logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prudential ponownie wybiera dom mediowy SMG

  PR 26.01.2016, przeczytano 835 razy

Firma ubezpieczeniowa Prudential rozstrzygnęła przetarg na obsługę budżetu mediowego marki. Zwycięzcą przetargu jest agencja SMG, współpracująca z Prudentialem od 2013 r.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prudential-ponownie-wybiera-dom-mediowy-smg,27227,artykul.html

SMG, tak jak dotychczas, będzie zajmować się planowaniem i zakupem mediów do kampanii reklamowych marki Prudential oraz wspierać realizację strategii komunikacji. Przetarg rozpoczął się późną jesienią ub.r. Oprócz SMG zaproszone do niego zostały domy mediowe Optimum Media OMD, Universal McCann oraz Maxus. W realizację przetargu zaangażowana była firma audytorska Instytut Audytu Mediowego. 

Starcom Mediavest Group wygrał przetarg mimo silnej konkurencji ze strony pozostałych uczestników. Agencja zaproponowała nie tylko konkurencyjną ofertę pod względem kosztów i warunków współpracy, ale także strategię mediową, która w największym stopniu odpowiadała przedstawionym w briefie celom i pozycjonowaniu marki. – mówi Łukasz Penszko, menedżer ds. komunikacji marketingowej Prudential w Polsce.

Wartość budżetu mediowego oraz okres obowiązywania nowego kontraktu nie zostały ujawnione.

Źródło: Prudential

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image stworzyło animację „Obyczaje przodków” w uniwersum Apex Legends
Na początku kwietnia miała miejsce premiera nowego odcinka animowanej serii Apex Legends - Opowieści z odludzia. „Obyczaje przodków” to drugi – po „Dziecięciu otchłani” – odcinek serii stworzony przez warszawskie studio Platige Image na zlecenie światowego giganta - Electronic Arts.
#WspieramGastro to hasło, które powstało w obliczu pandemii i kryzysu w branży, który został spowodowany zamknięciem restauracji w związku z wejściem w życie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z 13 marca, które nakazało zamknięcie m.in. wszystkich lokali gastronomicznych. Za inicjatywą stoi Tomasz Czudowski - właściciel restauracji Ale Wino, Forty i cukierni...
Spicy Mobile z nowymi inżynierami tworzy platformę DSP
Spicy Mobile buduje zaplecze technologiczne i rozwija dział IT. Na czele zespołu odpowiedzialnego za stworzenie nowej platformy DSP stanęli Kamil Lenartowicz i Kamil Adamczyk.
Sieć VMLY&R znalazła się w grupie Liderów w corocznym badaniu ośrodka Gartner „Magic Quadrant for Global Marketing Agencies” już po raz czwarty z rzędu.
OOH w nowej rzeczywistości
Od marca reklama OOH działa w zupełnie nowej rzeczywistości. Użytkownicy przestrzeni publicznej zmienili swoje dotychczasowe uniwersalne zachowanie – przestali się przemieszczać na długich dystansach. Z naszymi klientami pracujemy zdalnie, ale nieprzerwanie pokazujemy świetne pomysły na komunikację, także w trudnych warunkach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764