logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Prudential rozstrzygnął przetarg na obsługę kreatywną

  PR 04.01.2017, przeczytano 436 razy

Prudential rozstrzygnął rozpisany jesienią ubiegłego roku przetarg na obsługę kreatywną. Z grona sześciu zaproszonych do przetargu agencji wybrano Publicis. Współpraca z nową agencją ma mieć charakter długoterminowy. Ubezpieczyciel nie zmienia domu mediowego – za planowanie i zakup mediów odpowiada SMG Starcom.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/prudential-rozstrzygnal-przetarg-na-obsluge-kreatywna,31007,artykul.html

Prudential podał do publicznej wiadomości wyniki rozpisanego jesienią przetargu reklamowego. Z grona sześciu zaproszonych agencji: dotychczas obsługującej BBDO Warszawa oraz Brasil, Change, Grandes Kochonos, GPD i Publicis, wyłoniono zwycięzcę, którym jest Publicis. Jak podkreśla Łukasz Penszko, menedżer ds. komunikacji marketingowej w Prudential, przetarg podyktowany był wyłącznie wymogami korporacyjnymi. Koncept reklamowy „młodzi bogowie” autorstwa BBDO Warszawa był nagradzany w konkursach branżowych (Złote i Srebrne Effie, Golden Arrow, itd.), a użyte w kampaniach sformułowania językowe weszły nie tylko do mowy potocznej, ale i debaty publicznej. Marketer informuje ponadto, że zgodnie z zaleceniami SAR, agencjom zaangażowanym w przetarg zostanie wypłacone wynagrodzenie.

Prudential kontynuuje kampanię promującą oszczędzanie na emeryturę, ale nie wyklucza promocji kolejnych swoich produktów ubezpieczeniowych w ramach platformy „młodzi bogowie”. Planowaniem i zakupem mediów na potrzeby reklamowe kampanii Prudentiala zajmuje się dom mediowy SMG Starcom. Obsługą kreatywną firmy Prudential w agencji Publicis będzie się zajmował zespół pod kierownictwem Dagmary Witek-Kuśmider oraz Sławka Figury. W chwili obecnej obydwie strony formalizują warunki i zasady współpracy.

Źródło: Prudential

www.prudential.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Agencja Węc PR nagrała swój Hot16challenge2
Akcja hot16challenge2 cieszy się dużą popularnością wśród polskich internautów.  W społeczną inicjatywę zaangażowali się celebryci i politycy, a nawet znane brandy. Nominacje dotarły również do branży kreatywnej. Specjaliści z agencji WĘC PR podjęli rękawicę i zarapowali, by wesprzeć medyków w walce z koronawirusem.
Kampania społeczna marki Ambition
Czas izolacji, ograniczenie kontaktów z bliskimi, niepewna przyszłość to nowa rzeczywistość, z którą w ostatnich miesiącach przyszło nam się zmierzyć. Wszechobecne zakazy bezpośrednio przemodelowały nasz dotychczasowy sposób życia, jednak to, co naprawdę ważne powinno pozostać niezmienne. Marka Ambition, w swojej nowej kampanii zachęca odbiorców do podtrzymania wiary w...
Nowe przenośne projektory LCD Panasonic
Firma Panasonic ogłosiła dziś wprowadzenie na rynek dwóch ekonomicznych serii projektorów LCD, które wyróżniają się niewiarygodnie długim cyklem eksploatacji przy jej jednoczesnym niskim całkowitym koszcie. Główne zalety produktów to wysoka jakość i duży kontrast wyświetlanych obrazów. Nowe serie, które doskonale nadają się...
Aplikacje Photo Gallery i AiFoto debiutują w nowych wersjach. Producent gruntownie przemodelował interfejs i dodał szereg nowych funkcji. Mają one sprawić, że organizacja, przeglądanie i udostępnianie zdjęć będą prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.
Agencja marketingu zintegrowanego Communication Unlimited jest odpowiedzialna za stworzenie strategii komunikacji firmy, doradztwo komunikacyjne, zarządzanie relacjami z mediami.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764