logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Przedstawiciel organizatora targów Drupa na Festiwaldruku.pl

   29.08.2019, przeczytano 507 razy
ilustracjastrzałka

Po raz pierwszy na wrześniowych targach A.S. Messe Consulting przybliży gościom targowym znane na całym świecie wydarzenie: drupa - nr 1 dla technologii poligraficznych odbywające się w dniach od 16 do 26 czerwca 2020 w Düsseldorfie.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/przedstawiciel-organizatora-targow-drupa-na-festiwaldruku.pl,383762,artykul.html

Od ponad 70 lat Messe Düsseldorf jest jednym z 10 najsilniejszych na świecie organizatorów targów i wystaw, pod względem obrotów, tworząc projekty targowe w wielu regionach na całym świecie. Na chwilę obecną na targach drupa zarejestrowanych jest  już ponad 1800 wystawców z ponad 50 krajów, liczba ta już przewyższa wynik z ostatniej edycji w roku 2016. Tym samym oznacza to, że jest to niezmiernie ważna platforma dla światowego przemysłu drukarskiego.

Przedstawiciel targów drupa - A.S. Messe Consulting zaprasza do odwiedzenia stoiska H6.

– Czekamy na wyjątkowe, udane i niezapomniane wrażenia ze spotkań z naszymi gośćmi targowymi  – komentuje Agnieszka Strzelczyk-Walczak, Prezes Zarządu A.S. Messe Consulting Sp. z o.o., wyłącznego przedstawicielstwa Messe Düsseldorf w Polsce.

ilustracjastrzałka

FestiwalDruku.pl odbędzie się w dniach 18-19 września br. w Hali EXPO XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Signs.pl.

Bezpłatna rejestracja uprawniająca do wejścia na targi: TUTAJ

Źródło: OOH magazine

www.oohmagazine.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764