerujesz że przepisy dotyczące kosztów pozadosetkowych dotyczą całości kosztów pożyczki. To nieprawda, a nie mające podstaw oskarżenie o bezprawne działanie jest pomówieniem, będącym w świetle polskiego prawa przestępstwem. Warto zatem być precyzyjnym.  

brak ikonki
,

Maksymalne koszty odsetkowe i pozaodsetkowe określa USTAWA.
Masz wyżej napisane jak się mają do kwoty kredytu/pożyczki.

Jeśli nie umiesz liczyć w pamięci, policz na paluszkach.
  

avatar użytkownika
,

Limity które podałeś odnoszą do sumy tych kosztów?  

brak ikonki
,

Ustawa antylichwiarska określa WSZYSTKIE koszty jakie musi ponieść kredyto- czy pożyczkobiorca.  

avatar użytkownika
,

A Ty napisałeś o wszystkich czy jakichś wybranych?  

brak ikonki
,

Nie ma żadnych wybranych. są koszty odsetkowe i pozaodsetkowe.
Oba zdefiniowane w ustawie - ich górny pułap.

Reszta to prosta matematyka.
  

avatar użytkownika
,

I które zostały tutaj przekroczone?  

brak ikonki
,

Umiesz liczyć?
Policz na paluszkach.
  

avatar użytkownika
,

Masz jakiś problem z odpowiedzią? Może nie trzeba było tak szybko ferować wyroków?  

brak ikonki
,

Masz jakiś problem z liczeniem liczb do tysiąca?  

avatar użytkownika
,

Czyli jest jakiś problem. Dobrze że do tego doszliśmy.  

brak ikonki
,

Czyli nie umiesz liczyć...

Poszukaj w internecie są kalkulatory z objaśnieniami. Skorzystaj, może wtedy ogarniesz atrakcyjność reklamowanej przez Ciebie LICHWY.
  

avatar użytkownika
,

Nie dajesz szansy aby odnieść się do Twoich tez, ponieważ nie chcesz albo nie potrafisz wyartykułować ich precyzyjnie. W takiej formie pozostają jedynie pomówieniem.  

brak ikonki
,

Sugerujesz, że firma na P. zachowa się jak firma na Ż. i wyśle do mnie uzbrojonych w pisma prawników.
Albo co gorsza, swoich windykatorów z kijami do znanej gry sportowej?
  

avatar użytkownika
,

Nie interesują nas Twoje porachunki z firmami. Dbamy o to aby uprzedzić naszych czytelników jeśli mają do czynienia z kłamstwem lub manipulacją - i wszystko wskazuje na to że w tym wypadku tak właśnie jest. W przeciwnym razie prawdopodobnie już dawno zdołałbyś rozwiać wątpliwości, o które pytamy.  

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764